امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 اتاق گفتگوی خانوم گل هایی که تصمیم دارن باردار ( مامان ) بشن 
(۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ق.ظ)mali6410 نوشته:  سلام سامی جون دیگه نوبتیم باشه نوبت ما شده البته من که بعد عیدم ولی شما میتونینhih

والا ملیحه جون من یه قولی به خدا داده بودم که متاسفانه انجامش ندادمcrying
امیدوارم خدا از اشتباهم بگذره و دلم رو شاد کنه
یعنی میشه این ماه پری نیادDreamyeyesf
پاسخ }
سلام دوباره
سلام ملي جونم سبزه ت بسي زيبا بود
سلام سحري
سلام سامي جونم
آزاده مامان شده؟1 (49)
پاسخ }
سلام Wavesmile(1782)Flowerysmile
من امروز باهاتون در حالی حرف می زنم که دارم آشپزخونه رو خونه تکونی می کنم هی میرم هی میام من 1روزه عقب انداختم و هیچ نشونه ای از پری ندارم با تجربه ای که دارم فکر کنم نی نی تو دلم اومده بخاطر اینکه زیر دلم خیلی سفت شده یک کوچولو هم زیر دلم تیر می کشه باید منتظر بمونم تا یک هفته بینم چی میشه Dunnof ولی بازم خوشحالم hih
درمقابل تقدیر خداوند مانند کودکی یک ساله باش که وقتی به هوا می اندازی میخندد ....
چون ایمان داره که تو او را خواهی گرفت....
پاسخ }
(۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۵۷ ق.ظ)saharr نوشته:  سلام سامی جون خوبی؟Veiledsmile2Veiledsmile2(1782)(1782)(1782)(1782)
من کارامو انجام دادم اومدم1 (49)
ملی جون عجب سبزه ای 1 (49)قشنگه افرین با اینکه سرکار میری ذوقو حوصلت خیلی بیشتر از ماست1 (49)
من پارسال تو یه سینی بزرگ سبزه گذاشتم که مثلا هفت سینمو توش بزارم اما نیدونم چرا کوتاه بلن بود Hanghead
وبا اینکه پرش کرده بودم یکی در میون در اومدDunnofدیگه نشد توش بچینم همسری رفت برام یه نمادینشو خرید یه کلبه بود با چند تا تنه درخت روش هفت سین قشنگ بود1 (49)
امسال باز تو سینی بزرگ درست میکنم ولی با عدسangelic

سلام عزیزم
مرسی، شما خوب باشین ما هم خوبیم(1782)
این چه امضایه گذاشتی دخترVahidrk به خودت انرژی مثبت بده کائنات بهت انرژی منفی برمیگردونن از بس بهشون انرژی منفی میدی سحر جونConsoling
خوبه این همه کادوی ولنتاین گرفتی بازم غمبادیhih
هدیه هات مبارک عشقم
منم هدیه گرفتم ولی امروز نمیتونم عکس بزارم، همکارم مرخصیه سرم خیلی خیلی شلوغهcrying
چه زود کاراتو انجام دادیhihمن که یه عالمه کار دارمcrying
از دوشنبه پیش که خانواده همسری بودن، پنج شنبه جمعه هم برادرم و مامانم اینا و عمه اینا رو همسری دعوت کرد بیانHangheadخیلی خسته شدم یه عالمه هم کار دارم که باید تو طول هفته با خستگی از سر کار انجام بدمcrying

منم سبزه بزارم آیا1 (49)تا به حال امتحان نکردم، عدس هم دارم یه عالمهhih
پاسخ }
سلام تینا جونVeiledsmile2(1782)ازاده بی بی چکش مثبت شده رفته از بده 1 (49)

سلام مامان مهرانه جونVeiledsmile2(1782)(1782)(1782)(1782)خسته نباشی چه زود شروع کردی1 (49)

ایشالله که پری نیاد
دختر یعنی لبخند در هجوم گریه ها آرامش وقت بی قراری های مدام عاشقانه ای هنگام غروب ، وسط میدان جنگ

