امتیاز موضوع:
  • 24 رای - 3.17 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرایشگاه و گل فروشی و تالارو........ در تبریز
عزیزم برو تو تاپیک خانوم گل های تبریزی از بچه ها بپرس
[img] [عکس: gwbis6zs57y.png] [/img]
پاسخ }
Wavesmile سلام دوستان
منم به خير و خوشي مراسم عروسيم گذشت.
خدا به همه مجردا يه عروسي خوب قسمت كنه
عروسي منم خيلي خوب برگزار شد Dreamyeyesf
كار آرايش خانم فرد كه واقعا حرف نداشت . منم ماه شده بودمangelic
هم دستش سريع بود هم دقيقا وقتي كه گفته بود آرايشم رو تموم كرد تا به اتليه برسم.
من اهل رقص نيستم اما چون هوا گرم بود تالار هم كه همين طور ولي باز ارايشم همون جور خوب مونده بود.
عكاسمم از آرايشم خيلي تعريف ميكرد ميگفت جوريه كه زياد لازم نيست روتوش بخوره چون اصولي ارايشم كردن. حتي شماره خانم فرد رو ازم خواست تا مشتريا رو بهش معرفي كنه
چند نفر از دختراي فاميل هم آدرس و شماره خانم فرد رو ازم گرفتن.
تا نصفه هاي شب هم آرايشم تكون نخورده بود.
تالار هم بدك نبود.
عكاسمم كه بعدا مشخص ميشه چيكار كرده.
اما جاتون خالي بعد عروسي استانبول چه چسبيدhih
پاسخ }
Dash2Dash2سلام . تولوخدا یکی کمکم کنه!!!!!!!!!!!!!!!کسی هس که شماره خانم فرناز فرد رو بدونه؟؟من موندم کدوم آرایشگاهو انتخاب کنم برا عروسیم ، اینجا خیلیا از خانوم فرد تعریف کردن و من شمارشونو ندارمcryingcrying
پاسخ }
دوستان میشه یه آتلیه خوب و سفره عقد خوب معرفی کنید؟
پاسخ }
خانومی، سفره عقد پریا، تو فلکه خیام ائل گلی
و آتلیه خود من آتلیه رامین تو میدون اصلی ائل گلی بود، خیلیم از کارش راضی بودمgag
پاسخ }
پاساژ رشدیه هم سر بزن خانومی، و اگه قیمت مناسب تر میخوای پاساژ شیخ صفی تو تربیت رو برو گلم
پاسخ }
Ksmiletris 
سلام خانو گلا. منم بالاخره تالارمو رزرو کردم. تالار صدرا برای 19 شهریور.
برای آرایشم چند جارو در نظر گرفتم:خانوم فرد، سالن نگاران تو 17شهریور قدیم که برای عقدمم رفته بودم اونجا، صنم تو ولیعصر،و سانی تو آبرسان. فعلا پیش هیچکدوم نرفتم.
برای عکس هم یا مدا تو ایل گلی یا سرخه تو ارتش رو انتخاب میکنم.
فقط مشکل لباس عروس دارم. هنوز چیزی پیدا نکردم. لطفا راهنماییم کنیدFlowerysmileFlowerysmile
پرواز را دوست دارم،
وقتی از ارتفاع لبانت به عمق آغوشت سقوط میکنم...
چه سقوط دلنشینی...
راستی میدانستی... پرواز را تو یادم دادی
پاسخ }
(۱۹-۰۴-۱۳۹۲, ۰۴:۵۱ ب.ظ)naeemeh63 نوشته:  سلام خانو گلا. منم بالاخره تالارمو رزرو کردم. تالار صدرا برای 19 شهریور.
برای آرایشم چند جارو در نظر گرفتم:خانوم فرد، سالن نگاران تو 17شهریور قدیم که برای عقدمم رفته بودم اونجا، صنم تو ولیعصر،و سانی تو آبرسان. فعلا پیش هیچکدوم نرفتم.
فقط مشکل لباس عروس دارم. هنوز چیزی پیدا نکردم. لطفا راهنماییم کنیدFlowerysmileFlowerysmile

خوشبخت بشي خانم گلFlowerysmile
در مورد تالار ، تالار كه عاليه ، اما در مورد ارايشگاه كار نگاران رو نديدم اما كار صنم بگير نگير داره خانم پونه هم آرايش ميكنه، ساني عروساش تعريف نداره و شنيدم 3 سال قبل همون خانم فرد رو براي همكاري ازش دعوت كرده بودن. در واقع خانم فرد بهتر از ساني هست چون تا حالا شنيدم عروس بد نداشته .
در مورد عكاس باز كار مديا رو نديدم اما سرخه رو خوب بلدم اگه عكس خوب مي خواهي سراغ سرخه نرو. كار سرخه افتضاحه در واقع فقط تبليغاتشون خوبه . چند تا دختر تا حالا دوربين نديده دارن عكاسي ميكنن.
خلاصه در مورد آرايشگاه ها در كل خوبن و از معروف هاي تبريز هستن اما در مورد عكاس از من ميشنوي تجديد نظر كن. تنها چيزيه كه تا عمر داري و حتي بعد خودت انشااله 200 سال بعدangelic ميمونه.
پاسخ }
دوستان میشه یه آتلیه خوب و لباس عروس (اجاره ) و آرايشگاه معرفي كنيد البته لطفا با قيمتاش
آيسل
پاسخ }
(۲۵-۰۴-۱۳۹۲, ۰۱:۲۰ ب.ظ)AMIRFARNAZ نوشته:  
(۱۹-۰۴-۱۳۹۲, ۰۴:۵۱ ب.ظ)naeemeh63 نوشته:  سلام خانو گلا. منم بالاخره تالارمو رزرو کردم. تالار صدرا برای 19 شهریور.

نعیمه جان یه سوال دارم ازتون
حقیقتش منم قصد داشتم تالار صدرا رو رزرو کنم اما گفتن یه سری آهنگای بی کلام محدود دارن که فقط همونا رو پخش میکنن.برا شما هم همین شرایطو گفتن؟؟؟؟توروقرآن جواب بدین؟crying

خانومی عزیز بیخودی چرا به خودت استرس میدی زیادی به حرف اینو اون گوش نده مال سباه نیست که اهنگ بخش نکنن فقط یه تالار تو تبریز اینطوریه که فقط یه سری اهنگ رو بخش میکنن چون برا سباه هستش
ولی تو تالارای ازاد همچین چیزی نیست اصلا نگران نباش در ضمن تو اگه اهنگای تالارو دوست نداری خودت میتونی اهنگ مورد علاقه ات رو ببری بدی خودشون بخش میکنن واست موفق باشی گلم
البته من تالارم بتروشیمی بود ولی چند بار صدرا رو رفتم همچین چیزی نبوده
پاسخ }