تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 24 رای - 3.17 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرایشگاه و گل فروشی و تالارو........ در تبریز
من دنبال یه آرایشگاه خوب برای روز عروسیم میگردم که سبکش عربی و خلیجی نباشه و بسیار ساده آرایش کنه لطفا اگه کسی همچین آرایشگاهی میشناسه معرفی کنه
پاسخ }
من براي عقدکنانم رفتم آرايشگاه چهره‌ها البته اونجا چند نفر هستند براي ارايش که شما بگو ميخوام اذر خانم ارايش کنه. خيلي چهره رو طبيعي درمياره از اونايي نيست که يه کيلو سياه دور چشات بمالونه و اخرش بگه خليجي بود
هر كودكي با اين پيام به دنيا مي آيد كه خدا هنوز از انسان نوميد نيست
پاسخ }
ثانی تو آبرسان
دوستدار شما
پاسخ }
سلام الناز جون من هم تو تبریز زندگی می کنم برا مراسم عقدکنون رفتم سرمه برا عقد180تومن گرفت وارایش خیلی ملایمی داشتم برا عروسویم هم دوباره رفتم سرمه 400تومن گرفت باز یه ارایش متفاوت داشتم در عین حال خیلی ساده وملایم بود از اون ارایشگاه ها که هزارتا خط چشم می کشن وصدتا نقش ونگار نیست در ضمن بگم که من رفتم سانی کارشو نپسندیدم چهره هاهم کارش خوبه اما همهرو یه جور ارایش می کنه و اغلب شاگرداش ای کارو می کنن
دوست عزیز سبزترین وهمیشگی ترین بهارها را برایت آرزو مندم
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام الناز عزیز
به نظر من هر جا که دیدی اسم و رسم درآورده و معروف شده نرو.. چون تا زمانی که جایی معروف نشده سعی می کنه کارش خوب باشه که مشتری جمع کنه.. وقتی مشتریش زیاد شد دیگه کارشون مثل قبل نیست و اصلا برات وقت نمی زارن... حتی احرام به مشتری هم یادشون میره.. چهره ها. ثانی .. مختاری از این دسته ان.. در ازای پولی که می گیرن کارشون رضایت بخش نیست اصلا..
البته منظورم این نیست که هر آرایشگاهی برین ولی میشه با یه کم تحقیق جای خوب پیدا کرد.. منم مراسم عروسیم در پیشه و دنبال این کارام..
بعد از کلی تحقیق فعلا 2 جا رو در نظر گرفتم که باید تا تابستون یکیشو انتخاب کنم..
1- پریا ( کوی فیروز)
2. حنانه (نصف راه)
کارشون خیلی خوبه از نظر من.. قیمتش هم در مقابل قیمت های بالای چهره ها و عروسان و .... خیلی مناسب تره.. می تونی یه سری بهشون بزنی و نمونه کاراشونو ببینیClap
پاسخ }
منم کار آرایشگاه اسکان (نرسیده به قنادی تکدرخت) رو دوست دارم. پارسال برای عروسی جاریم رفتم برای گریم که 150 گرفت و عالی آرایش کرده بود. چند تا عروس هم ازش دیدم که اونهام خوب بودم.
فقط بگو آرایش رو مهدیه خانم انجام بده. کلا گریم طبیعی انجام میده.
پاسخ }
من با نظر فران که ميگه چهره‌ها همه رو يه جور ارايش ميکنه کاملا موافقم ولي چون به نتيجه کارش مطمئن هستي مي‌توني با ارامش بشيني تا ارايشت کنه و مدام نگران نتيجه نباشي و تازه توي اون مراسم فقط يه عروس هست و اون شماييد پس توي اون مراسم هيشکي شبيه شما نيست. در ضمن توي قسمتي که وقت ميگيري اگه بگي کار اذر خانم رو ميخوام يه کم هزينه اش فرق ميکنه ولي شاگرداش حتي دست هم نميزنن و خودش با دقت تمام ارايشت ميکنه
در ضمن هر ارايشگاهي که بري اين رو از من داشته باش که به ارايشگر ساعت شروع مراسمت رو حداقل يک ساعت زودتر بگي اون موقع استرس دير حاضر شدن نداري.
هر كودكي با اين پيام به دنيا مي آيد كه خدا هنوز از انسان نوميد نيست
پاسخ }
سلام .خانومی اولا که انشا الله خوشبخت شین..بعدش یکی از دوستای من رفته بود مانکن ،ولیعصره ،کارش خیلی خیلی خوب بود ...تونستی برو خودتم کارشو بببین..

