امتیاز موضوع:
  • 32 رای - 2.66 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرايشگاه عروسيتون كجا بود؟
سلام منم رفتم چهره ها توی خیابون شیراز شمالی(تهران).
خیلی خوب بود Clap
پاسخ }
من واسه نامزدیم رفتم نیکادل...خیلی شیک و لایت بود و کلی آدم عوض میشه...ولی خیلی گرون میگیره پارسال 1.500000Swear
التبه من خیلی زیاد راضی بودممممممممممممhih
با عشق، زمان فراموش میشود وبا زمان، عشق
پاسخ }
سلام.سحر ناز وممول جون منم واسه جشن عقدم که تو ساری بود رفتم پیش تلی(\ساری/).واقعا عالی بود یه ویزگی مهم ندا جون اینه که دستاش خیلی تند تو کار و تعداد عروساشم تو یه روز زیاد نیست.من که واقعا راضی بودم.روز خیلی خوبی بود.ولی عکاسم رامین بود که ارزش این همه تعریف که ازش شنیدم نداشت.ای کاش اتلیه تیبا وقتش پر نبود.
پاسخ }
سلام خانوما.
من بی عقل برای عروسیم رفتم پیش خالم که خیلی مبتدی بود چون 10سال پیش من اصلا ازاین چیزا سردر نمی آوردم.الان که خودم آرایشگر شدم میفهمم چه اشتباهی کردم.Consoling
دخترا ازمن میشنوید تا ازکار کسی مطمئن نیستید برای عریستون پیشش نرید.تا اینکه مثل من اینقدر پشیمون نشیدcrying.به از خرجای عروسی کم کنیدولی به جاش برای سه چیز خرج کنید:1آرایشگاه 2آتلیه 3حلقه چون تنها چیزاییکه برای همیشه یادگار میمونهClap
:anwei:خدایا من اگر بد کنم تورا بنده دیگر بسیار است*** تو اگر مدارا نکنی مرا خدایی دیگر کجاست
پاسخ }
من رفتم آرایشگاه گل بانو پیش آلیس
فوق العاده از کارش راضی بودم همون چیزی که میخواستم آرایشم کرد نه خیلی فید ( محو ) نه خیلی غلیظ خلاصه که عاااااااااااااااااااااااالی بود کارش ClapClapClapClapClapClap

[عکس: GVbRp3.png]
[عکس: 7oUnp3.png]
پاسخ }

من برای عروسیم رفتم ژاو تو کرج کارش خیلی اروپایی و با کلاس بود اما آرایشگاه خیلی معروفی نیست اما اگه دمبال جای معروفی برو باغ زیبایی البته کاراش خوبه ولی قیمتاش بالاست اینم بگم که میدان مادر کرج بورس آرایشگاه های کرج است
پاسخ }
من براي مراسم عقدم رفتم چهره‌ها (تبريز). عروسي هم که به خاطر تعدد متوفي در فاميل، لغو شد . خدا رو شکر ميکنم که عقدکنان مفصلي گرفتيم وگرنه عقده‌اي ميشدم.
من از کار چهره ها خيلي راضي بودم از خيلي هم بيشتر
هر كودكي با اين پيام به دنيا مي آيد كه خدا هنوز از انسان نوميد نيست
پاسخ }
اهواز .پاداد.ارایشگاه مر مر
خدایاهرگز کسی رابه چیزی که قسمتش نیست عادت ندهhih
پاسخ }
من واسه نامزدیم رفتم یک آرایشگاه تو گیشا به اسم چهره نما
خیلی راضی بودم اسمه آرایشگرم عسل بود
الان فکر کنم واسه عروس 500 بگیره
اما واسه عروسیم خواستم یه جایه خوب برم مثلا!!!Swear رفتم گلبانو تو ظفر
کاتریم منو درست کرد
خیلی معمولی بودم
کارش اصلا 1200 نمی ارزید
کار شینیونم هم مونا واسم انجام داد که خیلی راضی بودم
اما در کل همه گفتن واسه نامزدیت بهتر شده بودی(تازه واسه نامزدی به ارایشگر گفتم میخوام برم عروسی یه فامیل و 160 تومن بیشتر ندادم دو سال قبل)
پاسخ }
سلام من 10 سال پیش اَ رفتم آرایشگاه قیچی laf تو خیابان شریعتی روبروی پارک شریعتی نمی دونم اصلا الان هست یا نه خودم هم انتخاب نکرده بودم خاله همسری شریعتی زندگی میکنه کلا افاده ایه هر چی بگه همه میگن قشنگه خوبه من بیچاره را بردن اونجا وقتی برای عقد اومدم خونه مامان که با قران جلوی در استقبال گرمی کرد و گفت وای چرا اینجوری شدی Vahidrk حال من چه حالی بود خدائیش منو برنزه کرده بود و به من برنزه نمیاد
پاسخ }