امتیاز موضوع:
  • 32 رای - 2.66 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرايشگاه عروسيتون كجا بود؟
سلام .بچه ها ما عروسی یکی از فامیل ها رفتیم گل رخ ،فلکه دوم تهرانپارس،مامان رو آرایش که کرد ما اصلا خوشمون نیومد،مامان میخواست بشوره ،یعنی در اون حد....fak اما آرایشگره گفت باید به پوست بخوابه آرایش و اینا........بچه ها یکی دو ساعت بعد محشر شد...بهترین آرایشی که تا به حال دیده بودم ...یه جورایی مثل گریم بود ...خودشم آرایش معمولیش قیمت 25000fak تومان ...شینیون ها شون هم فوق العاده بودن ..مال من رو مژده درست کرد....ClapClapClap
یه سری به اونجا بزنید بچه هایی که شرق دنبال آرایشگاه میگردن...Clap
عکس های قبل و بعد آرایش چند تا از عروس هاشو +اسم میکاپ کاراشونو زده به دیوارها...
ما که راضی بودیم....ClapClapClap
دوست من همبازي بهشتي ام نميداني چقدر دلم برايت تنگ شده. هنوز آخرين جمله خدا توي گوشم زنگ ميزند:

از قلب كوچك تو تا من يك راه مستقيم است اگر گم شدي از اين راه بيا بلند شو از دلت شروع كن شايد دوباره همديگر را پيدا كنيم.

پاسخ }
منم رفتم گلها تهرانپارس چون خرداد ماه بود تنها عروسش بودم - نظمش عالیییییییangelic
پاسخ }
روشنک جون منم واسه عروسیم پیش خانم ملکی رفتم کارش فوق العادس من که خیلی راضی بودم وواسم تست رایگان هم انجام داد بچه ها اگه دوست دارید حتماً یه سر پیشش برید من الان هم واسه مهمونیها میرم اونجا آرایش و گریم میکنم قیمتش هم مناسبه
پاسخ }
منم واسه عروسیم رفتم آرایشگاه مائده تو پیروزی پیش فرانک خانم
کاش میشد اشک را تحدید کرد
مدت لبخند را تمدید کرد
کاش میشد در میان لحظه ها
لحظه دیدار را تجدید کردDan
پاسخ }
منم آرایشگاهم وفا توی فلکه اول صادقیه بود.برای زمان خودم خوب بود.من راضی بودم.
کتاب زندگی چاپ دوم ندارد.پس عاشقانه زندگی کن...

[عکس: 07slqft2sj.png]
پاسخ }
منم واسه عقدم رفتم آرایشگاه پولک همه اینجوری مونده بودنfakکارش خیلی خوبه100تومن گرفت 5سال پیش.واسه پاتختی هم آرایشگاه روناس اونم قیمتش خیلی پایینه وکارش حرف نداره1 (49)
همیشه فکرکن که توی یک دنیای شیشه ای زندگی می کنی پس مراقب باش به طرف کسی سنگ پرت نکنی چون اول دنیای خودتو می شکنی.
Flowerysmile
پاسخ }
منم واسه نامزدیم رفتم پیوند تو بلوار فردوس خیلی خوب درستم کردن دختره از یونان اومده خیلی با حاله
92/3/1 زود باش بیا می خوام یه عروس خوشگل بشم Bollywood
پاسخ }
من برای عروسیم رفتم دیور(بندر عباس) دوست خواهرم راحله جون کارمو انجام داد خیلی هم راضیم عالی شده بود hih
[عکس: 20160113155119_527653_10151209584396838_...8007_n.jpg]
پاسخ }
سلام دوستای عزیز...من تبریزم...2 ماه دیگه عروسیمه..به غیر فریما یه آرایشگر خوب سراغ دارین قیمتش حدود 500 600 باشه..بیشتر سمت ایل گلی ولیعصر یا رشدیه ...
پاسخ }
من آرایشگاه مینا رفتم(رشت)، کارش فوق العاده بود، آرایش لایت و در عین حال زیبا و قیمتش شد 700.
آتلیه هم سلطان رفتم که اعضاش یک سری افراد کاربلد و متخصص بودن و واقعا راضیم از کارشون.
Flowerysmile
گفتی دوستت دارم
و من به خیابان رفتم !
فضای اتاق برای پرواز کافی نبود....

"گروس عبدالملکیان"
پاسخ }