امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 اتاق گفتگوی خانوم گل هایی که تصمیم دارن باردار ( مامان ) بشن 
سلام مارال جون خوبی؟Veiledsmile2(1782)(1782)(1782)(1782)

سامی جون مبارکه کار خوبی کردی اصلا کادو نگرفتیfakfaklaflaflaflaflaflaf
دختر یعنی لبخند در هجوم گریه ها آرامش وقت بی قراری های مدام عاشقانه ای هنگام غروب ، وسط میدان جنگ

دختر یعنی تفسیر جمله ی ” دوستت دارم ” یعنی خدا هم زیباست، عجب نقاشی خوبی است
دختر یعنی دختر ، مادر ، معصومیت تا بی نهایت …27
پاسخ }
(۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ ق.ظ)saharr نوشته:  همسری کادو رو داد از بلوزش خیلی خوشم اومد تو تن خیلی قشنگه گفتم چه عجب یه بار خوش سلیقه بودیlaflaflaflaflaflafهمسری هم اینجوری مینگرید منو23Boredsmiley

laflaflaflaf

مامان مهرانه fakfakfakعجباااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ولی عیب نداره شما بگو

خواهرشوهرت فقط عقده ای بودنش و شخصیتش رو نشون داد با این کارش1 (49)

منم موافقم uhumuhumuhumuhumuhum
عروس خاله ام هم همینجوری بودن
فکرشو بکنید وقتی که موقع زایمانش بود خواهر برادرا ی پسرخاله ام فهمیده بودنfakfakfakfakfak
همشون قهر کردن که چرا به هیچکی چیزی نگفته بودنVahidrk
[عکس: 20160410141931_okok1.jpg]
طراحی و تولید انواع سرویس خواب کودک
https://telegram.me/NiniLala
پاسخ }
ممنون سحر جون بچه ها خوب عکس کادو hih هتونو بزاریدحا
[عکس: 20141119103800_images-6.jpeg]
پاسخ }
سلام مارال جون ومهری جون.
کسی به منم کادو ندادcryingcryingcryingcrying
83
پاسخ }
سلام مارال جون(1782)(1782)
...................................
دیشب همسری برای من که سنگ تموم گذاشتDreamyeyesfDreamyeyesf
همه خرید نکردن هاشو جبران کردDreamyeyesfDreamyeyesf
پاسخ }
(۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ ق.ظ)saharr نوشته:  همسری کادو رو داد از بلوزش خیلی خوشم اومد تو تن خیلی قشنگه گفتم چه عجب یه بار خوش سلیقه بودیlaflaflaflaflaflafهمسری هم اینجوری مینگرید منو23Boredsmiley

laflaflaflaf

مامان مهرانه fakfakfakعجباااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ولی عیب نداره شما بگو

خواهرشوهرت فقط عقده ای بودنش و شخصیتش رو نشون داد با این کارش1 (49)

سحری مامانش اینطوریها (مادر شوهرم) یه اونایی دیگه هم یاد میده مثلا کادوی برادر جاریم روز پاتحتی این بود که جاریم و برادر شوهرمو بفرست شیراز با هواپیما اون روز نگفتن بعدا مادر شوهرم بهم گفت من گفتم اعلام نکنین نکنه پسرم چشم بخوره fakfakfakfakfakfakfakfakfak
حالا شما چی می گین به خاطر همه این کارایی که باهام کردن می خوام سر بچه دومم یکمشو جبران کنم تا بهشون بفهمونم که چقدرررررررررررررررر این کارشون بده Just_Cuz_15Just_Cuz_15Just_Cuz_15Just_Cuz_15Just_Cuz_15Just_Cuz_15
درمقابل تقدیر خداوند مانند کودکی یک ساله باش که وقتی به هوا می اندازی میخندد ....
چون ایمان داره که تو او را خواهی گرفت....
پاسخ }
دیشب همسری داشت گوشی نگاه میکرد تو سایت من فوری گفتم برای من میخای بگیری؟گفت نههههههههههه

گفتم میدونم برای تولدم بگیری خو الان بگیر میگه نه میخاستم باردار شدی برات بگیرمfakfakfak

یعنی فوری لو میدهVahidrkVahidrkVahidrkVahidrklaflaflaflaflaflaf

گفتم خو چرا میگیش دیگه این که نمیشه سوپرایز که حالا مجبوری الان برام بگیری laflaflaf
دختر یعنی لبخند در هجوم گریه ها آرامش وقت بی قراری های مدام عاشقانه ای هنگام غروب ، وسط میدان جنگ

