امتیاز موضوع:
  • 24 رای - 3.17 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرایشگاه و گل فروشی و تالارو........ در تبریز
(۱۶-۱۰-۱۳۹۰, ۰۹:۴۶ ب.ظ)elnaz11 نوشته:  
(۱۴-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۴۲ ق.ظ)mandm نوشته:  سلام الناز عزیز
به نظر من هر جا که دیدی اسم و رسم درآورده و معروف شده نرو.. چون تا زمانی که جایی معروف نشده سعی می کنه کارش خوب باشه که مشتری جمع کنه.. وقتی مشتریش زیاد شد دیگه کارشون مثل قبل نیست و اصلا برات وقت نمی زارن... حتی احرام به مشتری هم یادشون میره.. چهره ها. ثانی .. مختاری از این دسته ان.. در ازای پولی که می گیرن کارشون رضایت بخش نیست اصلا..
البته منظورم این نیست که هر آرایشگاهی برین ولی میشه با یه کم تحقیق جای خوب پیدا کرد.. منم مراسم عروسیم در پیشه و دنبال این کارام..
بعد از کلی تحقیق فعلا 2 جا رو در نظر گرفتم که باید تا تابستون یکیشو انتخاب کنم..
1- پریا ( کوی فیروز)
2. حنانه (نصف راه)
کارشون خیلی خوبه از نظر من.. قیمتش هم در مقابل قیمت های بالای چهره ها و عروسان و .... خیلی مناسب تره.. می تونی یه سری بهشون بزنی و نمونه کاراشونو ببینیClap
آره منم بعد کلی پرس و جو میخوام برم کار پریا رو ببینم چون تقریبا بقیه آرایشگاهایی که دوستان گفتن رو دیدم ولی کارشونو نپسندیدم.
البته ارایش قلیپور هم خیلی خوب و ملایمه آرایشگاه بهتر پیدا نکنم میرم همون قلیپور
الناز جان ارايش قليپور کجاست؟
هر كودكي با اين پيام به دنيا مي آيد كه خدا هنوز از انسان نوميد نيست
پاسخ }
من امروز حانه و پریا رفتم و کاراشونو دیدم ولی کاراشونو نپسندیدم
پاسخ }
(۱۶-۱۰-۱۳۹۰, ۰۹:۴۲ ب.ظ)elnaz11 نوشته:  
(۱۴-۱۰-۱۳۹۰, ۱۰:۳۶ ق.ظ)فران نوشته:  سلام الناز جون من هم تو تبریز زندگی می کنم برا مراسم عقدکنون رفتم سرمه برا عقد180تومن گرفت وارایش خیلی ملایمی داشتم برا عروسویم هم دوباره رفتم سرمه 400تومن گرفت باز یه ارایش متفاوت داشتم در عین حال خیلی ساده وملایم بود از اون ارایشگاه ها که هزارتا خط چشم می کشن وصدتا نقش ونگار نیست در ضمن بگم که من رفتم سانی کارشو نپسندیدم چهره هاهم کارش خوبه اما همهرو یه جور ارایش می کنه و اغلب شاگرداش ای کارو می کنن
میشه آدرس یا شمارشو بدی؟
سلام اره عزیز شمارش 3325677ادرسش هم ولیعصر از فلکه بازار که به سمت فلکه پروین اعتصامی مری دست چپ اولین کوی داخل کوی که شدی دست چپ در سوم که تابلو داره مدیریتش هم با فریبا خانومه اسم کوی رو نمی دونم چون من زیاد به اسم کوچه ها دقت نمی کنم برخلاف بقیه ارایشگاهها من هم جشن عقدکنون لباس عروس پوشیدم وگل وتور عروس داشتم هم تو مراسم عروسیم از هر ارایشگاهی که موقع عقد کنون می پرسیدم می گفت اگه با لباس عروس بخوای بری باید پول ارایش عروس رو بدی اما در این مورد اینجوری نبود
دوست عزیز سبزترین وهمیشگی ترین بهارها را برایت آرزو مندم
پاسخ }
عزیزم من آرایشگاه چهره هارو قبول دارم....هرچند خیلی قیمتاش ضربانیه....900 به بالا...فریماهم که پوله جا و مکانشو میگیره....آرایشگاه خودم برای عروسیم رفتم الهه ناز آبرسان نرسیده به برجه سفید....اونم 600 میگیره...کارش خوبیه ....
اما اما....آرایشگاه اشراف خیلی خوبه....این اشرف خانوم آرایشگر چهره ها بوده الان یه 2 سالیه جدا شده و خودش آرایشگاه زده.....کارش فوق العادست.....قیمتشم250 میگیره....به نظرم عالیه....تو ائلگلی...روبه روی قنادی تک درخت یه کوچه ای هست که سرش یه مهدکودکیه....کوچرو تا اخرش میری که میرسی به فضای باز سمت راست رو ببینی یه درب شیشه ای واسه پارکینگ.....حتما سر بزن.....
پاسخ }
من امروز کار مانکن و سرمه رو دیدم کارش واقعا عالی بود.
له احتمال زیاد مانکن رو انتخاب کنم.
پاسخ }
(۲۰-۱۰-۱۳۹۰, ۰۳:۳۴ ب.ظ)elnaz11 نوشته:  من امروز کار مانکن و سرمه رو دیدم کارش واقعا عالی بود.
له احتمال زیاد مانکن رو انتخاب کنم.