یه آرایشگاه جدید هم که روبروی مسجد طوباست،کارشو ندیدم،اما از تهران اومده..اسمش هم هفت قلم هست...چون جدیده برای اولین بار تخفیف هم میده...به نظرم میاد کارش بد نباشه اینجا رو هم تونستی برو ببین..
دوست من همبازي بهشتي ام نميداني چقدر دلم برايت تنگ شده. هنوز آخرين جمله خدا توي گوشم زنگ ميزند:

از قلب كوچك تو تا من يك راه مستقيم است اگر گم شدي از اين راه بيا بلند شو از دلت شروع كن شايد دوباره همديگر را پيدا كنيم.

پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۱۴-۱۰-۱۳۹۰, ۱۰:۳۶ ق.ظ)فران نوشته:  سلام الناز جون من هم تو تبریز زندگی می کنم برا مراسم عقدکنون رفتم سرمه برا عقد180تومن گرفت وارایش خیلی ملایمی داشتم برا عروسویم هم دوباره رفتم سرمه 400تومن گرفت باز یه ارایش متفاوت داشتم در عین حال خیلی ساده وملایم بود از اون ارایشگاه ها که هزارتا خط چشم می کشن وصدتا نقش ونگار نیست در ضمن بگم که من رفتم سانی کارشو نپسندیدم چهره هاهم کارش خوبه اما همهرو یه جور ارایش می کنه و اغلب شاگرداش ای کارو می کنن
میشه آدرس یا شمارشو بدی؟
پاسخ }
(۱۴-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۴۲ ق.ظ)mandm نوشته:  سلام الناز عزیز
به نظر من هر جا که دیدی اسم و رسم درآورده و معروف شده نرو.. چون تا زمانی که جایی معروف نشده سعی می کنه کارش خوب باشه که مشتری جمع کنه.. وقتی مشتریش زیاد شد دیگه کارشون مثل قبل نیست و اصلا برات وقت نمی زارن... حتی احرام به مشتری هم یادشون میره.. چهره ها. ثانی .. مختاری از این دسته ان.. در ازای پولی که می گیرن کارشون رضایت بخش نیست اصلا..
البته منظورم این نیست که هر آرایشگاهی برین ولی میشه با یه کم تحقیق جای خوب پیدا کرد.. منم مراسم عروسیم در پیشه و دنبال این کارام..
بعد از کلی تحقیق فعلا 2 جا رو در نظر گرفتم که باید تا تابستون یکیشو انتخاب کنم..
1- پریا ( کوی فیروز)
2. حنانه (نصف راه)
کارشون خیلی خوبه از نظر من.. قیمتش هم در مقابل قیمت های بالای چهره ها و عروسان و .... خیلی مناسب تره.. می تونی یه سری بهشون بزنی و نمونه کاراشونو ببینیClap
آره منم بعد کلی پرس و جو میخوام برم کار پریا رو ببینم چون تقریبا بقیه آرایشگاهایی که دوستان گفتن رو دیدم ولی کارشونو نپسندیدم.
البته ارایش قلیپور هم خیلی خوب و ملایمه آرایشگاه بهتر پیدا نکنم میرم همون قلیپور

پاسخ }