امتیاز موضوع:
  • 24 رای - 3.17 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرایشگاه و گل فروشی و تالارو........ در تبریز
(۱۶-۰۵-۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ ق.ظ)نويده نوشته:  سلام خانماي تبريزي
من نويده هستم از ساري.
قراره 2 ماه ديگه عروس بيام شهرتون .
لطفا يه آرايشگاه خوب با قيمت مناسب هم به من معرفي كنينgag

ایشالا خوشبخت بشی خانومی.ارایشگاه من عروس "الناز "و"مانکن" رو دیدم.هر جفتشم قیمتاش فکر کنم مناسبه.البته نمیدونم تو در چه حدی مد نظرته.اگه خوستی پیام خصوصی بده ادرسشو واست توضیح بدم برو کارشونو از نزدیک ببین.من فقط شماره الناز رو دارم
(به خدا نگویید مشکل بزرگی دارم...به مشکل بگویید "خدای بزرگی" دارم...)
پاسخ }
من 2 هفته پیش رفتم پیش خانوم فرد.بعدش smsزد گفت این هفته بیا نتونستم برم.امروزم اس داد گفت شنبه بیا ولی چون امتحان داشتم گفتم حتما یه روز تو این هفته پبش رومون میام.اگه کسی رفته بیاد نظرشو بگه که چطور شده.منم میام میگم(1782)
(به خدا نگویید مشکل بزرگی دارم...به مشکل بگویید "خدای بزرگی" دارم...)
پاسخ }
(۱۸-۰۵-۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ ق.ظ)عروس مهتاب نوشته:  
(۱۴-۰۵-۱۳۹۱, ۰۶:۵۸ ب.ظ)شادي عروس نوشته:  خانومها از بابت معرفي آرايشگاه ممنون اگه ممكنه 1 آتليه خوب عروس هم بهم معرفي كنين خيلي ممنون ميشم(1782)

اتلیه "فتو رد "تو ولیعصر خ کریم خان هم کارش خیلی قشنگه"

دوست جونم از قیمت های فتو رد خبر داری در چه حدودی هست؟(1782)Flowerysmile
پاسخ }
دوستان می شه یکی شماره و ادرس خانم فرد را به من بگه؟ (تلفظ اسمش اینه "فَرد"؟)

آدرس و شماره پریا را هم می خوام (نصف راه)
پاسخ }
دوست عزیز شما چند وقته رفتین اتلیه رهبر؟؟؟ من همین یه ماه بیش رفتم که کارشون عایه شاید قبلا بد بوده الانم 100 در 100 این جرات و بهتون میدم که برینو زورنالشو ببین ایرادی که نداره الان حرف نداره 20 هستشDunnof
پاسخ }
(۲۸-۰۵-۱۳۹۱, ۰۳:۱۶ ب.ظ)fatiii نوشته:  دوست عزیز شما چند وقته رفتین اتلیه رهبر؟؟؟ من همین یه ماه بیش رفتم که کارشون عایه شاید قبلا بد بوده الانم 100 در 100 این جرات و بهتون میدم که برینو زورنالشو ببین ایرادی که نداره الان حرف نداره 20 هستشDunnof

دوست جونم من هم 9 تیر عکس انداختم اونجا.fak
پاسخ }
عکس تکی انداختی؟عکسای تکیش و دانه ای رو درست میگی زیاد جالب نیستن ولی مال عروس دومادو مخصوصا اگه jurnalباشه عالی کار میکنه1 (49)
پاسخ }
یه نگاه بی زحمت به عنوان تاپیک بندازین

آرایشگاه و گل فروشی و تالار و ... تبریز

اینجا گفتگوی روزانه نیست خانوما که از عکساتونو کارای خونتون بگییییییییین بعد از پست خودم هرپسته بی ربطی ببینم منفی میدم

[عکس: 20160113155119_527653_10151209584396838_...8007_n.jpg]
پاسخ }
من کارای الهه نازو دیدم واقعآ جالبه-پریا کوی فیروز نسبت به قیمتش واقعآ کارش عالیه Flowerysmile
پاسخ }
دوستان اطلاع دارند پریا کوی فیروز با ائل گلی چه فرقی داره از نظر کاری که ارائه میدن؟آخه قیمت هاشون خیلی متفاوتهDunnof
پاسخ }