• 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 اتاق گفتگوی خانوم گل هایی که تصمیم دارن باردار ( مامان ) بشن 
(۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ صبح)mali6410 نوشته است: سبزش مصنوعیه سحر جون(1782)
خدا بخشندس سامی جون.میدونه ما بعضی وقتا یادمون میره رو قولمون بمونیم اما خودش خیلی بزرگه بهت یه نی نی سالم میده.

خیلی کلکیhih
من فکر کردم سبزش طبیعیهhih
ایشالا زندگیتون همیشه سبز باشه عزیزمFlowerysmile

انشالله خدا از سر تقصیراتمون بگذره
انشالله من و همه دوستای این تاپیک هم زود زود مامان بشیم، خدا جونمDreamyeyesf
  پاسخ
مرسی بچه ها سحری دلم برات تنگ شده بود (1782)(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)
سعیمو می کنم که خیلی کار نکنم
وای بچه ها فکرشو کنید من تازه به مامام قول دادم برم براش خونه تکونی اگه نی نی باشه چیکار کنم راستش روم نمیشه به مامان جونم بگم
بعدم 9 اسفند با خانواده همسری می خوام برم مشهد این دفعه می خواستم تا 2 و 3 ماه بهشون نگم بخاطر آتیشایی که قبلا برام سزونده بودن وای چقدر بد جنسم من hihhihhihhih حالا اگه نی نی باشه تو اون 3 -4 روزی که با هم می خوایم بریم مشهد اگه ویار باشه چیکاااااااااااااااااااار کنم لو می رم نه hihhih
وای که چقدر فکر کردما laflaflaflaflaflaflaf
درمقابل تقدیر خداوند مانند کودکی یک ساله باش که وقتی به هوا می اندازی میخندد ....
چون ایمان داره که تو او را خواهی گرفت....
  پاسخ
لینک کادو هاتونو بذارین منم ببینم دیگهHanghead1 (49)
83
  پاسخ
آمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــین سامی جون
83
  پاسخ
سلام سلام صدتا سلامWavesmileWavesmileWavesmileWavesmileWavesmile
[تصویر:  20160410141931_okok1.jpg]
طراحی و تولید انواع سرویس خواب کودک
https://telegram.me/NiniLala
  پاسخ
(۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ صبح)saharr نوشته است: سامی جون این امضارو برای نی نی نذاشتم کهhihوالا از 5شنبه یه درگیری منو همسری داشتیم از اونجای که من بچه بسیاااااااااااااار بی جنبه ای هستم زودی دپرس میشم و از زندگی اصلا نا امید Vahidrkنمیدونم چرا اینجوریم اصلا تو چنین روزای دلم میخاد بمیرمfakHangheadهمسری هم که بی احساسVahidrkVahidrk

کادوهاشم وقتی کادو منو دید رفت برام خرید البته با هم قهر بودیماlaflaflaflaflaf

باید یه فکری برای خودم بکنم که موقع قهر انقدر بی تابی نکنمHangheadقشنگ کل این دوروز رو گریه کردم درحالی که اصلا چیز بزرگی هم نبودا دیگه همسری از دست نازامو گریم خسته شد گفت سحر کم کم دارم قاطی میکنمااااااااااااااااااااااااااااااااااااSwear
angelic

البته اخرش ختم به خیر شدangelicاشتی کردیم ولی این اخلاق خودمو دوست ندارمangelic

من برای امسال هنو سبزه نذاشتم کهDunnofاون برای پارسال بود

عزیزمممممممم
یکمش دست خودمون نیست یخاطر اینکه یک سری تحولات هرمونی درونمون اتفاق می افته اینطوری می شیم ولی نباید زود از کوره در رفت منم این چند روزیه همینطوری شده بودم Consoling
درمقابل تقدیر خداوند مانند کودکی یک ساله باش که وقتی به هوا می اندازی میخندد ....
چون ایمان داره که تو او را خواهی گرفت....
  پاسخ
مامان مهرانه جون قربونت(1782)(1782)(1782)(1782)

عزیز خوب نی نی مهم تره زودتر ازمایش بده بعد به مامانت بگو خودت میدونی که نباید کار کنی زیاد1 (49)

