امتیاز موضوع:
  • 32 رای - 2.66 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرايشگاه عروسيتون كجا بود؟
من هنوز عروسی نکردم. اما ارایشگاهی که 2ماه پیش واسه جشن عقدم رفتم (مدیا) توی عظیمیه کرج بود . که عالی بودددد کارش.. Flowerysmile
شبیه معادلات چند مجهولی شده ام... این روزها هیچ کس مرا نمیفهمد........Sigh
پاسخ }
منم واسه عروسيم رفتم مبينا تو شهرمون تقريبا بهترينه كارش حرف نداره البته خوب واسه من فرقي هم نداشت نه اينكه من خودم خوشكلمhihlaf
اما خداييش 4 5 تا آرايشگر تو فاميل داريم يكيش خواهر شوهرم نتونستن يه عيب كوچولو از كارش پيدا كنن(87)
خستـه ام....
نه اينكه كوه كنده باشم...دل كنده ام.... دل!!!

[عکس: 20130619162526_IMG__.jpg]

پاسخ }
(۱۷-۰۴-۱۳۹۱, ۰۹:۳۴ ق.ظ)sarasara نوشته:  منم کرمانم.بتی رز قراردادبستم.خواهرشوشو و جاریشو که خوب درست کرده بود.امیدش با خدااااااااااااااااااا ما هم خوب بشیمDreamyeyesfکسی با گل طبیعی شنیون شده؟Flowerysmile

اومدم خبر بدم که فوق العاده شده بدم
لطفا با لبخند به مانیتور نگاه کنیدredy
پاسخ }
عقدم رفتم ارایشگاه خورشید تو جهانشهر کرج خیلی راضی بودم عروسی هم ویدا رز تو عظیمیه کرج که عالی بود کارش خب خیلی سال میگذره و ارایشگاههای خوب دیگه ای تو کرج باز شدن و کار میکنن ولی اون سال بهترین ارایش رو برام انجام دادن هنوزم عکسامو میبینم کیف میکنم Wavesmile
پاسخ }
من نامزدیم پیش عمه همسری رفتم کارش معرکسhih
واسه عقدم هم رفتم رها گیس همه خوششون اومد
شب چله هم رفتم چیترا خیلی ناز و مامانی ارایش میکنهhih(1782)
پاسخ }
من که هنوز ازدواج نکردم ولی عروسی خواهرم آرایشگاه هستی بود . بسیار عالی و خوب بود نزدیک به 7 سال پیش عروسیش بود خوده هستی میکاپ صورت و انجام میداد و مامانش فرشته شینیون مو یه خواهرشم به نام هانی هست قیمتاشون فرق میکنه هستی بیشتر میگیره از هانی.
خواهرم نزدیک به 7 سال پیش ینزدیک به 1 میلیون داد .
ولی واقعا کارش عالی
خدااااى من نگام كن منم هستم angelic0 
پاسخ }
سلام مشهد زندگی میکنم واسه نامزدی چهره پردازان رفتم عالی بود اما پرسنلس خیلی باد داشتنSwear ازم سال نود سیصد و پنجاه گرفت
پاسخ }
من زابل زندگی میکنم چهره های شایسته رفتم خیلی خوب درستم کرد ولی ابروهامو داغون کردcrying
پاسخ }
من هنوز عروسی نکردم اما واسه جشن عقد رفتم شراره نوشهر. کارش واقعا عالیه. همه ازم تعریف میکردن.شوهرم که جلوی آرایشگاه اصلا منو نشناخت.با اینکه خیلی آرایش نداشتم اما حسابی تغییر کرده بودم
هوا رو از من بگیر لبخندتو هرگز
" پابلو نرودا "
پاسخ }
Package_favorite 
برای عروسیم رفتم آرایشگاه آرامیس(مژگان)کارش عالی بود..توخیابان خاقانی.اصفهان هستم.
پاسخ }