امتیاز موضوع:
  • 32 رای - 2.66 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرايشگاه عروسيتون كجا بود؟
88/8/8 مژگان دادفر - 1 میلیون تومن
پاسخ }
من اهواز زندگی میکنم و 28 شهریور 92 عروسیم بود. آرایشگاه مامان نیکو رفتم و خیلی راضی بودم......... همه گفتن خوشگل شدم!!!
تمام عشقم تقدیم به صاحب چشمانی که آرامش قلب من است و صدایش دلنشین ترین ترانه من است ..... از بودنت برایم عادتی ساختی که بی تو بودن را باور ندارم . چه خوب شد که به دنیا امدی و چه خوب تر شد که دنیای من شدی ......... همیشه بدان که تا ابد دوستت دارم
پاسخ }
منم عقدم رفتم میخک تو قائمشهر واقعا محشر شدم برای عروسی رفتم همون جا ولی نمیدونم چی شد بعد از آرایش خودمو تو آینه دیدمcrying واقعا باورم نمیشد چون دیر شده بود نمیشد کاری کرد خیلی افتضاح شدم حالا برای عروسی داداشم برای خانمش تو قائمشهر دنبال یه جای خوب هستیم اگه میدونید آدرس بدید
خدایا عاشقان را با غم عشق آشنا کن زغمهای دگر غیر از غم عشقت جدا کن
تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن
پاسخ }
سلام دوستان من چند ماه دیگه ایشالا عروسیمهDunnof
واسه عقدم رفتم یه جا اولش بد نبود ولی وقتی از تالار اومدیم خونه دیدم وای
تمام سایه چشمم بهم ریخته رژگونه همش پاک شده بود تازه خط چشمم خوب نبود چشمام حساسیت گرفت و تا چند روز مجبور بودم پماد چشم بزنم تا قرمزی پلکم خوب بشهfak
بعدشم همسری خوشش نیومد میگفت عقد محضرمون خوشگل تر بودیcrying
ولی واسه محضر دخترخالم ساده درستم کرد
من اصفهانی هستم کسی ارایشگاه خوب سراغ نداره که تا سقف 300 تومن بگیرهDreamyeyesf
پاسخ }
92/06/14 آرایشگاه ساحر-گرگان-700تDreamyeyesf
پاسخ }
من 90.10.26 جشن نامزدیم بود شهرستان کاشمر رفتم رزسفید بسیار هم خوشگل شدم البته خوشگل بودم خوشگل تر شدمhih خدای اعتماد بنفسم منgag
من عاشقانه دوستش دارم.
و او عاقلانه طردم می كند
منطق او حتی از حماقت من هم احمقانه تر است....
پاسخ }
سلام Wavesmile من عروسیم 28/8/88 dancydancydancyرفتم آرایشگاه متین توشهر سنندج همه اینجا میشناسنش ولی خودم خیلی ساده دوست داشتم خیلی ساده اما خیلی خوشکل شدم همه میگفتنhih .....دوست نداشتم بعد عروسی اگه فامیلای شوهر من رو ببینن خیلی تعجب کنن .... یه خاطر بگم پسرعموم ازدواج کرد رفتم عروسیش زنش خیلی خوشکل شده بود بعد یه ماه رفتم خونه عموم عروسشون رو نشناختم به زن عموم گفتم این خانم کیه خونه تون باورتون نمیشه چقدر تغییر کرده بود
پاسخ }
من عروسیم لاهیجان بودdancy،رفتم آرایشگاه لعبت کارش حرف ندارهClap،خیلی ناز شده بودم(البته مهمونا میگفتن)Dunnofیه آرایش ملایم و شیکuhum
جانانم تمام زندگیمه و این رو مدیون خداوند هستم(1782)
پاسخ }
آرایشگاه عروسی منم شیدا بود تو شهر رشت .
کسایی که طرفدار ارایش لایت هستن حتما به شیدا سر بزنن من چون خودم رشتی نیستم و فقط عروسیم اونجا بود خیلیییییییییییییییییییییی تحقیق کردم با اطمینان می تونم بگم تو رشت هیچکس لایت تر از شیدا کار نمی کنه .
پاسخ }
17 مهر 1392 عروسیم بود
آرایشگاهم بیوتی بود میدان هلال احمر بین سمنگان و هلال احمر .
پاسخ }