خانواده همسریتم نمیفهمنhihبعدم خبر بارداری که خیلی خوبهhih

سامی جون 70fakfakنه بابا اینجا 20 میگیرن من اوندفعه دلم سوخت خاستم بهش زیاد بدم 50 دادم1 (49)البته از حق نگذریم کارشون سخته
دختر یعنی لبخند در هجوم گریه ها آرامش وقت بی قراری های مدام عاشقانه ای هنگام غروب ، وسط میدان جنگ

دختر یعنی تفسیر جمله ی ” دوستت دارم ” یعنی خدا هم زیباست، عجب نقاشی خوبی است
دختر یعنی دختر ، مادر ، معصومیت تا بی نهایت …27
  پاسخ
(۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ صبح)saharr نوشته است: سامی جون این امضارو برای نی نی نذاشتم کهhihوالا از 5شنبه یه درگیری منو همسری داشتیم از اونجای که من بچه بسیاااااااااااااار بی جنبه ای هستم زودی دپرس میشم و از زندگی اصلا نا امید Vahidrkنمیدونم چرا اینجوریم اصلا تو چنین روزای دلم میخاد بمیرمfakHangheadهمسری هم که بی احساسVahidrkVahidrk
کادوهاشم وقتی کادو منو دید رفت برام خرید البته با هم قهر بودیماlaflaflaflaflaf
باید یه فکری برای خودم بکنم که موقع قهر انقدر بی تابی نکنمHangheadقشنگ کل این دوروز رو گریه کردم درحالی که اصلا چیز بزرگی هم نبودا دیگه همسری از دست نازامو گریم خسته شد گفت سحر کم کم دارم قاطی میکنمااااااااااااااااااااااااااااااااااااSwear
angelic
البته اخرش ختم به خیر شدangelicاشتی کردیم ولی این اخلاق خودمو دوست ندارمangelic
من برای امسال هنو سبزه نذاشتم کهDunnofاون برای پارسال بود

به نظر من امضات رو عوض کن، روحیه ات رو هم همینطور
به قول خودت چیز بزرگی نبوده، ختم به خیر هم شده، پس لزومی نداره کشش بدی، یا ناراحتیت از یه موضوع رو به کل زندگیت ربط بدی
همیشه بین زن و شوهرها اختلاف نظر و اختلاف سلیقه هست سحر جون نباید خیلی خودت رو درگیر کنی، منم وقتی از دست همسری ناراحت میشم، زودی گریم میگیره، وقتی هم گریه میکنم فکر میکنم بدبخترین آدممcryingcryingیه بار همسری بهم گفت جوری گریه میکنی انگار شوهرت مردهcryinghihحالا مگه چی شده اصلا تا وقتی گریه کنی منم برای آشتی پاپیشم نمیزارم چون ضعیفی1 (49)Swear
منم از اون به بعد تصمیم گرفتم ضعیف نباشم، وقتی چیزی میشه که گریم میخواد بگیره سریع پیش خودم میگم تو که ضعیف نیستی تو قوی هستی تو اینجوری هستی اونجوری هستی این کار رو بکن اون کار رو بکن با گریه کردن اون پیروزتر میشه اصلا نباید گریه کنی1 (49)اتفاقا بیشتر از دفعه های قبل جواب گرفتم
همین پنج شنبه همسری کلی حرصمو دراورد، نزدیک بود گریه کنم، ولی به جاش رفتم توی اتاق، یه موزیک لایت گذاشتم شروع کردم میز آرایش و کشوی لباسام رو آروم آروم تمیز کردن نه تنها گریه نکردم بلکه اومدم بیرون دیدم همسری ناهار درست کرده داره سالاد درست میکنه وقتی هم از اتاق اومدم بیرون کلی تحویلم گرفت و هی گفت خسته نباشی داشتی اطاقو تمیز میکردی بیا بشین پیشم ببین من دارم سالاد درست میکنم1 (49)hih
پیش خودم گفتم واقعا دیگه نباید گریه کنم1 (49) تو هم گریه نکن، وقتی داره گریه ات میگیره یه کاری بکن که یادت بره1 (49)

سحری کی باید سبزه بزاریمhih
  پاسخ
به به سلام مهری جون خوبی؟خوشی؟Veiledsmile2Veiledsmile2(1782)(1782)(1782)(1782)

مامان مهرانه جون نمیدونم اخه انگار اطرافیانم اینجوری و انقدر حساس نیستنHangheadالان که بهش فکر میکنم به خودم میخندم ولی اون لحظه ها کلی حرص خوردمHanghead

