امتیاز موضوع:
  • 24 رای - 3.17 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرایشگاه و گل فروشی و تالارو........ در تبریز
تالار خود من صدرا بود و همچین حرفی صحت نداره هر چی بخوایید میزارن آهنگارو
به وبلاگ نی نی تازه از راه رسیدمون سر بزنید
http://niniyemalos.niniweblog.com/
پاسخ }
(۱۹-۰۴-۱۳۹۲, ۰۴:۵۱ ب.ظ)naeemeh63 نوشته:  سلام خانو گلا. منم بالاخره تالارمو رزرو کردم. تالار صدرا برای 19 شهریور.
برای آرایشم چند جارو در نظر گرفتم:خانوم فرد، سالن نگاران تو 17شهریور قدیم که برای عقدمم رفته بودم اونجا، صنم تو ولیعصر،و سانی تو آبرسان. فعلا پیش هیچکدوم نرفتم.
برای عکس هم یا مدا تو ایل گلی یا سرخه تو ارتش رو انتخاب میکنم.
فقط مشکل لباس عروس دارم. هنوز چیزی پیدا نکردم. لطفا راهنماییم کنیدFlowerysmileFlowerysmile

دوست عزیز سلام تالار منم صدرا بود خیلی شیکه تبریک میگم اما در مورد آرایشگاه صنم الویت اول داره کارش خوبه اما اون یکی هارو من دوس ندارم اتلیه هم به قول دوستمون اگه میخوای مثل عروسک فتو شاپ کنه برو سرخه وگرنه کارش اصلا خوب نیست شما اگه کار خوب برا اتلیه میخوایید برید رام رام در فلکه خیام کارش بی نظیره ماله منم اون بود .برا لباس عروس هم میتونی بری استاد فاخر تو پاساژ رشدیه
به وبلاگ نی نی تازه از راه رسیدمون سر بزنید
http://niniyemalos.niniweblog.com/
پاسخ }
حالا من كه ميگم كار سرخه بده نه از بابت روتوش با فتوشاپ هست بلكه زاويه عكس برداري دادن فيگور و حالت دهي به سوژه خيلي ضعف دارن ، هر چي حالت بد و از مد افتاده وژست هاي بي خودي و الكي هست به عروس و داماد ميدن.
وگرنه اكثر عكاسها با فتوشاپ كار ميكنن.
در مورد عكاسي باز من نظرم اينه بري عكاسهاي كار درست نه تبليغات درستhih
من پيشنهاد ميكنم چون عكاسهاي حرفه اي زياد ميگيرن ولي ارزش داره بري پيششون ولي آرايشگاه من شنيدم كار خانم فرد در حد و كيفيت خيلي بالاييه و آرايشهاش مثل فريما هست ولي با قيمت كم بهتره بري پيش اون تا مثلا 1 ميليون پولي كه از اونجا صرفه جويي ميكني بدي عكاست(1782)

چند تا عكاس خوب كه من ميشناسم برات معرفي ميكنم.
خواهر استاد تهرانچي
وظيفه خواه هتل پارس
رام رام آقاي ذاكري
خورشيد تو خيابون 17 شهريور جنب پيتزا 2000
خانم محمدي آتليه دريچه فلكه خيام

