• 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 اتاق گفتگوی خانوم گل هایی که تصمیم دارن باردار ( مامان ) بشن 
سامی جون اخه همسری من اینجوری نی cryingcryingcryingهمین گریمو در میارهHangheadهمسری شما ناهار درست کرد کلی تحویلت گرفت اما همسری من نمیونم افکارش چه جوریه هیچ وقت خودشو مقصر نمیدونهVahidrk
دختر یعنی لبخند در هجوم گریه ها آرامش وقت بی قراری های مدام عاشقانه ای هنگام غروب ، وسط میدان جنگ

دختر یعنی تفسیر جمله ی ” دوستت دارم ” یعنی خدا هم زیباست، عجب نقاشی خوبی است
دختر یعنی دختر ، مادر ، معصومیت تا بی نهایت …27
  پاسخ
(۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ صبح)saharr نوشته است: مامان مهرانه جون قربونت(1782)(1782)(1782)(1782)

عزیز خوب نی نی مهم تره زودتر ازمایش بده بعد به مامانت بگو خودت میدونی که نباید کار کنی زیاد1 (49)

خانواده همسریتم نمیفهمنhihبعدم خبر بارداری که خیلی خوبهhih

سامی جون 70fakfakنه بابا اینجا 20 میگیرن من اوندفعه دلم سوخت خاستم بهش زیاد بدم 50 دادم1 (49)البته از حق نگذریم کارشون سخته

سحری راست میگی خبر بارداری خوبه ولی نه برای افرادی که وقتی همین خبر رو به شما نمی گن بعدا می گن چشم می خوریم . وقتی خواهر شوهرم حامله شد بهم نگفتم بعد هم تا زمانی که بچه ش به دنیا اومد بهم نگفتن جنسیتش چی بوده من هم اصلا نپرسیدم که بچش چیه ؟ بعدا گفتن ما نگفتیم چون چشممون می زنن fakfakfakfakcryingcryingcryingcryingcrying

ولی خدا شاهده که روزی که می خواست بچش دنیا بیاد اونقدر براش نگران بودم که وقتی به مادر شوهرم زنگ زدم و اون گفت بچش دنیا اومده کلی گریه کردم با مادر شوهرم
درمقابل تقدیر خداوند مانند کودکی یک ساله باش که وقتی به هوا می اندازی میخندد ....
چون ایمان داره که تو او را خواهی گرفت....
  پاسخ
مامان مهرانه مبارکه عزیزم(1782)(1782)(1782)
انشاا... که نی نی توی دلت اومدهDreamyeyesf
برای ما هم دعا کنی هاSwearVahidrk
[تصویر:  20160410141931_okok1.jpg]
طراحی و تولید انواع سرویس خواب کودک
https://telegram.me/NiniLala
  پاسخ
سامی جون برا معصومه جون آتیش سوزوندن1 (49)1 (49)1 (49)
83
  پاسخ
:wavثe:سلامWavesmile
[تصویر:  20141119103800_images-6.jpeg]
  پاسخ
چه خبرا عزیزانم ؟(1782)وچ
[تصویر:  20141119103800_images-6.jpeg]
  پاسخ
همسری کادو رو داد از بلوزش خیلی خوشم اومد تو تن خیلی قشنگه گفتم چه عجب یه بار خوش سلیقه بودیlaflaflaflaflaflafهمسری هم اینجوری مینگرید منو23Boredsmiley

laflaflaflaf

مامان مهرانه fakfakfakعجباااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ولی عیب نداره شما بگو

خواهرشوهرت فقط عقده ای بودنش و شخصیتش رو نشون داد با این کارش1 (49)
دختر یعنی لبخند در هجوم گریه ها آرامش وقت بی قراری های مدام عاشقانه ای هنگام غروب ، وسط میدان جنگ

دختر یعنی تفسیر جمله ی ” دوستت دارم ” یعنی خدا هم زیباست، عجب نقاشی خوبی است
دختر یعنی دختر ، مادر ، معصومیت تا بی نهایت …27
  پاسخ
(۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ صبح)ghazi9420 نوشته است: مامان مهرانه مبارکه عزیزم(1782)(1782)(1782)
انشاا... که نی نی توی دلت اومدهDreamyeyesf
برای ما هم دعا کنی هاSwearVahidrk

