امتیاز موضوع:
  • 32 رای - 2.66 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرايشگاه عروسيتون كجا بود؟
من گیلانی هستم واسه عروسی رفتم ارایشگاه معجزه تو لاهیجان واقعا معجزه کرد خییییییییییییلی راضی بودم
Flowerysmile
پاسخ }
من که هنوز تا عروسیم مونده خبhihlaf
من از مرجان تو تهرانپارس وقت گرفتم قبلا هم خیلی کارشو دیدم Yum2خدا کنه خیلی خیلی خیلی ناز و قشنگ شمDreamyeyesf
[img] [عکس: yv5my7hppo9.png] [/img]
پاسخ }
من که قرارداد بستم با گل رز
[عکس: 10yLp4.png]
پاسخ }
من عروسیم 21 شهریورماه هست، ساکن مشهد هم هستم. روز عید نیمه شعبان رفتم با نونینا قرارداد بستم. کاراش خیلی شیک بود، امیدوارم من هم از آرایشم راضی باشم.
دعا کنید
***تلخ و شوکران در من بمان، آرام آرام تو را می نوشم.***
پاسخ }
من مشهدم رفتم رهاگیس واسه عقدم تو رضاس
الا هروقت عکسامو میبینم کلی میذوقم همه هم تو جشنم fakبودن واقعا عالی بود قیمتش خیللی خوب بودFlowerysmileFlowerysmile(1782)
پاسخ }
من واسه عقدم رفتم آرایشگاهی ک مادرشوشو پیشنهاد داد.وقتی خودمو دیدم ترسیدم اما شوشو میگفت خوشگل شدی.خلاصه خیلی بد بود
اما واسه عروسی رفتم درسا تو ارومیه.هردو از هم خیلی راضی بودیم و خیلی خوب و اروپایی شدم.عالی بود.قیمتشم ب روز بود
پاسخ }
سلام منم ارایشگاه طنین ملایر رفتم واقعا دمش گرم(1782)
دیدن لبخند آنهایی که رنج میکشند"از اشکهایشان دردناکتر است
پاسخ }
سلام بجه هامن رفتم ارايشكاه مزان تو ابادان0_واقعا عالي بود همه كفشون بريد
پاسخ }
سلام بچه ها من واسه عروسیم ارایشگاه فرشتگان رفتم گچساران بود اما از کارش راضی نبودم .
پاسخ }
سلام من برا عروسیم واقعا استرس داشتم که نکنه بد درستم کنن اما دست اخر خیلییی راضی بودم همه اینجوری شدنfakچون واقعا کارش خووب بوود ارایشگاهم اسمش مهرانگیز بود شهر ساری 350 گرفتن Dreamyeyesf
دختر یعنی لبخند در هجوم گریه ها آرامش وقت بی قراری های مدام عاشقانه ای هنگام غروب ، وسط میدان جنگ

دختر یعنی تفسیر جمله ی ” دوستت دارم ” یعنی خدا هم زیباست، عجب نقاشی خوبی است
دختر یعنی دختر ، مادر ، معصومیت تا بی نهایت …27
پاسخ }