دختر یعنی تفسیر جمله ی ” دوستت دارم ” یعنی خدا هم زیباست، عجب نقاشی خوبی است
دختر یعنی دختر ، مادر ، معصومیت تا بی نهایت …27
پاسخ }
به به آزاده جونم مامان شده1 (49)1 (49)1 (49)1 (49)1 (49)
LoveshowerLoveshowerLoveshowerLoveshowerLoveshowerLoveshower
پاسخ }
(۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ ق.ظ)tina63 نوشته:  سلام دوباره
سلام سحري
سلام سامي جونم
آزاده مامان شده؟1 (49)
سلام تینا جون
مثل اینکه خدا به آزاده جون رو کرده
رفته آز بده
(۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ ق.ظ)مامان مهرانه نوشته:  سلام Wavesmile(1782)Flowerysmile
من امروز باهاتون در حالی حرف می زنم که دارم آشپزخونه رو خونه تکونی می کنم هی میرم هی میام من 1روزه عقب انداختم و هیچ نشونه ای از پری ندارم با تجربه ای که دارم فکر کنم نی نی تو دلم اومده بخاطر اینکه زیر دلم خیلی سفت شده یک کوچولو هم زیر دلم تیر می کشه باید منتظر بمونم تا یک هفته بینم چی میشه Dunnof ولی بازم خوشحالم hih
سلام معصومه جون؟!؟ اسمتون معصومه بود دیگهHangheadhih
مبارکه ایشالله که حست درسته، پس مراقب باش خیلی هم نمیخواد خونه تکونی کنی بیشتر استراحت کن.

راستی بچه ها من گفتم یه نفر بیاد خونه رو تمیز کنه گفته 70 تومن میگیره
قیمتش همینقدره؟ چون من تجربه ندارم؟
آقا هم هستHanghead
پاسخ }
(۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ ق.ظ)*..sami..* نوشته:  http://uploadcenter.khanoomgol.com/resul..._IMG__.jpg
ملیحه جون آفرین خیلی قشنگه
سبزه ها بلند بشن اینا اون وسط گم نمیشه؟؟؟
به نظر من دور حوضتم یه چند تا سنگ بزار عزیزم
دو نفرم بزار بین سبزه ها با یه اسب
میتونی از این عروسکای اسباب بازی استفاده کنی
هم آدما رو هم اسب رو
[/quote]
مرسی عزیزم(1782)
(۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ ق.ظ)saharr نوشته:  فقط ملیحه جون یکمی زود نبود برای سبزه؟hahaha
سبزش مصنوعیه سحر جون(1782)
(۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ ق.ظ)*..sami..* نوشته:  
(۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ق.ظ)mali6410 نوشته:  سلام سامی جون دیگه نوبتیم باشه نوبت ما شده البته من که بعد عیدم ولی شما میتونینhih

والا ملیحه جون من یه قولی به خدا داده بودم که متاسفانه انجامش ندادمcrying
امیدوارم خدا از اشتباهم بگذره و دلم رو شاد کنه
یعنی میشه این ماه پری نیادDreamyeyesf
خدا بخشندس سامی جون.میدونه ما بعضی وقتا یادمون میره رو قولمون بمونیم اما خودش خیلی بزرگه بهت یه نی نی سالم میده.
(۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ ق.ظ)tina63 نوشته:  سلام دوباره
سلام سحري
سلام سامي جونم
آزاده مامان شده؟1 (49)
سلام.مرسی تینا جون(1782)
(۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ ق.ظ)مامان مهرانه نوشته:  سلام Wavesmile(1782)Flowerysmile
سلام معصومه جان.خوبه که تجربت بهت کمک میکنه اما باید بهت بازم کمک کنه که کار سنگین نکنی عزیزمFlowerysmile
83
پاسخ }
سامی جون این امضارو برای نی نی نذاشتم کهhihوالا از 5شنبه یه درگیری منو همسری داشتیم از اونجای که من بچه بسیاااااااااااااار بی جنبه ای هستم زودی دپرس میشم و از زندگی اصلا نا امید Vahidrkنمیدونم چرا اینجوریم اصلا تو چنین روزای دلم میخاد بمیرمfakHangheadهمسری هم که بی احساسVahidrkVahidrk

کادوهاشم وقتی کادو منو دید رفت برام خرید البته با هم قهر بودیماlaflaflaflaflaf

باید یه فکری برای خودم بکنم که موقع قهر انقدر بی تابی نکنمHangheadقشنگ کل این دوروز رو گریه کردم درحالی که اصلا چیز بزرگی هم نبودا دیگه همسری از دست نازامو گریم خسته شد گفت سحر کم کم دارم قاطی میکنمااااااااااااااااااااااااااااااااااااSwear
angelic

البته اخرش ختم به خیر شدangelicاشتی کردیم ولی این اخلاق خودمو دوست ندارمangelic

من برای امسال هنو سبزه نذاشتم کهDunnofاون برای پارسال بود
دختر یعنی لبخند در هجوم گریه ها آرامش وقت بی قراری های مدام عاشقانه ای هنگام غروب ، وسط میدان جنگ

پاسخ }
راستی سامی جون خسته نباشی عزیز (1782)(1782)بلااخره وزیر جنگ رفت شیرینی بدهکاریlaf

خدای خیلی سخته این همه روز موندن واقعا خسته نباشی عزیزمConsoling

ملی جون ای شیطون مصنوعی بود؟hihhihhih

پاسخ }