امتیاز موضوع:
  • 24 رای - 3.17 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرایشگاه و گل فروشی و تالارو........ در تبریز
سلام خانومای گلWavesmileمیشه یکیتون برامنم شماره وادرس ارایشگاه خانوم فردروپیام خصوصی بذارید......ممنونم(1782)
کوچ پرنده به من اموخت وقتی هوای رابطه سرد است باید...رفت.[/size]
پاسخ }
(۰۵-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ ب.ظ)sanaz2512 نوشته:  بچه خانوم فرد همون لحظه که تست میری باید بگی که قرارداد میبندم یا میتونی دو روز دیگه خبر بدی؟

نه میتونی چند روز بعد جواب بدی.
من خودم فکر کنم بعد 1 هفته رفتم قرار داد بستم.
البته بعد از اینکه عکسم رو دادند
آخه خودم یه عکس با دوربین خودم گرفته بودم بد جور ضایع شده بود خود خانم فرد هم می گفت که با این دوربین عکس نگیر اونجور که هستی نشون نمیده.
بیچاره راست هم میگفت.
وقتی عکس آتلیه ام رو دادند خیلی ماه شده بودم تا نامزدم دید گفت این همون چیزیه که من می خوام . برا همین رفتیم باهاش قرار داد بستم.
پاسخ }
(۲۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۲:۳۰ ب.ظ)zhiilaa نوشته:  
(۲۵-۱۱-۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ ق.ظ)شادي عروس نوشته:  میگم ژیلا جون بهتره از اونایی که عروس خانم فرد شدن بپرسی
هر چی باشه اونا کار اصلی رو دیدن و بهتر میتونن نظر بدن.
من که از چند نفرشون پرسیدم میگن خیلی خیلی کارش تکه

عزیزم من چون قرار نیست تور بزنم به خاطر همون میخوام شینیونم خوب باشه
در ضمن به نظر من شینیون خیلیییییییی تاثیر داره
هر چقدرم آرایشت عاااااالی باشه ولی شینیونت خوب نباشه آرایشت به چشم نمیااااد
حالا باز اگه کسی هست که عروووس خانوم فرد شده بیاد راهنمایی کنهFlowerysmile(1782)
منم واسه تست پیش خانم فرد رفتم.ارایشش خیلی خوبه ولی به نظرم واسه شنیون یا باید یه شنیون کار بیاره یا اینکه خودش کارشو بهتر کنه
(به خدا نگویید مشکل بزرگی دارم...به مشکل بگویید "خدای بزرگی" دارم...)
پاسخ }
[/quote]منم واسه تست پیش خانم فرد رفتم.ارایشش خیلی خوبه ولی به نظرم واسه شنیون یا باید یه شنیون کار بیاره یا اینکه خودش کارشو بهتر کنه
[/quote]

هر دو ما برا تست پیش خانم فرد رفتیم.
به نظرم نباید پیش داوری کنیم و نظر بدیم.
چون خانمی خودت بهتر می دونی تو تست که نمیان همون دقت و بکنن.
من با اینکه برا تست رفته بودم ولی باز از شینیونش خیلی خوشم اومد چون همون چیزی شد که خودم دوست داشتم.
من با هر کدوم از خانمهایی که عروسش شدن صحبت کردم خیلی از ارایش و شینیونش تعریف می کردند .
مثلا یکیش این:
aminegar: نه اصن بهم نخورد حتی شنیونم....خیلی عالی بود(1782)حتی اون موقع کله تابستون بود و گرم گرم اما نه آرایشم رو صورتم ماسید و نه موهام ..
پاسخ }
سلام خانوما میشه اگه کسی شماره و ادرس خانوم فرد و داره برام خصوصی بفرسته؟(1782)
پاسخ }
بچه ادرس و شماره خانم فرد رو بهم میتونین بدین یک ماه دیگه عروسیمههههههههههههههه
پاسخ }
من عقدم رفتم بریا تو کوی فیروز راضی بودم فقط سبکاش یکیه میخوام عروسیم متفاوت بشم
پاسخ }
سلام
وای منم بعد ایام فاطمیه عقدمه میخوام برم آرایشگاه خوب تا دیدار اول تو ذهن خونواده شوهرم موندگار بشم.میشه شماره خانم فرد و به منم بگین
پاسخ }
سلام خانوما منم 26 اردیبهشت عروسیمه تالار سلوی رو رزرو کردیم اما آرایشگاهو فعلا نمیدونم لطفا آدرس یا شماره خانوم فرد رو برا منم بیام خصوصی بفرستید؟1 (49)1 (49)1 (49)فوق العاده کنجکاو شدم برم و کارشو ببینم
پاسخ }
میشه ادرس و شماره خانم فرد رو به منم بفرستید بدجور لازم دارم
پاسخ }