امتیاز موضوع:
  • 24 رای - 3.17 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرایشگاه و گل فروشی و تالارو........ در تبریز
ما خرداد رزرو کردیم برای بهمن ماه،1700000 برای 250 نفر و بالای 250 نفر هر نفر 3500 تومن هستش.تالار پتروشیمی و سلوی هم خوبه.
پاسخ }
سلام دوستای عزیز هرکسی شماره تلفن خانم فرد رو داره میشه به منم بده؟
درضمن اگه آرایشگاه خوب میشناسین لطف کنین ادرس بدین
من 5 ماه دیگه عروسیمه موندم کجا برم کمکم کنین
پاسخ }
سلام دوستان گلم من یه خیاط خوب با قیمت مناسب که کارش هم خوب باشه تو تبریز میخواستم برام معرفی کنین
دو ماه دیگه عروسی برادر شوهرمه من هیچ کاری نکردمDash2crying
پاسخ }
(۱۹-۱۰-۱۳۹۱, ۱۰:۲۸ ب.ظ)k_m_n_2004 نوشته:  کسی می دونه تالار صدرا چند میگیره فقط برای عروسی؟ اگه از اونجا تالاره بهتر دیگه ای سراغ دارید بگید؟
عزیزم آذرسام هم خوبه خوشبخت بشیDanDan
همیشه فکرکن که توی یک دنیای شیشه ای زندگی می کنی پس مراقب باش به طرف کسی سنگ پرت نکنی چون اول دنیای خودتو می شکنی.
Flowerysmile
پاسخ }
(۲۱-۱۰-۱۳۹۱, ۰۵:۱۹ ب.ظ)تقدیر نوشته:  سلام دوستای عزیز هرکسی شماره تلفن خانم فرد رو داره میشه به منم بده؟
درضمن اگه آرایشگاه خوب میشناسین لطف کنین ادرس بدین
من 5 ماه دیگه عروسیمه موندم کجا برم کمکم کنین

سلام عزيزم من شهريور عروسيم بود خيلي گشتم كه هم كارش خوب باشه البته من سبك كلاسيك مي خواستم و هم قيمتش مناسب باشه اخرشم رفتم ريحانه تو وليعصر خيلييييييييييي از كارش و رفتارشون راضي بودم انشاالله كه خوشبخت بشي(1782)
پاسخ }
(۱۹-۱۰-۱۳۹۱, ۱۰:۲۸ ب.ظ)k_m_n_2004 نوشته:  کسی می دونه تالار صدرا چند میگیره فقط برای عروسی؟ اگه از اونجا تالاره بهتر دیگه ای سراغ دارید بگید؟

سلام عزيزم من شهريور عروسيم اونجا بود 1600000 واسه تالار و 500000 واسه عقد گرفتن ولي اتاق عقد جدا نداره
پاسخ }
(۲۴-۱۰-۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ ب.ظ)chichest نوشته:  سلام دوستان گلم من یه خیاط خوب با قیمت مناسب که کارش هم خوب باشه تو تبریز میخواستم برام معرفی کنین
دو ماه دیگه عروسی برادر شوهرمه من هیچ کاری نکردمDash2crying

سلام خانومي لباس مامانم واسه عروسي من عالييييييييييييي بود همه اينجوري بودنfakfak فرناز خانوم ابرسان خياطي ايتك
پاسخ }
سلام بچه ها کسی آدرس یا شماره تلفن آرایشگاه پری توی کوی فیروز رو نداره؟
پاسخ }
خانوما خواهشا شماره تلفن ویا ادرسی که میخواین به هم بدین برای هم پیام خصوصی بزارین ممنون Flowerysmile
[عکس: 20160113155119_527653_10151209584396838_...8007_n.jpg]
پاسخ }
سلام دوستان عزیز دنبال یه اتلیه خوب و قابل اعتماد هستم که هم کارش عالی باشه و هم به روز(البته به جز اتلیه رهبر)1 (49)
پاسخ }