امتیاز موضوع:
  • 32 رای - 2.66 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرايشگاه عروسيتون كجا بود؟
منم رفته بودم واسه عروسیم اهواز آرایشگاه لی لی که خیلی خوشکل و ناز شده بودم (البته به گفته شووری).(1782)(1782)
واسه حنابندونم شوشتر بودم آرایشگاه بتارا (بازم راضی بودم ازش مثل همیشه).
کلاً از عروسیم و خودم راضی بودیم. هم من و هم شووری و هم خانواده FlowerysmileFlowerysmile1 (111)
پاسخ }
بنظر من ارایش عروس شانسیه نه ربطی به قیافه طرف داره نه کار ارایشگر میشناسم کسایی رو که قیافشون خوب بوده مایه ارایشم داشتن ارایشگاهشونم معروف بوده ولی افتضاح شدن وبرعکس.
که خداروشکر منم جزء افراد فوق العاده خوشانس بودم عروسیم6ماه پیش بود ارایشگاه الماس260ت(تو شهرستان)ارایشم ساده بود بدون هیچ گریمی خودم میخواسم همه چیزم طبیعی باشه.همونروز بعداز اماده شدنم قبل ازاینکه برم اتلیه 8نفر از مشتریای ارایشگاه وقتی منو دیدن برا عروسیشون همونجا نوبت زدنFlowerysmile
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Ahmad&gn=Ma...&d=12&ad=1]
پاسخ }
منم فقط مراسم عقد داشتم آرایشگاه تکنیک ۶سال پیش برا عقدم ۱۸۵۰۰۰شد از آرایشگاههای معروف بود بد نشدم ولی همسری میگه بدون آرایش قشنگتریlaf
مامی رادمهر(1782)
پاسخ }
منم عروسیم تکنیک بودم.کارش در حد تعریفی که ازش شنیدم نبود.حیف اون همه پول که دادم بهشونSwear

سال 90 حدود 300هزارتومنی گرفتنConsoling

یا راهی خواهم یافت...یا راهی خواهم ساخت...
پاسخ }
ارایشگاه عروسی من نونینا بود کارش خیلی لایت و زیباست
[عکس: eNortjKzUjIyMjYwN1GyBlwwFWsCzw,,98.png]
پاسخ }
منم نونینا بودم Flowerysmile کارش واقعا عالی بود
واسه نامزدی هم رفتم زمرد سابق ( گل کاغذی جدید)
پاسخ }
Veiledsmile2سلام خانوم گلای عزیز
من برای مراسم نامزدیم وقتی از حرم و محظر برگشتیم زندایی جان تیغ کشید به صورتم
ولی برای عقدم رفتم زیبایی بانوی پارس تو بلوار معلم
مدیریتش با دوست خودمه کارش حرف نداشت فک نمیکردم اینقدر خوب بشم
باورتون نمیشه نیمه های آرایشم یواشکی تو آینه نگاه کردم سکته کردم
رو صندلی ولو شدم ولی وقتی برای آرایش موهام نشستم دیدم چقدرماه شدم خخخخخخخخخخ
Bollywood
بعلت بی توجهی به قوانین بخش مسابقه و رای دهی به تعداد بیش از سه عکس، حساب کاربری برای 1 ماه تعلیق شد
پاسخ }
من عقدم آرایشگاه بهاران رفتم (رامهرمز-سلمان فارسی) اینقده گوگولی شده بودم که همه فامیل کلی تعریف کردن.مدل آرایششاش قدیمیه ولی چشما رومعرکه درست میکنه.
واسه عروسیم چون باید متفاوت میشدم رفتم پیش خانم ریاضی. اسم آرایشگاهشون یادم نمیاد اما روبرو آتش نشانی بود(رامهرمز).اونم کارش خیلی قشنگ و به روز بود(ابروهامو تیغ کشیدcrying سال پیش از بقیه 700 میگرفت از من 350 گرفت چون با آجیم دوست بود. دوره هم پیش هانری رفته بود.
Flowerysmile
پاسخ }
منم رفتم ارایشگاه ماه پیشونی ماه شدم خیلی ساده وشیک واروپایی بخصوص شب حنابندونم ک عینهو یه پرنسس بسیارزیباشده بودم یادش بخیرFlowerysmile
پاسخ }
سلام خانوم گلا.عروسیم مرداد92تو بیرجندبود.آرایشگاه پروانه رفتم کارش واقعا محشر بود .حنابندون . عروسی و پاتخت باهم450000تومن شد ولی همه میگفتن خیلی خوشکل شدم.
خدایا شکرت
اللهم عجل لولیک الفرج
التماس دعای مخصوص
پاسخ }