امتیاز موضوع:
  • 24 رای - 3.17 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرایشگاه و گل فروشی و تالارو........ در تبریز
میشه شمارشو برام پیام خصوصی بفرستی ممنون؟
[عکس: 20140918135927_095.jpg]
پاسخ }
شادی عروس عزیز میشه خواهش کنم آدرس و شماره خانم فرد رو هم به من بدید؟انشاله بعد عید مداسمه حنابندونمه دنباله یه ارایشگاهه خوبم
پاسخ }
سلام دوستای گلم.من تابستون عروسیمه.دنبال یه ارایشگاه خوب تو تبریزم.میخوام ارایشش ملایم باشه.قیمتشم تا 500هزار باشه.کسی میتونه کمکم کنه
پاسخ }
ساناز جان مباركه. همين خانم فرد كارش خوبه .ارايشگاه پريا تو جاده ايل گلي خيابان خيام
تو مرا یاد کنی یا نکنی
باورت گر بشود, گر نشود
حرفی نیست... اما..!
نفسم میگیرد در هوایی
که نفسهای تو نیست
پاسخ }
ساناز خانوم منم از ارايشگاهم خيلي راضي بودم عروسي منم 6 ماه قبل بود و ارايش كاملا لايتي داشتم ارايشگاه ريحانه وليعصر
پاسخ }
اره ايدا كار ارايشگاه ريحانه رو منم ديدم و خيلي خوشم اومده.راستي مي دوني ارايش معمولي چند ميگيره؟
تو مرا یاد کنی یا نکنی
باورت گر بشود, گر نشود
حرفی نیست... اما..!
نفسم میگیرد در هوایی
که نفسهای تو نیست
پاسخ }
مريم جون من ارايشو شنيونو با هم مي دونم از 80000 تا 150000 ت چون مامان و مادر شوهرمم با من روز عروسي اومدن اونجا
پاسخ }
(۳۰-۱۱-۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ ق.ظ)sanaz2512 نوشته:  سلام دوستای گلم.من تابستون عروسیمه.دنبال یه ارایشگاه خوب تو تبریزم.میخوام ارایشش ملایم باشه.قیمتشم تا 500هزار باشه.کسی میتونه کمکم کنه

ساناز خانم برو پیش خانم فرد
منم عروس خانم فرد هستم
انشا الله خرداد ماه عروسیمه
من رفتم قبلش کاراش رو دیدم چند تا سالن دیگه هم رفته بود مثل حنانه پریا و اسکان اما هم قیمتای خانم فرد مناسب تر بود هم کارش به نسبت کار اونا خیلی بهتر
پاسخ }
دوست عزیز شما که رفتین اسکان کارش چطور بود؟خوب بود؟Dunnof
پاسخ }
کارشون متوسطه بد نیست.
ولی چون خانم فرد دیدم رو مشتریش حسابی وقت میذاره و از جون مایه میذاره.
تصمیم گرفتم با ایشون قرار داد ببندم
مخصوصا من هر چی بهش میگفت سعی میکرد همون رو بکنه تا من زاضی تر باشم.
من تا حالا آرایشگاهی ندیدم که به میل مشتریش کار کنه.
خانم aminegar نسیم جون که قبلش عروس خانم فرد بودن به من معرفی کردن منم دیدم حق با اوناست.واقعا کارش حرف نداره.
البته همزمان با من ساجده خانم هم رفت پیش خانم فرد که اونم اتفاقا چند ماه قرار داد بست و عروسیش هم بر گذار شد. بعد عروسیش هم کلی از خانم فرد تعریف می کرد.
پاسخ }