و عكاسهايي كه به نظرم فقط با تبليغات اسم در كردن و كارشون خيلي بده
انا و سرخه تو ارتش
شمشيري تو لاله زار يا قطران
red وليعصر
پاسخ }
Ksmiletris 
سلام خانما منم دنبال یه آرایشگاه خوب می گردم . امکان داره شماره خانم فرد بدین . وای خیلی استرس دارم.
پاسخ }
من 4تیر عروسیم بود
لباسم رو از شیخ صفی کرایه کردم ساده و شیک همه خوششون اومده بود.
آتلیه هم آس بود من که راضیم هم کلیپمون خوب شده بود هم عکسای اسپرتمون . من که خیلی خیلی راضی بودم .
آرایشگاهم سیما تو بابائی 5 رفته بودم هم قیمتش مناسبه هم کلرش عالی منو خیلی شیک و خوشگل کرده بود عالی بود
رقصم اگه بخواین یه مربی خوب سراغ دارم ها من
پاسخ }
بچه ها من خودم قبلا زیاد رفته بودم تالار صدرا و اصلا یه همچین محدودیتایی نبود اما اونجا مال بنیاد شهیده و تازگیا خانواده شهدا از اونجا شکایت کرده بودن که چرا مهمونا و صاحب مجلسا رعایت نمیکنن و اینجا در شان شهدا نیست و از این حرفا.........برا همین یه مدت هر چی میزنگیدم و پیگیر بودم تا در اولین فرصت اونجارو رزرو کنم همش میگفتن تعمیرات داریم بعدا تماس بگیرین،نگو در حالت تعلیق بوده تالار عروسی اونجا.تااین که هفته پیش گفتن بیاین از نزدیک بحرفیم چون شرایط اینجا عوض شده و اینجا از امروز یه قانون دیگه ای داره!!!!!!!!رفتم از نزدیک باهاشون صحبت کردم،یه سری آهنگ آذری بدون کلاک پخش کرد و گفت فقط همینارو اجازه داریم پخش کنیم!!!!!!!!!بچه ها بخدا با زبون روزه انق گریه کردم که داشتم میمردم.آخه بقیه تالارا همشون رزرو شدن و جا ندارن
پاسخ }
راستی بچه ها من فعلا آتلیه رو انتخاب نکردم . فقط کار رام رامو اونم تو ژورنال عروسای فریما دیدم . ظاهرا خوبه کارش ، اما چشمتون روز بد نبینه ، اصلا اعصاب مصاب یوخدی!!!!!!داشت از اون ور خط میپرید این ور خط!!!!!!!!شنیدم فریمام همین مدلیه؟یعنی چی واقعا؟؟؟؟؟
پاسخ }
لطفا اگر کسی شملره خانم فرد را داره به منم بده
پاسخ }
بچه ها من اون آرایشگاهایی که معروفن رو رفتم دیدم . چلا من نیتونم انتخاب کنم؟؟من به کار هیچکدوم نمیتونم نمره 20 بدم .فریمام که میگه از 1200 تا 1500 !اونم فقط آرایش و شینیون!!100 تومن برا پوست، ابرو + 20 تا 80 تومن برا تور ، 100 تا 250 تومن تاج ، 50 تومن رنگ و .............بازم بگم؟
گذشته از اینها اگر اخلاق فریما گند نبود باز یه چیزی!!!!!!!چیزی که مرددم میکنه در انتخاب فریما اینه که میگن اخلاق درست حسابی نداره.منم خیلی حساسم ، فک کن استرس داشته باشی اون طرفم بجای درک بره رو اعصابت!اه خدا چیکار کنم؟بنظر شما برم فریما؟؟؟
پاسخ }
(۲۹-۰۴-۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ ب.ظ)AMIRFARNAZ نوشته:  بچه ها من اون آرایشگاهایی که معروفن رو رفتم دیدم . چلا من نیتونم انتخاب کنم؟؟من به کار هیچکدوم نمیتونم نمره 20 بدم .فریمام که میگه از 1200 تا 1500 !اونم فقط آرایش و شینیون!!100 تومن برا پوست، ابرو + 20 تا 80 تومن برا تور ، 100 تا 250 تومن تاج ، 50 تومن رنگ و .............بازم بگم؟
گذشته از اینها اگر اخلاق فریما گند نبود باز یه چیزی!!!!!!!چیزی که مرددم میکنه در انتخاب فریما اینه که میگن اخلاق درست حسابی نداره.منم خیلی حساسم ، فک کن استرس داشته باشی اون طرفم بجای درک بره رو اعصابت!اه خدا چیکار کنم؟بنظر شما برم فریما؟؟؟

كاراي خانم فرد رو هم كه قرار بود بري ببيني ديدي؟
نظرت در مورد كاراي اون چيه ؟
اون كه هم كاراش مثل كاراي فريما هست البته متنوع تر هم هست،
اخلاقشم كه حرف نداره،Dunnof
قيمتش هم خيلي مناسبه
پاسخ }