امتیاز موضوع:
  • 24 رای - 3.17 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرایشگاه و گل فروشی و تالارو........ در تبریز
(۰۹-۱۱-۱۳۹۱, ۰۸:۰۶ ب.ظ)نازبو نوشته:  سلام دوستان عزیز دنبال یه اتلیه خوب و قابل اعتماد هستم که هم کارش عالی باشه و هم به روز(البته به جز اتلیه رهبر)1 (49)

سلام عزیزم میخوای وقتی به عکسهات نگاه کنی خوشت بیاد و ناراحت نشی برو رام رام
پاسخ }
(۱۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۵۹ ب.ظ)فیش فیش نوشته:  سلام عزیزان میشه لطف کنین آرایشگاهی که کار ابرو و کوتاهی موش حرف نداشته باشه بهم معرفی کنین مرسیWavesmile
عزيزم آرايشگاه پريها كه شاگرد چهره ها بوده من از اون وقت مشتريشم كارش خيلي خيلي خوبه 13تومن مي گيره البته كار موش نديدم
پاسخ }
بچه ها یه نظر بدم دوست منم رفت رام رام 2 میلیون هزینه ی آلبومش شد لی به نظر من خیلی ساده بود همه ی عکساتوی آتلیه بود چرا باید 2تومن میداد اونم 4سال پیش؟عکسای شهرای دیگه رودیدید؟میرن باغ کنار دریا عکس زیر بارون توی برف توی جنگل با هزار جور ژست خاص ورویایی ...اما آتلیه های ما فقط روی صندلی آتلیه مانور میدن!انصاف نیس بخدا نمیدونم شما اتلیه عالی به چی میگین ولی من به جایی میگم که عکسای رویای وخاص داشته باشه ایده های ناب بده که عکس من شبیه عکس مشتری بعدی نشه(1782)
گوهر خود را مزن بر سنگ هر ناقابلی
صبر کن گوهر شناس قابلی پیدا شود
تخم در هر شوره زاری کاشتن بی حاصلی است
صبر کن تا یک زمین قابلی پیدا شود
پاسخ }
(۰۱-۱۱-۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ق.ظ)تقدیر نوشته:  سلام بچه ها کسی آدرس یا شماره تلفن آرایشگاه پری توی کوی فیروز رو نداره؟

عزيزم شما پريا رو ميگي؟
پاسخ }
(۲۴-۱۰-۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ ب.ظ)chichest نوشته:  سلام دوستان گلم من یه خیاط خوب با قیمت مناسب که کارش هم خوب باشه تو تبریز میخواستم برام معرفی کنین
دو ماه دیگه عروسی برادر شوهرمه من هیچ کاری نکردمDash2crying
سلام عزيزم خاله من خياط خيلي خوبيه اگه بخواي معرفي كنم قيمتشم مناسبهhih
پاسخ }
(۰۷-۰۶-۱۳۹۱, ۰۴:۲۸ ب.ظ)فرناز23 نوشته:  یه جای خوب برای ابرو میخوام؟باراوله میخوام به ابروم دس بزنم
عزيزم آرايشگاه پريها خانم محمدي-خيلي كار ابروش خوبه من كه خيلي راضي هستم شاگرد چهره هاست من از اونجا مشتريشمWavesmile
پاسخ }
(۲۵-۱۱-۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ ق.ظ)شادي عروس نوشته:  میگم ژیلا جون بهتره از اونایی که عروس خانم فرد شدن بپرسی
هر چی باشه اونا کار اصلی رو دیدن و بهتر میتونن نظر بدن.
من که از چند نفرشون پرسیدم میگن خیلی خیلی کارش تکه

عزیزم من چون قرار نیست تور بزنم به خاطر همون میخوام شینیونم خوب باشه
در ضمن به نظر من شینیون خیلیییییییی تاثیر داره
هر چقدرم آرایشت عاااااالی باشه ولی شینیونت خوب نباشه آرایشت به چشم نمیااااد
حالا باز اگه کسی هست که عروووس خانوم فرد شده بیاد راهنمایی کنهFlowerysmile(1782)
پاسخ }
(۲۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۲:۳۰ ب.ظ)zhiilaa نوشته:  
(۲۵-۱۱-۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ ق.ظ)شادي عروس نوشته:  میگم ژیلا جون بهتره از اونایی که عروس خانم فرد شدن بپرسی
هر چی باشه اونا کار اصلی رو دیدن و بهتر میتونن نظر بدن.
من که از چند نفرشون پرسیدم میگن خیلی خیلی کارش تکه

عزیزم من چون قرار نیست تور بزنم به خاطر همون میخوام شینیونم خوب باشه
در ضمن به نظر من شینیون خیلیییییییی تاثیر داره
هر چقدرم آرایشت عاااااالی باشه ولی شینیونت خوب نباشه آرایشت به چشم نمیااااد
حالا باز اگه کسی هست که عروووس خانوم فرد شده بیاد راهنمایی کنهFlowerysmile(1782)

aminegar خانم اگه هستین بیایین به این ژیلا جون بگین آرایش و شینیون عروسیتون چطور بوده؟
منم اتفاقا دوست دارم منم بدونم
پاسخ }
والا خدمت دوستام عارض باشم که من که الان آلبوم عروسیم رو نگاه میکنم و حتی عکسای خام و بدون فتوشاپم رو.... هردو تقریبا اگه فاکتور نور و شفافیت عکسا رو در نظر نگیرم هر دو تا شبیه هم هستند و عکاس روی صورتم و آرایشم زیاد مانور نداده پس اینکه کارش حرف نداره.... در ضمن اینم بگم که دوستان خانوم فرد برای تک تک مشتریاش وقت میزاره و برای این وقت گذاشتن هم پولی نمیگیره.... هر کی شماره شو داره که هیچ نداره بگه من خودم بهشون پیام خصوصی میدم.... بهش زنگ بزنید و باهاش قرار بزارید و کارهاش رو ببینید... دیگه اینکه ایشون تست عروساشون رایگانه و اگه مایل بودید میتونید وقت بزارید و برید تا بعنوان نمونه کار روی صورت خودتون آرایش انجام بده... اونروزم با یکی از دخترا بنام تبسم رفتم و هم خودش و هم مادرشون و هم خواهر شوهرشون پسندیدند و قرار شد یه دونه آرایش معمولی هم برای عروسی اقوامشون انجام بدن....شنیدن کی بود مانند دیدن.... این گفته های من هیچ سودی نه برای من و نه برای خود خانوم فرد داره فقط اون خلوصی که ایشون توی کار دارن رو من تا حالا جایی ندیدم.... هر سه عروسای ما هم مشتریشون شدن..hih
پاسخ }
[quote='یگانه جان' pid='620608' dateline='1360739719']
[quote='نازبو' pid='608680' dateline='1359390973']
سلام دوستان عزیز دنبال یه اتلیه خوب و قابل اعتماد هستم که هم کارش عالی باشه و هم به روز(البته به جز اتلیه رهبر)1 (49)

سلام . من اتليه فتو رد رفته بودم كارش هم خوب بود .
تو مرا یاد کنی یا نکنی
باورت گر بشود, گر نشود
حرفی نیست... اما..!
نفسم میگیرد در هوایی
که نفسهای تو نیست
پاسخ }