امتیاز موضوع:
  • 32 رای - 2.66 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرايشگاه عروسيتون كجا بود؟
خانم شالیزه تو ساری ارایشگاه المیرا عالیه من خودم و چند تا از فامیلامون اونجا رفتیم خیلی راضی بودیم اونجا هم برو عروساشو ببین
پاسخ }
اینم برای دوستمون که گفتن قایمشهری هستن
دوست گلم آرایشگاه ساغر تو ساری خیلی معروفه.خیلیا میرن پیشش.ولی همه کاراشو شاگرداش میکنن.هر قسمت مربوط به یه نفره.یکی ارایش چشم میکنه.نفر بعدی شینیون میبنده و همینطور تا اخر.
من خودم عروساشو نمیپسندم.ولی طرفدار خیلی داره و خیلیا کاراشو دوست دارن.میتونی بری اونجارو هم ببینی 83
در ضمن میتونی بری شهر جویبار آرایشگاه سپیا رو ببین.سی و شش ساعت ضمانت آرایش میده.میتونی بری البومشو ببینی.کاراش خیلی قشنگه
پاسخ }
من 13/6/95ارایشگاه البی بلوارفردوس
پاسخ }
دو تا از دخترای فامیل ما از 8 سال پیش عروس تینا مرادی بودن و خیلی خوب شده بودن. مامانم اصرار داشت منم برای عقدم برم پیش تینا مرادی. من چون نمیخواستم مثل اونا بشم دوست نداشتم برم ولی با اصرار مامانم رفتم باهاشون حرف زدم و از نگرانیم گفتم. بهم گفتن که دائم خودشون و پرسنل برای آموزش متد های جدید به خارج میرن و سعی میکنن همیشه جدید ترین گریم ها اجرا کنن. چند تا نمونه کار هم ازشون دیدم واقعا خیلی از اون آرایش های قبلی متفاوت بود و سبکش کاملا مدرن و به روز بود. دیگه با خیالت راحت باهاشون قرارداد بستم.
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
تشریفات مجالس خدمات عروسی
سلام 
من عروسیم 30 بهمن 94 بود 
ارایشگاه یاسمینا 
هزینه هم 800 تومان 
خیلی خیلی راضی بودم
پاسخ }
شهریور 92. آرایشگاه زهره مشهد. تنها انتخاب خوب عروسیم بود
[img][عکس: e805ec4a3f.png][/img]
پاسخ }
(۱۷-۰۳-۱۳۹۴, ۰۶:۵۱ ب.ظ)مارال20 نوشته:  سلام چه جالب اینجا .....

من تازه عضو شدم
امیدوارم همه خوشبخت بشین و شاد باشید

منم واسه عقد رفتم سانی کارش خوب بود ولی زیاد پول میگرفت موهامو هایلایت کرده بود پیرهنم دکلته بود مثل لباس عروس بود بدون توری مدل ایتالیایی بود البته نمیدونم چطوری هایلایت کرده بود بعد دوهفته نیست شد...خخخخ
ولی اونروز عالی بود هم ارایشم و هم موهام چون قبلش زیاد ارایش نمیکردم کلی تغییر کرده بودم واقعاخوشگل بودم....
واسه عروسی هم کلا چون میخواستم متفاوت باشم رفتم بانو مراغه لباس عروسمم پوشیده انتخاب کردم موهامم فقط رنگ داشت و جمع بود و یه ارایش اروپایی با یه تاج خیلی نجیب ... واقعا از کار و هزینه راضی بودم عالی بود....
برای پاتختی هم رفتم سلنا برعکس ارایش های قبلی یکم غلیظ تر بود و موهامم یک طرفیولی دوست داشتم اونم خوب بود

راستش رو بخواین بستگی داره چه جور ارایشی دوست داشته باشید مثلا کسایی که یکم شلوغ و غلیظ دوست داشتن برا پاتختی رو بیشتر پسندیدن مثل عمه خانوم.....خخخ

ولی خودم کار بانو رو از هر لحاظ دوست داشتم...
خداروشکر

سلام عزیز میشه آدرس ارایشگاه بانو رو بدین منم دنبال این ارایشگاهم ادرسشونمیدونم ولی تعریفشوخیلی شنیدم‌ ممنون میشم سریع جواب بدین
پاسخ }