امتیاز موضوع:
  • 32 رای - 2.66 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرايشگاه عروسيتون كجا بود؟
آرایشگاه دلربا توی گیشاVeiledsmile2Flowerysmile
پاسخ }
من تبریز کار ارایشگاه صنم و سانی رو خیلی خوشم میاد.فریماهم که اگه شاگرداش برات ارایش کنن اون قیمت میگیرن.
دلم برای نگاهت بهانه میگیرد،کاش بودی......پدر
پاسخ }
آرایشگاه من خالم بود با مامانم صورتم و خالم ارایش کرد موهام و مامان درست کرد ارایشگاه مهیا توی ستارخان
پاسخ }
]

من تو رشت عروسی زیاد رفتم ارایشگاه بزک خوبه کارشو دیدم اما خودم تهران بودمhih
پاسخ }
بچه ها ارایشگاه من ارایشگاه ندا(زهرا خانم)تو اسلامشهره هستش کارش محشره یعنی از جاهای مختلف تهران میان پیشش خیلی قشنگ درست میکنه(1782)
:Worship:worshipبچه ها یه حاجتی دارم با یه صلوات
: دعا کنید براورده شه
پاسخ }
بچه ها سلام من ساکن غرب تهران هستم
نمی دونم واسه عروسیم کدوم آرایشگاه برم
کسی می تونه منو راهنمایی کنه؟crying
پاسخ }

من رفتم مینا(گلسار) لایت کار میکنه و عالی، خیلی راضیم ازش. آرایشگاههای دیگه هم هست که خوب باشه مثل طره و... اما آرایششون غلیظ بود نسبتا.
گفتی دوستت دارم
و من به خیابان رفتم !
فضای اتاق برای پرواز کافی نبود....

"گروس عبدالملکیان"
پاسخ }
من عروسیم رشت بود ولی ساکن قم هستم از اونجایی که یه کار توپ میخواستم از ارایشگاه مژده تو قم خواستم منو درست کنه ارایشگاه خیلی معروفیه تو قم با کار توپ بود
خواهرم ارایشگاش تو رشت بودتو گلسار اسمش فوم بود ارایش ساده بدون مش 500تومن براش افتاد
من اولش که از ارایشگرم خواستم بیاد رشت باورم نمیشد که بیاد البته خودشم شمالیه 20ساله که مارو میشناسه گفت میام رشت هم کارمو انجام میدم هم میگردم
حدودا 2سال پیش با مش خوشگل و گریم و تاج و همه چیزایی که گذاشت 350 شد همه فامیل خوششون اومده هنوز میگن برای عروسی دخترامون این خانومه از قم میاد
جاتون خالی صبح عروسی تا 10 خوابیدم تا صبحونه خوردم شد 12 hih
بعدش یه کم روم کار کرد ناهار نماز hih شکمو نیستما
3:30 اماده بودمFlowerysmile
پاسخ }
من عقدمو رفتم بزک (رشت)ولی عروسیمو دنیا توی لاهیجان البته خواهرش کتی پروازی از تهران امد که پول هواپیماشم دادم از هر دوتا راضی بودم البته همسری از دنیا بیشتر خوشش امد ارایشم اروپایی بود
[عکس: Bu3Ip4.png]
پاسخ }
من 20 بهمن 90 عروسيم بود رفتم ارايشگاه گل رز توي تهرانپارس چهارراه تيرانداز جنب مترو تهرانپارس، عروسي+پاتختي 440 تومن بدون پاتختي 390 تومن!
حداقل 3ماه قبل بايد رزرو كنيد و گريمور را انتخاب كنيد ( بهترينشون مريم است بسيار حرفه اي و دلسوز و لايت لايت كار ميكنه) اما شينيون كار را خودشون انتخاب ميكنند (مال من بهناز بود)
4روز قبل از عروسي باهاتون تماس ميگيرن ميريد براي مشاوره گريم، پاكسازي پوست، شيو صورت، ابرو، رنگ ابرو، رنگ ، هايلايت يا مش مو و اپيلاسيون كه همش غير رنگ مو رايگان انجام ميشه
روز قبل از عروسي ساعت ورود و خروج از آرايشگاه رو تلفني تعيين ميكنند چون توي روزهايي كه مناسبت باشه حداقل 30 عروس دارند اما همه چي روي نظمه و جا هم زياده اصلا اذيت نميشيد.
روز عروسي هم تاج و تور و غذاي عروس رايگانه و سر وقت آماده ايد: شينيون حداكثر نيم ساعت، گريم 45 دقيقه و ناخن يه ربع.
كارشون عاليييييييي بود؛ من كه خيليييييييييي راضي بودم.
پاسخ }