امتیاز موضوع:
  • 24 رای - 3.17 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرایشگاه و گل فروشی و تالارو........ در تبریز
خانوم های گل میشه آدرس و اگه دارید شماره تماس آرایشگاه هایی که معرفی می کنید رو بذارید؟ منم برای عروسیم که 4 ماه دیگه است دنبال یک آرایشگاه خوب میگردم.ولی چون در خارج از تبریز کار میکنم وقت نمی کنم که برم بگردم . خیلی ممنون
پاسخ }
ارایشگاه سانی(ابرسان-مهرگان)همون از برج سفید یکم بالا تر
هی کافه چی!میزهایت را تک نفره کن نمیبینی همه تنهاییم
پاسخ }
سلام.آرایشگاه هفت قلم
آبرسان.روبروی مسجد طوبی.کوچه مینا .پلاک 4
قیمت آرایش عروس 500000 تومان ولی چون جدیده احتمالا تخفیف هم میده.

به مدیریت خانوم احمدوند.
از تهران اومده....
به نظرمن حتما یه سری بزنینClap
دوست من همبازي بهشتي ام نميداني چقدر دلم برايت تنگ شده. هنوز آخرين جمله خدا توي گوشم زنگ ميزند:

از قلب كوچك تو تا من يك راه مستقيم است اگر گم شدي از اين راه بيا بلند شو از دلت شروع كن شايد دوباره همديگر را پيدا كنيم.

پاسخ }
سلام دوستان عزیزم.من تازه عضو شدم.زهرا شاگرد آذر خانوم خودش سالن زده 4 شنبه میرم برا آرایش اگه راضی بودم خبر میدم.اسم سالن زارا هست تو فروغی[/size][/font]
پاسخ }
سلام دوستان به قیافه من ابروی آباکلاه خیلی مییادولی متاسفانه چندتاآرایشگاه که رفتم راضی نشدم قبلا الهه ناز رفتم 15000گرفت ولی خوب نشددرحالیکه چندسال پیش کارش خیلی خوب بودحالاموندم کدوم آرایشگاه برمDunnof
همیشه فکرکن که توی یک دنیای شیشه ای زندگی می کنی پس مراقب باش به طرف کسی سنگ پرت نکنی چون اول دنیای خودتو می شکنی.
Flowerysmile
پاسخ }
pinar جان برو سانی ابرسان پیش خانم صلواتی کارش حرف نداره من چند جا رفتم ولی کار هیچ کدوم مثل این نمیشه1 (49)
پاسخ }
خانومی شمارشوداری؟درضمن قیمتهاش درچه حدیه؟
ممنون(1782)
همیشه فکرکن که توی یک دنیای شیشه ای زندگی می کنی پس مراقب باش به طرف کسی سنگ پرت نکنی چون اول دنیای خودتو می شکنی.
Flowerysmile
پاسخ }
بچه ها الهه ناز کجاس وقیمتش چجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سنی اولدوزلارا بنزتیرم....اونلار کیمی پارلاغ.....اونلار کیمی معنالی
آما بیر تک فرقی نیز وار.......
اونلارمین نر جه....
آما سن بیر دنه سن

[عکس: 20131227015152_2222.jpg]

پاسخ }
عزیزم الهه نازتوآبرسان مهرگان به نظرم 6باشه قیمتهاش زیاده واسه ابرو15000میگیره قبلاهم توخیابون صائب بود
Flowerysmile
پاسخ }
سلام عزیزم کار ماروس خیلی خوبه منم آ با کلاه خیلی دوست داشتم چند جا رفتم خوب در نیاوردن ولی از کار ماروس خیلی راضیم 8000 تومان واسه اصلاح مگیرهآدرسشم فلکه یاغچیان اگه خواستی شمارشم میدمhih

پاسخ }