امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرایشگاه خوب در شیراز
آرايشگاه مكث هم خوبه
ستارخان 12 متري نمازي
آرامش...
هنر نپرداختن...
به انبوه مسايلي است ،
كه حل كردنش سهم خداست!
لحظه هايتان لبريز از آرامش...
پاسخ }
سلام من سال 87 که عروسیم بود لیلیان رفتم واقعا کارش عالی بود وهمیشه از دیدن عکسام احساس خوبی دارم
پاسخ }
البته آرایشم با لیلا بود
پاسخ }
سلام بچه ها
عروسی برادرم عید نوروزه زن داداشم ارایشکاه حنا و با کلی برسوجو چون دختر عموشم اونجا کار میکنه و کارشو دیده انتخاب کرده اما من ارایشگاه خوب پیدا نکردم اکثراً هم واسه عروسی خیلی گرونن.کسی میتونه کمکم کنه یه ارایشگاه تو مرودشت یا شیراز بهم معرفی کنه؟من واسه عروسیم رفتم ارایشگاه اناهیتا تو مرودشت با اینکه خونواده شوهرم که شیرازین هی گفتن بیا شیراز اما به خاطر یه سری مسائل نرفتم و خیلی پشیمون شدم چون همش تو خونه عکس سر مجلسیمو قایم میکنمو دوس ندارم البومم ببینم..حالا بعد چند سال دوس دارم اون شب جبران بشه.و سوال دوم من هنوز لباس خوب پیدا نکردم کل شیرازو زیر پا گذاشتم اما لباس شیک اصلا نیست یا اگه هم هست خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی گرونه..عسلویه زندگی میکنم سر کارم نمیتونم دائم شیراز باشم و بگردم
بچه ها کمکم کنیدFlowerysmile
پاسخ }
سلام دوست گلم
راستش سالن ارایش من گیسو ارا خیابون ولیعصر قصر الدشت بود البته 3سال پیش ولی ازش راضی بودم نمیدونم الان کارش چطور باشه
یکی از دوستام هم رفته بود ماسک ستارخان خیلی عوض شده بود کارش عالی بود
حنا هم کارش خوبه ولی زیاد چهره رو تغییر نمیده
در کل بستگی داره به اینکه چقدر بخوای هزینه کنی
پاسخ }
فیروزه خ رحمت آباد جنب بانک ملت
گیسوآرا ولیعصر قصرالدشت اما فقط کار پردیس را قبول دارم
من چون کار همسری آتلیه است کار تمام آرایشگاه ها را دیدم حنا را اصلا قبول ندارم خیلی بد کار میکنه فغط پول میگیره(2496)(2496) باید رفت کار ها را دید چون سلیقه ها متفاوته
پاسخ }
(۰۴-۱۱-۱۳۹۲, ۰۶:۰۵ ب.ظ)taurus682468 نوشته:  سلام بچه ها ،من شهریور 93 عروسیمه،کلی ایده واسه مراسم عروسیم ومهمونی مجردیم میخوام.لطفا کمک.راستی ادرس فیلمبردار و گروه موزیک عالی شیراز هم می خوام.
سلام خانم گل
آتلیه خوب تو شیراز الان حباب زرگری جنب بیتنی نعمت
طپش معالی آباد ساختمان آوا طبقه 5 هستش
اسکوپ هم خوبه
گروه موزیک امید زیانی و وحید پور سهراب البته بازم میپرسم اگه دوست داشتی
اگر هم تشریفات خوب بخوای تشریفات ایرانی از نظر کیفیت غذا فوق العاده استYum2 و تشریفات مهرداد خضری از نظر سفره عقد دوتاش ساختمان آوا هست معالی آباد به خاطر کار شوهر جان من مجلس تمام آتلیه ها و تشریفات و آرایشگاه وغیره را میشناسم و رفتم
پاسخ }
ممنون.اگه باز جزئیات بیشتری واسم پیدا کنی خیلی ممنون ترم hih می شم.
پاسخ }
سلام خانم گلای عزیز
من سال مهر89 برای عقم رفتم ماسک توی ستارخان .شهریور 91برای شب حنابندون و عروسی رفتم فرشته توی فرهنگشهر و شهریور 92 عروسی داداشم خودم و زن داداشم (عروس اون شب)رفتیم فوژان توی بلوار تندگویان که از بین این 3تا فرشته خیلی خوب بود و همه از شب حنابندون که موهامو فر کرده بو د هنوز تعریف میکنن و اما شب عروسی داداشم همه میگفتن تا عروس نیومده .تو عروسی خیلی خوب شده بودم توری که خاله و زن دایی ام میگفتن اون وسط ففط تو میدرخشی و از عروسمون بگم که اونم خیلی خیلی خوب شده بود.یه ذره از کرم و پنکک روی صورت نماسیده بود. عید نوروز هم عروسی دختر عموم هست به احتمال زیاد میرم فوژان. Flowerysmile
پاسخ }
من عروسیم فرشته بودم
خوب بودا خوشکل شده بودم ولی غلیظ بود من خودم نپسندیدم ولی بقیه همه پسندیدن

جمعه خواهرم عروسیشه عروس کپ هست - ستارخان-آخر خیابون نمازی

تمام بهترین آرایشگاهای شیرازو گشتم واسش چون میخواستم بهترین باشه
طبث رتبه بندی و تحقیقات ما از خوب به بد :

کپ
کویین(چنچنه)
زلف(ابیوردی1)
فرشته
فریده سجادی
پاسخ }