امتیاز موضوع:
  • 24 رای - 3.17 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرایشگاه و گل فروشی و تالارو........ در تبریز
خانوما خواستین یه سری هم به هفت قلم بزنینWavesmile
دوست من همبازي بهشتي ام نميداني چقدر دلم برايت تنگ شده. هنوز آخرين جمله خدا توي گوشم زنگ ميزند:

از قلب كوچك تو تا من يك راه مستقيم است اگر گم شدي از اين راه بيا بلند شو از دلت شروع كن شايد دوباره همديگر را پيدا كنيم.

پاسخ }
عزیزان شما که ارایشگاه معرفی میکنین عروساشو دیدین؟یا همینجوری معرف میکنین؟
چون ارایش عروس مهمه خیلیم مهمه
پاسخ }
بجه ها از تبریز کسی نیست؟ارایشگاه برامون معرفی کنه قیمتش مهم نیست کارش خوب باشه عروساش خوشگل باشه
پاسخ }
سلام دوستای عزیز...من حدودا خرداد عروسیمه یه آرایشگر خوب قیمتش 500 600 سراغ دارین سمت ایل گلی ولیعصر یا رشدیه؟؟؟ راستی مهناز تو رشدیه چند میگیره؟
پاسخ }
کار آرایشگاه درنا رو دیدین تو هتل مرمر؟ سودا خانم؟
پاسخ }
سلام خانومی
اول اینکه عروسیت مبارک و بعد اینکه چند سال پیش ارایشگاه چهره ها بهترین بود اسم ارایشگر هم آذر خانوم هست طرف ایل گلی
از قیمتش خبر ندارم
Flowerysmile
پاسخ }
(۱۸-۱۲-۱۳۹۰, ۱۰:۴۸ ب.ظ)fatiii نوشته:  
(۱۴-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۴۲ ق.ظ)mandm نوشته:  سلام الناز عزیز
به نظر من هر جا که دیدی اسم و رسم درآورده و معروف شده نرو.. چون تا زمانی که جایی معروف نشده سعی می کنه کارش خوب باشه که مشتری جمع کنه.. وقتی مشتریش زیاد شد دیگه کارشون مثل قبل نیست و اصلا برات وقت نمی زارن... حتی احرام به مشتری هم یادشون میره.. چهره ها. ثانی .. مختاری از این دسته ان.. در ازای پولی که می گیرن کارشون رضایت بخش نیست اصلا..
البته منظورم این نیست که هر آرایشگاهی برین ولی میشه با یه کم تحقیق جای خوب پیدا کرد.. منم مراسم عروسیم در پیشه و دنبال این کارام..
بعد از کلی تحقیق فعلا 2 جا رو در نظر گرفتم که باید تا تابستون یکیشو انتخاب کنم..
1- پریا ( کوی فیروز)
2. حنانه (نصف راه)
کارشون خیلی خوبه از نظر من.. قیمتش هم در مقابل قیمت های بالای چهره ها و عروسان و .... خیلی مناسب تره.. می تونی یه سری بهشون بزنی و نمونه کاراشونو ببینیClap

سلام دوست گلم
منم تو تبریز زندگی میکنم دنبال ارایشگاه مناسبی برا جشنم هستم منم مثل شما حنانه و بریا رو فرماه رو در نظر گرفتم ولی فریماه خیلی گرونه و به قول شما .....ولی بریا که 2 شعبه داره یکی تو راه الگلی و اون یکیم که تو کوی فیروز که فکر کن جمع کرده ولی بریا م سبکش یکیه لطفا بهم بگین به نظر شما کار کدومشون خوبه؟شما رفتین؟یا هنوز جشنتون ....اگه راضی هستین به منم بگین ممنونم

سلام خانمی
من الان پیغامتو دیدم.. شرمنده.. خیلی وقت بود اینجا سر نزده بودم.. خانمی درسته پریا 2 تا شعبه داره.. اونی که کوی فیروزه آموزشگاهه اونی که ائل گولیه عروسکده هستش.. البته من کوی فیروز هم دیدم عروس داشته ولی فکر کنم با قیمت پایین مثلا 200 اینا باشه اونجا.. ولی عروساشون بیشتر میرن ائل گلی.. قیمت هم از 300 هست تا الی آخر..Hanghead
من خودم تا حالا 2 بار برای آرایش معمولی رفتم خیلی خیلی راضی بودم .. هر دو بار هم خانمی به ام زینب آرایشم کردن.. با قیمت باور نکردنی 30 تومن fak
جوری آرایش می کنه که اصلا احساس سنگینی نمی کنی.. در ضمن کار منیژه خانم هم خوبه..
2ماه پیش هم یکی از دوستام رفته بود عروسکده ش خیلی راضی بود (البته من ندیدمش ) در ضمن عروسکده ش آتلیه هم داره توش..
البته اینم بگم آرایش سلیقه ایه کاملا.. باید چند بار بری آرایشگاه هایی که مد نظرته و عروساش رو ببینی بعد انتخاب کنی.
عروسی من تیر ماهه و هفته ی بعد برای بستن قرارداد می رم پریاHeartshape2
موفق باشی دوستم
پاسخ }
(۱۹-۰۱-۱۳۹۱, ۰۴:۲۷ ب.ظ)nasim.p نوشته:  خانوما من تو همون جاده ائل گلي يكي رو مي شناسم كه كارش حرف نداره .
قبلشم هم رايگان تست ميكنه اگه پسند نكردين ميتونين انصراف بدين gag
اسمش خانومه فرد (فرناز خانوم) .
من عروسيم 8 ماه قبل اون ارايشم كرده اونقدر ماه شده بودم كه الان هر وقت عكسامو ميبينم خودم حال ميكنمhihhih
دوستام بهم مي گفتن اسپورت ترين عروسي شدي كه تا حالا ديديم.
قيمتش هم مناسبه با آدم راه مياد.
هر سبكي هم خواستين كار ميكنه ولي خودش لايت و سبك اروپايي رو بيشتر پسند ميكنه.(1782)gag
هر كدوم از خانوما خواست بره پيشش بهم بگه شمارشو بدم باهاش هماهنگ كنه.

دوست عزیز اسم ارایشگاه چیه؟دقیقا کجاست و چند میگیره
پاسخ }
(۱۹-۰۱-۱۳۹۱, ۰۵:۵۱ ب.ظ)nasim.p نوشته:  شرمنده يادم رفت بگم ، منظورم شماره موبايلش بود . كه هر كدوم از خانوما خواستن براش ارسال كنم.

اخه عزیزم اینجوریکه تو مگی باید اسمارایشگاهی چیزی داشته باشه ولی شما شمارشو بده
پاسخ }
من مشهدیم ولی خوانوادهی مامانم همشون تبریزن 2تا عروسی اومدم تبریز عروس خیلی خوشگل شده بود فریماه ارایشگرشون بود که از فامیلای مامانم هستن دیگه نمیدونم فریماه جون چند میگیره ولی خیلی خوب و خوشگل این 2تا رو درست کرده بود خیلیFlowerysmile
همه میگن که عجیبه اگه منتظر بمونم همه حرفاشون دروغه تا ابد اینجا میمونم بی تو و اسمت عزیزم این جا خیلی سوت و کوره ولی خوب عیبی نداره دله من خیلی صبوره صبوره Dreamyeyesf
پاسخ }