امتیاز موضوع:
  • 24 رای - 3.17 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرایشگاه و گل فروشی و تالارو........ در تبریز
یه جای خوب برای ابرو میخوام؟باراوله میخوام به ابروم دس بزنم
گوهر خود را مزن بر سنگ هر ناقابلی
صبر کن گوهر شناس قابلی پیدا شود
تخم در هر شوره زاری کاشتن بی حاصلی است
صبر کن تا یک زمین قابلی پیدا شود
پاسخ }
عزیزم برو ابروکده مختاری پیش خانوم احمدیان, کارش فوق العادس
پاسخ }
سلام پروین جون, آره گلم رفتم, آرایشش شو بیخیال خودش خیلی ماههhih
آرایش چشام یکم تیره بود ولی در کل خوشگل بود, البته اینم بگما من زیاد از آرایش سر در نمیارم, منتظرم عکسمو بگیرم تا از کارشناسا نظر بپرسم1 (49)
پاسخ }
(۰۷-۰۶-۱۳۹۱, ۰۴:۵۲ ب.ظ)saji68 نوشته:  سلام پروین جون, آره گلم رفتم, آرایشش شو بیخیال خودش خیلی ماههhih
آرایش چشام یکم تیره بود ولی در کل خوشگل بود, البته اینم بگما من زیاد از آرایش سر در نمیارم, منتظرم عکسمو بگیرم تا از کارشناسا نظر بپرسم1 (49)

سلام ساجده خانم عكست رو گرفتي؟ نظرت چي بود؟Dunnof
راستي ميشه شماره خانم فرد رو به منم بدين گمش كردم ، ميخوام خدا بخواد هفته ديگه برم پيششDreamyeyesf
پاسخ }
دخترا چرا كسي جواب منو نميده ؟
اينجا يكي نيست شماره خانم فرد رو به منم بده ميخوام اين هفته اگه شد برم پيشش برا تست
پاسخ }
بچه ها من ديروز رفتم پيش خانم فرد، ژورنالش رو ديدم، باهاش صحبت كردم و قرار شد هفته بعد خودمم برم تست. رفتم ميام ميگم چطور شد.Dreamyeyesf
ولي كسايي كه تعريفش رو ميكردند حق داشتند .جدا خانم دوست داشتني هستش. كاراش هم به نظر ميومد خيلي خوبه مخصوصا تو البومش چند مدل گذاشته بود كه همشون خوب بودند و منم از همه كاراش خوشم اومد ولي كاراي لايتش خيلي عالي بود.
پاسخ }
سلام
من ‌هم رفتم پيش خانم فرد تست دادم .
خيلي ناز شده بودم . دختر عموم هم كه با من اومده بود ميگفت خيلي فرق كردم ، خلاصه از كارش خيلي خوشم اومد . هخم لايت بود هم اينكه خيلي شيك ديده ميشد مخصوصا دور چشمم رو خيلي عالي كار كرده بود . شينيون موهام هم تو اون فرصت كم واقعا خوب بود.
رو قيمت هم توافق كرديم نامزدم هم خيلي راضي بود.gag
نامزدم نذاشت عكس بگيرن ازم ولي در كل من كه راضي بودم .

برا همين قرار شد برا عروسيم باهاش قرار داد ببندم.Dreamyeyesf
از خانم نگار و بقيه دخترا هم به خاطر معرفي خانم فرد تشكر ميكنم.(1782)
پاسخ }
سلام
بچه ها می شه آدرس یا شماره تلفن خانوم فرد رو بدین منم تعریفشو خیلی شنیدم
پاسخ }
سلام خانومای گل.من تازه عضو شدم.ازتون خواهشی داشتم.لطف کنین شماره خانوم فرد به منم بدین.اینجوری که شما تعریف میکنین بدجور وسوسه شدم برم کاراشونو ببینم.بهم بگین کجا آرایش میکنن و آرایش معمولیاشون ( یعنی برا عروسا نه ) چند میگیرن؟ شینیون و آرایش با هم؟ تورو خدا کمکم کنین.29 این ماه عروسی پسر خالمه.من به آرایش حساسمFlowerysmile
دوستتون دارم خانومای با ذوق و هنرمند ایرانی

[عکس: 00rdpe33.png]

خدایا شکرت تا اینجا همیشه کمکمون کردی از اینجا به بعد تنهامون نزار
پاسخ }
کسی می دونه تالار صدرا چند میگیره فقط برای عروسی؟ اگه از اونجا تالاره بهتر دیگه ای سراغ دارید بگید؟
پاسخ }