ملی جون اینم لینک
http://www.khanoomgol.com/Thread-%D8%B9%...86?page=80

راستی سامی جون مبارکه کادوت حالا الان بگو چی بود بعدا عکسشو بزار1 (49)(1782)
دختر یعنی لبخند در هجوم گریه ها آرامش وقت بی قراری های مدام عاشقانه ای هنگام غروب ، وسط میدان جنگ

دختر یعنی تفسیر جمله ی ” دوستت دارم ” یعنی خدا هم زیباست، عجب نقاشی خوبی است
دختر یعنی دختر ، مادر ، معصومیت تا بی نهایت …27
  پاسخ
(۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۱۸ صبح)saharr نوشته است: راستی سامی جون خسته نباشی عزیز (1782)(1782)بلااخره وزیر جنگ رفت شیرینی بدهکاریlaf
خدای خیلی سخته این همه روز موندن واقعا خسته نباشی عزیزمConsoling
ملی جون ای شیطون مصنوعی بود؟hihhihhih
وای سحر نزدیک بود بمونن تا جمعه ها، شانس اوردم رفتنhih
تازه چهارشنبه ده بار زنگ زده، پنج شنبه یه بار زنگ زده، جمعه دو بار زنگ زده، اصلا دیوونم کردهDash2Dash2
تازه وقتی زنگ میزنه من اصلا حرف نمیزنم که زودتر قطع کنه ولی هی زنگ میزنه، دیگه مستقیم که نمیتونم بهش بگم انقدر زنگ نزن من کار و بدبختی دارمSwear

(۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ صبح)مامان مهرانه نوشته است: مرسی بچه ها سحری دلم برات تنگ شده بود (1782)(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)
سعیمو می کنم که خیلی کار نکنم
وای بچه ها فکرشو کنید من تازه به مامام قول دادم برم براش خونه تکونی اگه نی نی باشه چیکار کنم راستش روم نمیشه به مامان جونم بگم
بعدم 9 اسفند با خانواده همسری می خوام برم مشهد این دفعه می خواستم تا 2 و 3 ماه بهشون نگم بخاطر آتیشایی که قبلا برام سزونده بودن وای چقدر بد جنسم من hihhihhihhih حالا اگه نی نی باشه تو اون 3 -4 روزی که با هم می خوایم بریم مشهد اگه ویار باشه چیکاااااااااااااااااااار کنم لو می رم نه hihhih
وای که چقدر فکر کردما laflaflaflaflaflaflaf

مگه چه آتیشی برات سوزوندن ملیحه جونhihشما عذرت موجهه کمک مادرت نمیخواد بری یا اگه میری کارای سبک بکن، روزای اوله باید خیلی مواظب باشی
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  *......اتاق جمع صمیمی خانوم گلا......* Galaxy 2,164 136,093 ۱-۷-۱۳۹۷, ۰۳:۳۶ عصر
آخرین ارسال: نسیم32
  اتاق گفتگو خانم گل هایی که میخوان مامان بشن 3 بالاکس 12,479 599,433 ۱۵-۶-۱۳۹۷, ۱۱:۱۷ عصر
آخرین ارسال: ZAHRABANO
  تبادل نظر بین مادرانی که کودکان زیر هفت سال دارن Galaxy 1,030 102,599 ۱۵-۱-۱۳۹۷, ۰۲:۴۹ عصر
آخرین ارسال: فاطی 20
  اتاق گفتگوی خانوم گل هایی که می خوان مامان بشن saharr 5,714 182,826 ۷-۶-۱۳۹۶, ۰۲:۲۰ عصر
آخرین ارسال: مامان جونن
  اتاق گفتگوی خانوم گل هایی که تصمیم دارن مامان بشن mamane kiana 8,375 379,939 ۲۰-۴-۱۳۹۵, ۰۴:۲۶ عصر
آخرین ارسال: مامان شروین جون
  اتاق گفتگوی (( فقط )) مامانهای باردار Galaxy 331 43,901 ۴-۲-۱۳۹۵, ۱۱:۴۴ صبح
آخرین ارسال: goliif
  اتاق گفتگوی مامانایی که می خوان باردار(مامان) بشن7 ghazi9420 4,924 258,325 ۲۱-۱-۱۳۹۵, ۱۲:۵۷ عصر
آخرین ارسال: naghmeh24
  *... اتاق جمع صمیمی خانوم گلا...* :) mohammad reza 5,554 220,954 ۱۵-۱۱-۱۳۹۴, ۰۵:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Galaxy