امتیاز موضوع:
  • 32 رای - 2.66 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرايشگاه عروسيتون كجا بود؟
منم جشنم کرمان بود رفتم پری سیما فوق العاده افتضاح یعنی از افتضاح هم اونورتر جوری که ارایشمو پاک کردمو خودم دوباره خودمو گریم کردم
پاسخ }
سلام دوستان
من برای عقد تهران بودم برای همین رفتم محله خودمون یه ارایشگاه خوب پیدا کردم البته با قیمت متاسب کارش خوب بود .ولی چون مراسم حنابندون و عروسی چون اندیمشک بود برام آرایشگاه به آرا نوبت زدن خواهر شوهری ها واقعا زیبا شدم همهfakاینجوری شدن و منhihاینجوری
پاسخ }
عروس خانمای خشمل!
تو غرب تهران ارایشگاهی که کارش خیلی خوب باشه با قیمت مناسب سراغ نداریدhih
منو که گذاشتینم توی قبر ، بزنین روی شونم و بهم بگین:هـــــی رفیق ، ســـــخت گذشت،ولــــــی دیــــــــدی گذشــــــت!Dash2
پاسخ }
من نیشابور هستم
آرایشگاه لیلی رفتم.عروس ویژش بودم خیلی خووووووووووووووووووب آرایشم کرد Bollywood

[عکس: ljperqyb28s.png]

من نقاشی روی پارچه انجام میدم(رو لباس و کیف و کفش) سفارش هم قبول میکنم با قیمت مناسب
پاسخ }
من بیرجند بودم،رفتم آپامه،البته العان رفته مشهد.کارش عالی بود(1782)
پاسخ }
وای سر درد و دلم وا شد من بوشهر هستم،برا عقدم رفتم پیش دوستم آرایشگاه طناز خیلی راضی بودم ولی برا عروسیم یک هفته مونده به مراسم اورژانسی سزارین شد و من بنا به توصیه دوست خواهرم رفتم طوطیا cryingcryingcrying با اینکه 6 سال میگذره ولی من هنوز هم بعضی وقتا گریه میکنم و همسریConsoling .البته 6 ماه بعدش برا عروسی جاریم رفتم پیش دوستم و ثابت کردم منم عروس خوشکلی میشدمhih
آسمانت آبی
(1782)
پاسخ }
بچه ها کسی تو تهران ارایشگاه اسپوزا عروس نشده/؟؟؟؟...لطفا هر کی شده برام بگه چجوری بود و......
کوچ پرنده به من اموخت وقتی هوای رابطه سرد است باید...رفت.[/size]
پاسخ }
من اهل شیرازم ( رفتم حنا )
پاسخ }
من بخاطر کار شوهرم مجبور شدم از شیراز به داراب نقل مکان کنم و واسه عروسیم خیلی استرس داشتم که داراب آرایشگاه خوب نیست و از این حرفا...
خلاصه بعد از کلی تحقیق رفتم آرایشگاه خاطره که خدا رو شکر خیلی خوب شدم و راضی بودم قیمتشم خیلی خیلی مناسب بودFlowerysmile
[عکس: i200472_www.farsv-.com-6.gif]
پاسخ }
من اهل اذرشهر هستم واسه عقدم رفتم ارایشگاه یاس عالی بود
پاسخ }