تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرایشگاه خوب در کرمانشاه
خانوم گلای کرمانشاهی Wavesmile آرایشگاه خوب بنظرتون کجا خوبه؟ زود زود بیاید بگینlaf
خانوم گلا لطفا واسه حل مشکلات همه مون یه صلوات بفرستین
پاسخ }
سلام من خودم هميشه انديشه مىرم هم واسه ابرو هم ناخن هم رنگ مو
ولى كوتاهى رو نه
پاسخ }
عزیزم اندیشه کجاس؟ Dunnof واسه عروس چطوره؟
پاسخ }
(۰۳-۰۹-۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ ب.ظ)کتی 20 نوشته:  عزیزم اندیشه کجاس؟ Dunnof واسه عروس چطوره؟
سلام بنظرمن کارآرایش عروس آرام خیلی خوبه.آدرسش هم 22بهمن.آرایشش ملایم واروپایی است.
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
من عروسیم کرمانشاه بود رفتم شرمین صد دستگاه . کارش عالیه من که خیلی راضی بودم همه ی فامیل هم اومدن اونجا hih هم کسایی که کرمانشاه بودن هم کسایی که از تهران اومدن همه هم راضی بودن هنوزم اگه برم کرمانشاه فقط میرم شرمین
آنه ! تكرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت ، وقتی روشنی چشمهایت ، در پشت پرده های مه آلود اندوه ، پنهان بود. با من بگو از لحظه لحظه های مبهم كودكی ات ، از تنهایی معصومانه دستهایت...
پاسخ }
گلم این شرمین آرایش مات هم انجام میده؟
پاسخ }
آدرس آریشگاه شرمین رو میدین
پاسخ }
سلام کتی جون آرایشگاه اندیشه تو کسراست من خودم برا عروسیم تکنیک بودم میدان ۱۷شهریور کارش خوبه دیگه سلیقه ایه اما کار گلساران سه راه برق آفتاب و هنر فرهنگیان همین اندیشه تو کسرا نیم چهره فردوسی چندتام تو نوبهار هست اسماشونو یادم نیس همه اینا خوبن ولی برای آلبوم کارشونو ببینی ،آها صاحبان و المیرا هم خوبن شریعتی هستن اینا
مامی رادمهر(1782)
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
من عقدم آفتاب هنر بودم.خوب بود
عروسی تکنیک رفتم که زیاد راضی نبودم
ولی واسه حنابندون یه ارایشگاه معمولی تو محلمون رفتم کارش از این دوتا بهتر بودFlowerysmile

ارایشگاهی که سلیقه مشتری رو هم مدنظر داشته باشه بنظرم کیفیت کارش میره بالاتر
به قول دوستمون آلبومهاشون تا حدی میتونه تو انتخاب کمکت کنه

یا راهی خواهم یافت...یا راهی خواهم ساخت...
پاسخ }
عزیزم به نظرم مینیاتور یکی از بهتریناست.چند تا از کارشو دیدم واقعا زیبا بودن.توی 22بهمن هستش
درد هــــــــآ
فرآموشــــــــ میشونـــــــــد...
امــــــــآ | هـــمدرد هـــــــآ | هــــــرگز!
پاسخ }