امتیاز موضوع:
  • 32 رای - 2.66 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرايشگاه عروسيتون كجا بود؟
سلامWavesmileWavesmileWavesmile
من عروسیم قشنگ شدم ولی زیاد تغییر نکردم.اسم آرایشگام آریایی تو ساری بود واسه دو شب 450 ت
(1782)(1782)
undefined
پاسخ }
واسه عقد دیور(بندر عباس ) رفتم واقعا عالی بود همه حیرت کردنfak ولی عروسی خیلی بد بود عروسی شیراز بود و من هم که غریبه اصلا نمیخوام یاداوری بشهcrying ولی عروسی غیر از ارایشگاه همه چیزش خوب بود
Dreamyeyesf
پاسخ }
سلام من واسه جشن عقدم رفتم ارایشگاه لاوین قم
کاملا راضی بودم خوب بود واقعاااااااااااا
پاسخ }
من واسه عروسیم که 4تیر بود رفتم گلها محشششششششششششششششششششششر شدم اصلا یه چیز خیلی خیلی توپ خدارو شکرDreamyeyesf

كار هر زن نيست با مرد زيستن، مغز خر ميخواهد و صبر خفن! (زن سعدي)
پاسخ }
سلام دوسی جونا من عروسیم رفتم قصر هنر مشهد کارش واقعا محشر بود واقعا قشنگ تر شدم FlowerysmileFlowerysmile
ولی فقط نمی دونم چرا عروسیای تالار اینقدر زمانش کمه کاشکی تو خونه می گرفتیدمcryingcrying
[عکس: eNortjKzUjIyMrE0MlWyBlwwFY0C1Q,,13.png]
پاسخ }
من برای حنابندون و عروسیم رفتم آرایشگاه بتی توشهرستان خودمون خوی که خیلی کارش خوبه وخیلی ازش راضی بودم یادش بخیییییییییییییییییییییییییییییییییییرDreamyeyesf
این جمعه و آن جمعه فرقی ندارد
آدم شویم سه شنبه هم می آید
(توکل بر خدا) Dreamyeyesf
پاسخ }
نامزدیم رو رفتم سرمه سرا تو شهر قم خیلی ناز شدم همه میگفتن از این رو به اون رو شدم
امروز هوا عجیب بارانی بود
نمی دانم
چشمان خیسم را به کدام بند بیاویزم
پاسخ }
سلام منم آرایشگاه چهره ها رفته بودم خیلی خوب شده بود البته سال 86
200 تومان داده بودم ولی الان 1800 می گیرهSwear
پاسخ }
منم 10روز پیش عروس اسپوزا بودم..خیلی راضی بودم ...همه میگفتن ماه شدمDancegirl: یک و پونصد....خداییش کارش خیلی خوب بود1 (49)
کوچ پرنده به من اموخت وقتی هوای رابطه سرد است باید...رفت.[/size]
پاسخ }
سلام خانوم ها منم برا علوسيم وفتك فهيمه توي جردن,فاميلاي شورى حيلي تشون وقته بودن راضي بودن،بس منم وفتك فهيمه مارس حذائي نسبت ب قيمتش عالي بود ،٤ سال بيش٢٥٠برامون تموم شد.
پاسخ }