امتیاز موضوع:
  • 24 رای - 3.17 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرایشگاه و گل فروشی و تالارو........ در تبریز
آره ممنون میشم اگه شمارشو بدین(1782)
همیشه فکرکن که توی یک دنیای شیشه ای زندگی می کنی پس مراقب باش به طرف کسی سنگ پرت نکنی چون اول دنیای خودتو می شکنی.
Flowerysmile
پاسخ }
3856234 آدرسشم فلکه یاغچیان پلاک 20
پاسخ }
کار اصلاح ابرو آرایشگاه پرنیا به مدیریت خانوم محمدی....تبریز - چهاراره هتل مرمر ....ن از طرف راهنمایی که برسین به چهارراه میرین خیابون سمت راستی یه 500 متری که رفتین یه رستوران و تالار هست که کنارشه طبقه 5 باید برین....
کارش عالیه شاگرد ارایشگاه چهره ها بودن......
پاسخ }
(۱۴-۱۰-۱۳۹۰, ۱۰:۳۶ ق.ظ)فران نوشته:  سلام الناز جون من هم تو تبریز زندگی می کنم برا مراسم عقدکنون رفتم سرمه برا عقد180تومن گرفت وارایش خیلی ملایمی داشتم برا عروسویم هم دوباره رفتم سرمه 400تومن گرفت باز یه ارایش متفاوت داشتم در عین حال خیلی ساده وملایم بود از اون ارایشگاه ها که هزارتا خط چشم می کشن وصدتا نقش ونگار نیست در ضمن بگم که من رفتم سانی کارشو نپسندیدم چهره هاهم کارش خوبه اما همهرو یه جور ارایش می کنه و اغلب شاگرداش ای کارو می کنن

سلام دوست گلم
منم تو تبریز زندگی میکنم دنبال ارایشگاه مناسبی برا جشنم هستم منم مثل شما حنانه و بریا رو فرماه رو در نظر گرفتم ولی فریماه خیلی گرونه و به قول شما .....ولی بریا که 2 شعبه داره یکی تو راه الگلی و اون یکیم که تو کوی فیروز که فکر کن جمع کرده ولی بریا م سبکش یکیه لطفا بهم بگین به نظر شما کار کدومشون خوبه؟شما رفتین؟یا هنوز جشنتون ....اگه راضی هستین به منم بگین ممنونم
پاسخ }
(۱۴-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۴۲ ق.ظ)mandm نوشته:  سلام الناز عزیز
به نظر من هر جا که دیدی اسم و رسم درآورده و معروف شده نرو.. چون تا زمانی که جایی معروف نشده سعی می کنه کارش خوب باشه که مشتری جمع کنه.. وقتی مشتریش زیاد شد دیگه کارشون مثل قبل نیست و اصلا برات وقت نمی زارن... حتی احرام به مشتری هم یادشون میره.. چهره ها. ثانی .. مختاری از این دسته ان.. در ازای پولی که می گیرن کارشون رضایت بخش نیست اصلا..
البته منظورم این نیست که هر آرایشگاهی برین ولی میشه با یه کم تحقیق جای خوب پیدا کرد.. منم مراسم عروسیم در پیشه و دنبال این کارام..
بعد از کلی تحقیق فعلا 2 جا رو در نظر گرفتم که باید تا تابستون یکیشو انتخاب کنم..
1- پریا ( کوی فیروز)
2. حنانه (نصف راه)
کارشون خیلی خوبه از نظر من.. قیمتش هم در مقابل قیمت های بالای چهره ها و عروسان و .... خیلی مناسب تره.. می تونی یه سری بهشون بزنی و نمونه کاراشونو ببینیClap

سلام دوست گلم
منم تو تبریز زندگی میکنم دنبال ارایشگاه مناسبی برا جشنم هستم منم مثل شما حنانه و بریا رو فرماه رو در نظر گرفتم ولی فریماه خیلی گرونه و به قول شما .....ولی بریا که 2 شعبه داره یکی تو راه الگلی و اون یکیم که تو کوی فیروز که فکر کن جمع کرده ولی بریا م سبکش یکیه لطفا بهم بگین به نظر شما کار کدومشون خوبه؟شما رفتین؟یا هنوز جشنتون ....اگه راضی هستین به منم بگین ممنونم

پاسخ }
خانوما حنانه دقیقا کجاست؟
پاسخ }
(۱۸-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۰۱ ب.ظ)afarin نوشته:  خانوما حنانه دقیقا کجاست؟

دوست عزیز حنانه تو نصف راه هست جنب بانک سرمایه یه کوچه ای هست که تابلوی حنانه رو میبینی خودت حنانه کارش خوب و قیمتش مناسبه
پاسخ }
مرسی گلم (1782)من تا حالا کارای سانی و ابروگیس قلی پور رو دیدم دوس داشتم متفاوت باشه
پاسخ }
(۱۸-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۱۸ ب.ظ)afarin نوشته:  مرسی گلم (1782)من تا حالا کارای سانی و ابروگیس قلی پور رو دیدم دوس داشتم متفاوت باشه

خواهش میکنم .من تا حالا کار اونا رو ندیدم میشه بگی در چه سبکیه؟عروساش چطورین؟
پاسخ }
سلام به خانم های محترم
نمی دونم درسال جدید چه تغییراتی رخ داده؟
من در این موضوع و در همین جا با یکی از دوستان آشنا شده بودم با نام پروین.
ایشون شماره یک آرایشگاه رو بهم داده بودن که متاسفانه یعلت خراب شدن گوشی موبایلم گمش کردم و نیاز مبرم بهش دارمHanghead
پروین جان اگه تونستی بامن تماس بگیر(1782)
پاسخ }