به نظر من هم مانکن کارش خوبه....گفتم قبلا دوستم خیلی قشنگ شده بود مثل یه عروس واقعی...ناز شده بود
آخه این فریماه اینا خیلی آرایشش رو تم قهوه ای میکنه بیچاره عروس ها یه 7-8 سال بیشتر نشون میده سنشون...
کاش یه سری هم به هفت قلم بزنی.
در هر حال خوشبخت باشی.Clap
دوست من همبازي بهشتي ام نميداني چقدر دلم برايت تنگ شده. هنوز آخرين جمله خدا توي گوشم زنگ ميزند:

از قلب كوچك تو تا من يك راه مستقيم است اگر گم شدي از اين راه بيا بلند شو از دلت شروع كن شايد دوباره همديگر را پيدا كنيم.

پاسخ }
بچه ها نظرتون راجبه خانه زیبایی چیه؟ ائل گلی سر فلکه خیام؟
پاسخ }
منم رفتم مانکن رودیدم البومشم دیدم ولی یه چیزی
اینکه اگه البومشودقت کنین موهای عروساش به نارنجی میزد همهع شون-احساس کردم که کار مش ورنگش چندان تعریفی نداره-برا ابروهام 11تومن گرفت-بدنبودولی شاگردش خیلی کم کاری کرد در مورد اصلاح صورتم-تموم موهای صورتم موندهgag
ولی البومشوکه دیدم ارایشش بدنبود-تقریباپسندیدم قیمتشم از350تا600هست
سنی اولدوزلارا بنزتیرم....اونلار کیمی پارلاغ.....اونلار کیمی معنالی
آما بیر تک فرقی نیز وار.......
اونلارمین نر جه....
آما سن بیر دنه سن

[عکس: 20131227015152_2222.jpg]

پاسخ }
سلام خانما. من با اونهايي كه ميگن كار چهرها جوري هست كه همه رو يكي مي كنه مخالفم. من عقدم 2 ماه پيش بود4تا عروس بوديم تو يك روز ولي هر كدوم با يك ارايش متفاوت و عالي. من كه كار آذر خانوم رو خيلي قبول دارم. كاراش خيلي بهتر از فريما هستش. من از كار ابرو آذر خانومم راضيم در حد عالي. يك پسشنهادم دارم ارايشگاه ريحانه تو وليعصرم خيلي كاراش خوبه و قيمتهاش هم مناسبتر از جاهاي ديگه هستش.
تو مرا یاد کنی یا نکنی
باورت گر بشود, گر نشود
حرفی نیست... اما..!
نفسم میگیرد در هوایی
که نفسهای تو نیست
پاسخ }
آرایشگاه سانی هم کارش فوق العاده است.و ارایشگاه صنم تو ولیعصر کارای اونارو هم ببینین.
دلم برای نگاهت بهانه میگیرد،کاش بودی......پدر
پاسخ }