امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرایشگاه خوب در شیراز
من واسه عروسیم لیلیان بودم.ارایشم خوب بود اما ماندگاریش افتضاح بود
پاسخ }
با سلام(87)
آرايشگاه آهو خيلي خوبه من عروساش رو ديدم خيلي خوب بود واسه عروسيم هم اونجا ميخوام وقت بگيرمhih
میلرزم ...

سرد بود آب پاکی که رو دستم ریختی …
پاسخ }
گیسوآرا/لیلیان و حنا کارشون خوبه
خدایا شکرت ......
پاسخ }
سلام دوسی.2تا دوستای من رفتن آهو واقعا خوب شده بودن.2تا تیپ متفاوت بودن دوستام ولی واقعا خوب شده بودن.البته سلیقیه ای هستش حتما برو کارشو ببینFlowerysmile
پاسخ }
دوستان لطفا آدرس آرایشگاههایی هم که پیشنهاد می کنید رو بنویسید، من عروسیم شیرازه اما اصلا نمیشناسم اونجا رو Dunnof
آدمک خل نشوی گریه کنی
کل دنیا سراب است، بخند

இஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇ

http://banoo1392.blogfa.com
پاسخ }
سلام خانوم گلا Wavesmileمن هم عروسیم تابستونه آرایش غلیظ هم دوست ندارم.دوست دارم خیلی عوض شم ولی با گریم به نظرتون کجا برم خوشکل بشم؟HangheadConnie
پاسخ }
سلم بچه ها
من برای عقدم رفتم عروس لبنان خیلی راضی بودم همه هم خوششون اومده بود. چیزی که باعث شد اینجا رو انتخاب کنم این بود که تمام مراحل آرایششو نشون میداد ولی بقیه آرایشگاهها یا اصلا عروساشونو نشون نمیدادن یا میگفتن صبر کنید کارشون تموم بشه. برای عروسیمم میرم همینجا
پاسخ }
سلام بچه ها ارایشگاه قصرکه توی فرهنگ شهره ادرس دقیقش کجاستDunnof
پاسخ }
اسمش دیگه قصر نیست رخنار هست
پشت دادگستری که بری آخر خیابان میخوری به یه خیابان دیگه ,میری سمت چپ میبینیش
فکر نمیکردم عروسی خودم انقدر بهم خوش بگذره
خدایا شکرت (1782)
پاسخ }
سلام دوستان
منم تجربم رو میگم
من پارسال عید واسه عقدم رفتم عروس لبنان خیلی خوب شدم اما به نظرم فقط واسه همون عقد خوب بود
فروردین امسالم واسه عروسیم رفتم لیلیان که واقعا عالی شدم,بینهایت راضی بودم و اگه باز برگردم عقب همونو انتخاب میکنم
از همه نظر خوب بود
شنیون,میکاپ,سر وقت حاضر شدن,نحوه برخورد پرسنل,قیمت و موندگاری آرایش
همه چیش عالی بود
آدرسم میدم واسه اونایی که شیرازی نیستن عروس لبنان توی فرهنگ شهر و لیلیان توی بلوار نیایش
فکر نمیکردم عروسی خودم انقدر بهم خوش بگذره
خدایا شکرت (1782)
پاسخ }