امتیاز موضوع:
  • 32 رای - 2.66 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرايشگاه عروسيتون كجا بود؟
سلام به همه.من شهریور91 عروسیم بود وآرایشگاهم چهره ها2 رفتم فوق العاده است ومن خیلی راضیم.Flowerysmile
[/font]
پاسخ }
من هم 28 مهر عروسيم بود آرايشگاهم عروس پايتخت توي ميرداماد بود...فوق العاده راضي بودم..ي آرايش لايت و شيك
پاسخ }
آرايشگاه هرمينه تو كرج ،تعريف كارشو خيلي شنيده بودم،اما رفتم عروسشو از نزديك ديدم فقط همينو بگم كه افتضاح بود افتضاحDunnof

آرايشگاه خورشيد،ويدا رز،عروس تك،لاوين،بي بي گل خيلي معروفن تو كرج اما لاوين اخلاقشون اصلا خوب نيست

سيبي در كار باشيد يا نه، با تو،‌در آغوش تو بهشت جاريست
پاسخ }
من براي جشن عقدم رفتم ويدارز، عالي عالي عالي بود،همه تعريف ميكردن و اينجوري بودنfak

براي عروسيمم رفتم سالن مديا، اونم فوق العاده بود،تا آخر شب حتي رژلبم هم تكون نخورد،ميكاپ كار و شينيون كار سالن لاوين بوده كه الان جدا شده،فوق العاده بود كارشFlowerysmile
سيبي در كار باشيد يا نه، با تو،‌در آغوش تو بهشت جاريست
پاسخ }
من عروسیم رفتم پیش خانم تقدسی ارایشگاه ماهنوس- اصفهان. خوب بود لایت بود اما رژ لبم زود پاک شد.
خداوندا ، من راه را نمی بینم و آینده مبهم است، اما غمی
نیست چون تو راه را می بینی و من تو را ..
پاسخ }
عروسیه من 4سال پیش در ارایشگاه نجوا قاسم اباد مشهد واقعا عالی بودDreamyeyesf
امیدوارم غم هایتان قربانی شادی هایتان گردد(1782)
پاسخ }
ارایشگاه ریحانه تبریز ولیعصر کارش عالیییییییییییییییییی بود همه وسط عروسی میومدن می پرسیدن کجا رفتی اینجوری شده بودنfak
پاسخ }
ارایشگاه پری سیما رفسنجان
پاسخ }
آرایشگاه عقدم گل رز بود تو چهار راه تیرانداز تهرانپارس خیلی خوب بودم من که راضی بودم شدید
[عکس: 10yLp4.png]
پاسخ }
من عقدم تهران بود که رفتم مرجان تو نیرو هوایی (شرق تهران) خیلیییی راضی بودم خیلی عروس دیدم ازش خیلی زیااااد باورتون نمیشه یک دونه عروس زشت یا حتی معمولی نداره همه خیلی زیبا شدند!
عروسیم هم قائمشهر بود شهر همسریhih که رفتم نگین شب خیلی با دلهره چون زیاد ازش عروس ندیدم ولی تعریفشو زیاد شنیدم ولی خوب بود راضی بودم هم شب عروسی هم شب حنایندون خیلی ساده و زیبا کار کرد
دل دنیا رو خون کردی ، که اینجوری تو رفتی...
تمام دلخوشی هامو تو با رفتن گرفتی...
مثل حس یه عشق تازه بودی ...
مثل افسانه بی اندازه بودی....

یکی هست، که دیگه نیست. روحش شاد و خانه جاودانه اش بهشت.
پاسخ }