امتیاز موضوع:
  • 24 رای - 3.17 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرایشگاه و گل فروشی و تالارو........ در تبریز
سلام میشه شماره خانم فرد رو بدین؟
پاسخ }
سلام منم دنبال یه آرایشگاه خوبم که کار ابروش خوب باشه لطفا راهنماییم کنیدDreamyeyesf

برای خودم مردی شده ام . . .
این روزها درسکوت سرسخت . . .
بی صدا گریه میکنم . . .
ولی !!!
دنیا مواظبم باش . . .
قلبم هنوز زنانه میزند!!!
Hanghead
پاسخ }
سلام
خانما ميشه يكي هم شماره خانم فرد رو به منم بده
خيلي تعريف آرايش عروساش رو شنيدم
پاسخ }
عزیزم برو اورنگ تو سه راه ولیعصر بگو خانوم اورنگ خودش ورداره ابروهات رو پرکن عالیه کارش از نصف بیشتر دانشجوهای ما میرن اونجا
پاسخ }
(۲۶-۰۲-۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ ب.ظ)شادي عروس نوشته:  خانما دعام كنين دارم كم كم برا روز عروسيم شمارش معكوس ميكنم.Hanghead
اما هر چي نزديك ميشم به روز عروسيم بد جور استرس پيدا ميكنمDash2crying
درسته از قبل همه كارامو كردم اما نميدونم چرا بازم دلشوره دارم.Dunnof
تالار از چند وقت پيش آذر آب رو رزرو كرديم.
آرايشگاه هم خانم فرد كه خيلي وقت پيش قرار داد بستم.
مزون و عكاسمم كه مشخصه ولي باز چه مرگمه نميدونم.cryingcryingcryingDash2Dash2Dash2
دركت ميكنم آدم همه كاراشم رديف باشه تا روز عروسي نرسه خيالش راحت نميشه
انشاا.... عروسيت به بهترين نحو برگزار بشه عزيزم
راستي من هنوز نتونستم آتليه انتخاب كنم Dunnofميشه بدونم شما كجا رو در نظر گرفتين؟
پاسخ }
سلام
ارایشگاه هستی تو پاغچیان قیمت عالی میگره و کارش خیلی خوبه
من برای ارایش موهام میرم اونجا جندتا عروس دیدم خیلی زیبا کار کرده بود و قیمت بسیار مناسب میگره
پاسخ }
(۱۴-۰۳-۱۳۹۲, ۰۶:۱۸ ب.ظ)nagash نوشته:  سلام خدمت همگی دوستانFlowerysmile .لطفا به من یه آرایش گاه خوب تو تبریز معرفی کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟به من آرایشگاه پریا تو کوی فیروزو معرفی کردن شنیدم کاره منیژه خانم تو اونجا فقط خوبه ؟؟؟؟Dreamyeyesf نظره شما چیه؟؟؟؟کسی خبر داره آرایشاش چه طوره من چندتا از عروساشو دیدم خیلی قشنگ بودن
لطفا منو راهنمایی کنین ممنون از همگی(1782)(1782)(1782)

عزيزم مونده چه سبكي دوست داشته باشي لايت يا آرايش پر مثل خليجي
اكثر دختراي اينجا ظاهرا عروس خانم فرد شدن يا قراره بشن
پريا يا همون منيژه خانم سبكش تقريبا خليجي و تو سبك چهره ها كار ميكنه
خود چهره ها تو اون سبك از همه بهتره من عقيده دارم اگه يكي اون سبك ميخواد ديگه چرا بره پريا؟
حنانه لايت كار ميكنه وليعصر اونم كارش خوبه
فريما هم خوبه اما قيمتش نجوميه
من خودم 15 روز بعد عروسيمه و قراره عروس خانم فرد بشم هر سبكي هم كار ميكنه مخصوصا آرايش لايتش تكه و حرف نداره و تا حالا عروس ناراضي نداشته قيمتاش هم خيلي خيلي منصفانه هست.
پاسخ }
سلام دوستان،من دوهفته دیگه میخوام برم تبریز،شماره وآدرس خانم فرد رو میخواستم.واسه آرایش عروس.خیلی زود لازم دارم.ممنون میشم کمکم کنیدWavesmile
پاسخ }
سلام عزیزا
دوست جونام میشه لطف کنین اگه کسی جایی برای کرایه مراسم شب عروسی میدونه معرفی کنه
یه جا که کرایه بدن Flowerysmile
پاسخ }
سلام دوستان میشه آدرس خانم فرد رو بدید خیلی برام مهمه هر چه زودتر بدید ممنون میشم Dash2Dash2
پاسخ }