ایشا الله که بزودی نی نی دار شیم DreamyeyesfDreamyeyesfDreamyeyesfDreamyeyesf
درمقابل تقدیر خداوند مانند کودکی یک ساله باش که وقتی به هوا می اندازی میخندد ....
چون ایمان داره که تو او را خواهی گرفت....
  پاسخ
(۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ صبح)ghazi9420 نوشته است: سلام سلام صدتا سلامWavesmileWavesmileWavesmileWavesmileWavesmile
سلام مهری جون(1782)
(۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ صبح)saharr نوشته است: مامان مهرانه جون قربونت(1782)(1782)(1782)(1782)
عزیز خوب نی نی مهم تره زودتر ازمایش بده بعد به مامانت بگو خودت میدونی که نباید کار کنی زیاد1 (49)
خانواده همسریتم نمیفهمنhihبعدم خبر بارداری که خیلی خوبهhih
سامی جون 70fakfakنه بابا اینجا 20 میگیرن من اوندفعه دلم سوخت خاستم بهش زیاد بدم 50 دادم1 (49)البته از حق نگذریم کارشون سخته
اینجا پارسال 50 تومن بود
البته بستگی به متراژ داره، خونه ما چون 90 متره گفت 60 ، بقیش هم هزینه ایاب و ذهاب آخه خونش ورامینه با خونه ما خیلی فاصله داره
کارگر خدماتی شرکت عمه ام هست، عمه میگیه خیلی تمیزه، میخوام دیوار و شیشه و زمین رو بکشه، احتمالا فرشا رو هم بدم شامپو فرش بزنه، بقیه کارا رو هم خودم میخوام انجام بدم، به خاطر اینم گفتم مرد باشه که هم قوی تر هستن هم همسری هم مجبور میشه تو خونه بمونه، وقتی تو خونه باشه کمک میکنهhihولی وقتی خانوم باشه هم ضعیفتره هم همسری باید از خونه بره بیرون، خورده ریزا میافته گردن خودمhih

(۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ صبح)saharr نوشته است: به به سلام مهری جون خوبی؟خوشی؟Veiledsmile2Veiledsmile2(1782)(1782)(1782)(1782)

مامان مهرانه جون نمیدونم اخه انگار اطرافیانم اینجوری و انقدر حساس نیستنHangheadالان که بهش فکر میکنم به خودم میخندم ولی اون لحظه ها کلی حرص خوردمHanghead

ملی جون اینم لینک
http://www.khanoomgol.com/Thread-%D8%B9%...86?page=80

راستی سامی جون مبارکه کادوت حالا الان بگو چی بود بعدا عکسشو بزار1 (49)(1782)

والا سحر جان به خاطر ولنتاین نبود، ولی شانسی با ولنتاین یکی شد همسری زد به پای اونhih از بس زرنگهhih
گفتم که همسری عاشق رنگ صورتی و فسفری و کلا رنگای جیغه یه پالتو سرخ آبی خیلی خوشرنگه خوشکل برام خرید با یه شلوار مشکی که روش پره نگینه، منم که عاشق نگینhih قشنگه
عکسش رو گرفتم ولی امروز وقت نمیشه بزارم، حتما میزارم
منم برای ایشون هیچی نگرفتمhih حتی کارت تبریک رو هم ندادم، یادم رفتhihفقط یه اس ام اس دادمlaflaf
  پاسخ
سامی جون گندمو که مامان من 10 یا 15 روز به عید میریزه حالا عدس و...نمیدونم
83
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  *......اتاق جمع صمیمی خانوم گلا......* Galaxy 2,164 136,094 ۱-۷-۱۳۹۷, ۰۳:۳۶ عصر
آخرین ارسال: نسیم32
  اتاق گفتگو خانم گل هایی که میخوان مامان بشن 3 بالاکس 12,479 599,435 ۱۵-۶-۱۳۹۷, ۱۱:۱۷ عصر
آخرین ارسال: ZAHRABANO
  تبادل نظر بین مادرانی که کودکان زیر هفت سال دارن Galaxy 1,030 102,600 ۱۵-۱-۱۳۹۷, ۰۲:۴۹ عصر
آخرین ارسال: فاطی 20
  اتاق گفتگوی خانوم گل هایی که می خوان مامان بشن saharr 5,714 182,828 ۷-۶-۱۳۹۶, ۰۲:۲۰ عصر
آخرین ارسال: مامان جونن
  اتاق گفتگوی خانوم گل هایی که تصمیم دارن مامان بشن mamane kiana 8,375 379,941 ۲۰-۴-۱۳۹۵, ۰۴:۲۶ عصر
آخرین ارسال: مامان شروین جون
  اتاق گفتگوی (( فقط )) مامانهای باردار Galaxy 331 43,901 ۴-۲-۱۳۹۵, ۱۱:۴۴ صبح
آخرین ارسال: goliif
  اتاق گفتگوی مامانایی که می خوان باردار(مامان) بشن7 ghazi9420 4,924 258,327 ۲۱-۱-۱۳۹۵, ۱۲:۵۷ عصر
آخرین ارسال: naghmeh24
  *... اتاق جمع صمیمی خانوم گلا...* :) mohammad reza 5,554 220,958 ۱۵-۱۱-۱۳۹۴, ۰۵:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Galaxy