امتیاز موضوع:
  • 24 رای - 3.17 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرایشگاه و گل فروشی و تالارو........ در تبریز
ممنون ميشم آدرس آرايشگاه سرمه رو لطف كنين منم تابستون مراسم عروسيمه
آيسل
پاسخ }
(۲۴-۰۱-۱۳۹۱, ۰۸:۳۲ ق.ظ)nasim.p نوشته:  بوف جان به سلامتي ايشا الله خوشبخت بشي (1782)(1782)
اگه كمكي چيزي لازم داشتي خبرم كن (1782)gaggag
آخه من 8 ماه قبل عروسيم بود الان كلي برا خودم تجربه دارمhih

دوست عزیز شما برا عروسی کدوم ارایشگاه رفتی راضی بودی؟
پاسخ }
سلام دوستان کسی از کار ارایشگاه اسکان خبر داره سبکش چطوریه؟خوبه؟
پاسخ }
خانوم فرد سالن الماس شهر و نرفتم ولی فریماه و چهره ها و اسکان و بریا رو رفتم بین اینا اسکان رو به نظرم هم کارش خوبه هم با ادم راه میاد
پاسخ }
سلام بچه منم ر
با معرفی پروین جون رفتم پیش خانم فرد کارش عالی بود البته تست رایگان باعکس رایگان هر کی دوست داشت پیام بده توضیح بدم
پاسخ }
سلام خانومای گل نظرتون در مورد آرایشگاه عروسان تو ولیعصر چیه ؟ راهنماییم کنین لطفا[/font][/size]
پاسخ }
عزیزان با لا خره عروسیمم رسیدو با بگو و بخند تموم شد منم رفتم سالن اسکان یه عروس واقعی شدم همه میگفتن رفتی فریماه؟
کارش حرفی نداشت من که رفتم خیلـــی راضیم برین اونجا هم یه سری بزنن کارش عالیه و در عین حال مد روز و زیباست امتحانش مجانیه
پاسخ }
(۰۲-۰۴-۱۳۹۱, ۰۷:۲۰ ب.ظ)gole roz نوشته:  سلام بچه منم ر
با معرفی پروین جون رفتم پیش خانم فرد کارش عالی بود البته تست رایگان باعکس رایگان هر کی دوست داشت پیام بده توضیح بدم

آره منم آرایش عروسیم توسط خانم فرد انجام گرفت که خیلی راضیم از کارش.عکسای منم دیدی؟
پاسخ }
قیزلار این خانوم فرد کجاسسسسسست؟ من میخام برم آتلیه عکس بگیرم فقط.... میشه هم آدرس یه آتلیه خوب و یه آرایشگاه بدین سمت ولیعصر یا ائل گلی که باشه بهتر
[عکس: IbYjp3.png]
پاسخ }
سلام
منم اهل تبریز هستم و دو سال پیش واسه عقد و جشن نامزدی رفتم فریما
به نظر من کارای فریما خیلی قشنگن!البته منظورم کارای خود فریما خانوم هست
شهریور ماه هم که عروسیمه بازم فریما میرم(انشاالله)Flowerysmile
!من به کاراش اعتماد کامل دارم و بدون استرس میشینم تا کارش تموم بشه!
راستی خانومای اذری برای رقص چه کلاسای رفتین؟
یه کم هم در این مورد صحبت کنیدhih
پاسخ }