امتیاز موضوع:
  • 24 رای - 3.17 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرایشگاه و گل فروشی و تالارو........ در تبریز
سلام خانما .آدرس یه آرایشگر خوب نزدیکای آبرسان میخواستم که کارش خوب باشه 19 شهریور عروسی داداشمه میخوام برا ارایش برم. راستی گرون هم نباشه و مو مصنوعی اینام بزاره ارایشگر محله نباشه
پاسخ }
سلام مينا خانم شما مجردين؟
پاسخ }
(۱۵-۰۵-۱۳۹۱, ۰۲:۴۱ ب.ظ)شادي عروس نوشته:  
(۱۵-۰۵-۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ ب.ظ)fatiii نوشته:  اتلیه رهبر عالــــــــــــــــــــــــــیه

عزيزم ميشه آدرسش رو بدي
قيمت هاش چطوره؟

عزیزم من برا عقدم رفتم اتلیه کیفیت تو الگلی عکسامو در حد المبیک خراب کرد همش عکس برش دار بود و تنوع زیادی نداشتو همه فیگوراش شبیه هم بودن بعدش باکلی برسش و تحقیق همه میگفتن یا تهرانچی یا رهبر تهرانچی کخ خیلی گرون بود ولی رهبر هم همه کادرش خانوم و قابل اعتمادن همم که اگه باهاشون صمیمی بشی باهات راه میاد ادرسشم درست کنار ارایشگاه بریا هستش تو خیام برو زورنالشو ببین عالیه
پاسخ }
سلام خانماي تبريزي
من نويده هستم از ساري.
قراره 2 ماه ديگه عروس بيام شهرتون .
لطفا يه آرايشگاه خوب با قيمت مناسب هم به من معرفي كنينgag
پاسخ }
آتلیه آس که همون شهرود هست که شده آس کارش خیلی خوبه تو فلکه ائل گلیه
پاسخ }
(۱۶-۰۵-۱۳۹۱, ۰۲:۵۴ ق.ظ)fatiii نوشته:  
(۱۵-۰۵-۱۳۹۱, ۰۲:۴۱ ب.ظ)شادي عروس نوشته:  
(۱۵-۰۵-۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ ب.ظ)fatiii نوشته:  اتلیه رهبر عالــــــــــــــــــــــــــیه

عزيزم ميشه آدرسش رو بدي
قيمت هاش چطوره؟

عزیزم من برا عقدم رفتم اتلیه کیفیت تو الگلی عکسامو در حد المبیک خراب کرد همش عکس برش دار بود و تنوع زیادی نداشتو همه فیگوراش شبیه هم بودن بعدش باکلی برسش و تحقیق همه میگفتن یا تهرانچی یا رهبر تهرانچی کخ خیلی گرون بود ولی رهبر هم همه کادرش خانوم و قابل اعتمادن همم که اگه باهاشون صمیمی بشی باهات راه میاد ادرسشم درست کنار ارایشگاه بریا هستش تو خیام برو زورنالشو ببین عالیه

آتلیه رهبر کارش افتضاحه من آرایشگاه پریا رفتم گفتند اگه بری رهبر تخفیف داره منم رفتم و شدیدا پشیمون شدم اولا تو آتلیه اونقدر گرم بود که من و شوهرم حالمون بد شد و تموم عکسامون اینجوری شد1 (49)lafدوما اونقدر زرد و رنگ و رو رفته افتادیم تو عکسا که نگو باز با این همه چون آرایشم خوب بود ایراد عکسا به چشم نمی یاد اخلاقشون خیلی عالیه انصافا ولی کارش به جرات می گم افتضاحه یا لااقل برا ما که اینجوری بود!!!!!crying
پاسخ }
خدا رو شکر می کنم که عکاس عقدم اونا نبودن برا عروسی هم من اونجا رو در نظر ندارم و توصیه هم نمی کنم.ولی خوب شایدم برا ما اونجوری شده و کسی باشه که از کارشون راضی باشه من فقط نظر خودمو می گم باز خواستید یه سر بزنید به اونجا هم.FlowerysmileFlowerysmile
پاسخ }
(۱۵-۰۵-۱۳۹۱, ۰۲:۵۲ ب.ظ)مینا 1 نوشته:  سلام خانما .آدرس یه آرایشگر خوب نزدیکای آبرسان میخواستم که کارش خوب باشه 19 شهریور عروسی داداشمه میخوام برا ارایش برم. راستی گرون هم نباشه و مو مصنوعی اینام بزاره ارایشگر محله نباشه

آرایشگاه پریا کوی فیروز منیژه خانم 35 تومن میگره برا آرایش پایه و 15 تومن هم شینیون کار ها می گیرنfakدر مقابل کاری که ارائه میدن به نظرم خیلی مناسبهYum2
پاسخ }
(۱۶-۰۵-۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ ق.ظ)نويده نوشته:  سلام خانماي تبريزي
من نويده هستم از ساري.
قراره 2 ماه ديگه عروس بيام شهرتون .
لطفا يه آرايشگاه خوب با قيمت مناسب هم به من معرفي كنينgag

آرایشگاه پریا تو کوی فیروز 200 تومن میگیره و کارش عالیه من اونقدر هی اونا رو تعریف می کنم باید ازشون پورسانت بگیرمlaflaflafالبته دوستای دیگه خانم فرد رو تعریف می کنن که گویا تست رایگان هم می کنه می خوام آخر ماه رمضون یه سر برم تست رایگان اگه خوب شد میام به همهتون خبر می دم(1782)دوست جونم دختر عمه مامان من هم ساری زندگی می کنه من اومدم شهر شما جراحی بینی کردم شهر خیلی خوشگلی دارید.FlowerysmileFlowerysmile
پاسخ }
(۱۴-۰۵-۱۳۹۱, ۰۶:۵۸ ب.ظ)شادي عروس نوشته:  خانومها از بابت معرفي آرايشگاه ممنون اگه ممكنه 1 آتليه خوب عروس هم بهم معرفي كنين خيلي ممنون ميشم(1782)

اتلیه "فتو رد "تو ولیعصر خ کریم خان هم کارش خیلی قشنگه"
(به خدا نگویید مشکل بزرگی دارم...به مشکل بگویید "خدای بزرگی" دارم...)
پاسخ }