• 80 رأی - میانگین امتیازات: 2.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آتلیه عروسی تون کجا بود؟
من رفتم تهرانپارس واقعا کارش عالیه ....

وای فکرشو کنید آتلیه 4 طبقه بود باید هر نیم ساعت یه بار میرفتیم یه طبقه
.....
راستی یه زیر زمینم داشت که خیلی قشنگه......

من که کارشو خیلی قبول دارم....(1782)(1782)(1782)Flowerysmile
گفتند:باید با بدو خوبش بسازی

گاهی دلت را هم به اجباری ببازی

ما که به هر ساز تو رقصیدیم،دنیا!

پس کی به آخر می رسد این خاله بازی؟!
  پاسخ
مينو جون آتليه آتوس (يوكابد سابق)و آتليه ساقدوش هردو توي تهرانپارس.
كار آتليه ساقدوش خوبه ولي قيمتش يه ذره بالاستFlowerysmile
كار آتوس رو ديدم.تميزه و به نسبت قيمتش خيلي خوبهFlowerysmile
آتليه تخت جمشيد هم كه تو تهرانپارسه با اينكه فضاي خوبي داره ولي كارشون اصلا تميز نيستDunnof

خدایا

در ۲ راهی زندگی ام

تابلوی راهت را محکم قرار بده

نکند که با نسیمی راهم را کج کنم . . .
  پاسخ
دختر من آتلیه نامزدیش الیزه توی سهروردی بود. آلبومش خیلی قشنگ بود قیمتاش هم مناسب بود.
  پاسخ
من کاشانم آتیله کسری کارش خیلی خوبه.مخصوصا کلیپ ها و عکس های اسپرتش.عکاس هاشون فوقالعاده خوبن. با مدیریت خانم گلچین که البته عکاسی ایشون حرف نداره
انشالله من و همسرم قرار بریم کویر کلیپ اسپرت و عکس اسپرت درست کنیم.تو کویر عکاسی خیلی خوبه.با عکاس آتلیه کسری میرم..flowerysmile:
[تصویر:  countdown.php?width=500&height=160&bg=57...married%20in]
Created by Wedding Favors
  پاسخ
عروسی من که تو مهر ماه و تهران بود رفتم آتلیه اسدی کیا.کارش فوق العاده بود.عکسای خامو که دیدم خیلی حوشم اومد.آتلیه اشم خیلی بزرگ بود نسبت به آتلیه های دیگه.یه سری از عکسامو چاپ کردم که خیلی راضیم.آلبومم هنوز آماده نشده.فیلم تست ام آماده شده که به نظرم خیلی خوب شده فقط از دوتا از آهنگا خوشم نیومده که واسه فیلم فاینالم عوضشون میکنه.
  پاسخ
من آتلیه عقدم تو شرق تهران آتلیه اساطیر بود خوب بود عکسامون قشنگ شد ولی انصافا برای فیلم سنگ تموم گذاشت چون با یک دوربین بود سخت بود ولی میکس بسیار زیبایی کرد باغ هم نرفتیم فقط آتلیه بودیم
عروسی هم تو قائمشهر آتلیه یادمان که واسه حنا بندون آتلیه بودیم واسه عروسی باغ عکسا خیلی قشنگ بودن ولی هنوز آماده نشده آلبومم وفیلمم هم حاضر نیست هنوزDash2Dash2Dash2
دل دنیا رو خون کردی ، که اینجوری تو رفتی...
تمام دلخوشی هامو تو با رفتن گرفتی...
مثل حس یه عشق تازه بودی ...
مثل افسانه بی اندازه بودی....

یکی هست، که دیگه نیست. روحش شاد و خانه جاودانه اش بهشت.
  پاسخ
من کرجم.. اتلیه واسه عقدم رفتم که اسمش (هامان) بود . فکر کنم مهرشهر کرج بود..Hanghead
اما از کارش خیلی راضی نیستم...angelic
شبیه معادلات چند مجهولی شده ام... این روزها هیچ کس مرا نمیفهمد........Sigh
  پاسخ
من عکاس و فیلمبردار عروسیم سینافیلم بود. البته خودش آتلیه نداره با چنتا آتلیه توی تهران قرارداد داره که بستگی داره کجا به کار عروس و دوماد بیاد. از آتلیه ای که ما رو برد و عکسام خیلی راضی هستم. فیلمم هم بد نیست. ولی کار خاصی نکرد.

یه مزیتش اینه که همه فایل های اصلی رو میده. پارسال برای سی دی عکسا 100 تومن گرفت. حتی فیلم رو هم داد. من هر جای دیگه بخوام ببرم برام میکس بکنن میشه.

یکی هم اینکه حتی چاپ عکس رو هم خودش انجام میده و هیچ نامحرمی عکسا رو نمیبینه.(من و شوهرم روی این مسئله حساس هستیم)

معمولاً برای خانواده های مذهبی کار میکنه.
  پاسخ
من اصفهانم شاهین شهر آتلیه م سایه بود راضیم ازش
کفش های آخرین دیدارمان را برق می اندازم........
اما چقدر به پایم کوچک اند.......:Hanghead
  پاسخ
آتلیه ی من شاهین بود نزدیک مترو سبلان. یه مرد مسن با دوتا دختراش و پسرش ادارش می کنن خیلی هم مقیده شوهرم خودش تو همین جا عکاسی حرفه ای آموزش دیده بود و چون رو عکس و عکاس حساسه خودش اینجا رو پیشنهاد داد چون می شناختشون حتی برای دیدن نمونه ها قبل قرار داد بستن رفتیم نزاش شوهرم عکس هایی که از عروسهای دیگه داشتن ببینه. انصافا کارش حتی بدون فتو شاپ هم خیلی تمیز و خوبه برای سالگرد ازدواجمم رفتم همونجا عکس انداختم.

بالشی کنار بالشت می گذاری
حوا نیز اینگونه آدم را وسوسه کرد
غلت می زنی در بستری که - منم
حوا نیز اینگونه آدم را تسخیر کرد
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی آتلیه sara jon joni 26 10,047 ۱۱-۹-۱۳۹۵, ۰۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: فاطمه رجبی محمدی
  آتلیه ژست های عروسی joudi 181 247,384 ۲۳-۱۰-۱۳۹۴, ۰۳:۴۹ عصر
آخرین ارسال: sara jon joni