دختر یعنی تفسیر جمله ی ” دوستت دارم ” یعنی خدا هم زیباست، عجب نقاشی خوبی است
دختر یعنی دختر ، مادر ، معصومیت تا بی نهایت …27
پاسخ }
(۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ ق.ظ)saharr نوشته:  سامی جون اخه همسری من اینجوری نی cryingcryingcryingهمین گریمو در میارهHangheadهمسری شما ناهار درست کرد کلی تحویلت گرفت اما همسری من نمیونم افکارش چه جوریه هیچ وقت خودشو مقصر نمیدونهVahidrk
خوب سحر جون این بار که گریه نکردم همسری این کار رو کرد، نه تنها گریه نکردم بلکه بحث رو هم کش ندادم، از محیط دور شدمhih
عصبانیتم رو خالی کردم وقتی حالم خوب شد دوباره برگشتم پیشش
اگه گریه کنم، یا بحث رو کش بدم یا عصبانیتم رو نشون بدم اونم کم نمیاره، به قول تو خودش رو مقصر نمیدونه تازه دعوام هم میکنه که چرا غر میزنیhihVahidrkVahidrk
من از این به بعد میخوام روشم رو عوض کنم، فکر کنم بیشتر جواب بگیرم، میخوام وقتی بحث پیش میاد گریه نکنم، بحث رو هم کش ندم، ساکت باشم، از محیط دور بشم، اصلا به موضوع دعوا فکر نکنم، تا آروم بشیم بعد سر فرصت راجع بهش صحبت کنیم، یا دیگه هیچ وقت راجع بهش صحبت نکنیم و فراموشش کنیم
سحر وقتی از یه چیزی جواب نمیگیریم باید روشمون رو عوض کنیم هر بار نباید از یه راه بریم و آخرش به بن بست بخوریم، باید راه های دیگه رو هم امتحان کنیم1 (49)
(۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ق.ظ)مامان مهرانه نوشته:  سحری راست میگی خبر بارداری خوبه ولی نه برای افرادی که وقتی همین خبر رو به شما نمی گن بعدا می گن چشم می خوریم . وقتی خواهر شوهرم حامله شد بهم نگفتم بعد هم تا زمانی که بچه ش به دنیا اومد بهم نگفتن جنسیتش چی بوده من هم اصلا نپرسیدم که بچش چیه ؟ بعدا گفتن ما نگفتیم چون چشممون می زنن fakfakfakfakcryingcryingcryingcryingcrying
ولی خدا شاهده که روزی که می خواست بچش دنیا بیاد اونقدر براش نگران بودم که وقتی به مادر شوهرم زنگ زدم و اون گفت بچش دنیا اومده کلی گریه کردم با مادر شوهرم
عزیزم آدما با هم فرق دارن
هر کی نون دل خودش رو میخوره
بعدشم امام رضا طلبیده بزار به عهدۀ خودش، وقتی هم رفتی پیشش خیلی خیلی ماها رو دعا کن
من برای یکی از آشناهایی که چند سالی بود بچه دار نمیشد و خیلی دلش بچه میخواست، امسال اردیبهشت از امام رضا بچه خواستم، وقتی رفتم حرم ناخودآگاه اول اون اومد توی ذهنم سریع به امام رضا گفتم فلانی زود زود باردار بشه، حدودا یک ماه بعدش خبر بارداریش رو بهمون دادن1 (49)امام رضا یه دونه است تا به حال دست رد به سینه من نزده، هیچ وقت، وقتی رفتی پیشش حتما برای باردار شدنمون دعا کنDreamyeyesf(1782)
(۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ ق.ظ)mali6410 نوشته:  سامی جون برا معصومه جون آتیش سوزوندن1 (49)1 (49)1 (49)
ببخشید
اشتباه به شما گفتمHangheadhih
(۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ ق.ظ)ماهی سپید نوشته:  :wavثe:سلامWavesmile

سلام مارال جون
آزاده جون و مامان مهرانه باردار هستنhih
پاسخ }
(۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ ق.ظ)mali6410 نوشته:  سلام مارال جون ومهری جون.
کسی به منم کادو ندادcryingcryingcryingcrying

ملی جونم غصه نخورConsolingConsoling
بیا این کادو از طرف منhih[عکس: 20140215114253_th.jpg]
پاسخ }
مردن دیگه مثل ما خانوما تو سوپرایز کردن وارد نیستنhihجس
[عکس: 20141119103800_images-6.jpeg]
پاسخ }