امتیاز موضوع:
  • 24 رای - 3.17 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرایشگاه و گل فروشی و تالارو........ در تبریز
(۱۷-۰۴-۱۳۹۱, ۰۱:۱۶ ب.ظ)saghi1367 نوشته:  قیزلار این خانوم فرد کجاسسسسسست؟ من میخام برم آتلیه عکس بگیرم فقط.... میشه هم آدرس یه آتلیه خوب و یه آرایشگاه بدین سمت ولیعصر یا ائل گلی که باشه بهتر

عزیزم اگه قراره عروس بشی برو پیش خانم فرد هم تست رایگان داره هم میبره آتلیه عکس رایگانم ازت میگیره اگه خواستی بری واسم پیام خصوصی بفرست شماره وآدرس دقیق بدم کارش از فریماه هم خوبه هم قیمتش مناسبتر
(1782)
پاسخ }
WavesmileWavesmileسلام عروس خانوما این خانوم فرد کیه شمارشو منم میخوام لطفا
پاسخ }
(۲۵-۰۱-۱۳۹۱, ۱۱:۲۳ ب.ظ)fatiii نوشته:  
(۲۴-۰۱-۱۳۹۱, ۰۸:۳۲ ق.ظ)nasim.p نوشته:  بوف جان به سلامتي ايشا الله خوشبخت بشي (1782)(1782)
اگه كمكي چيزي لازم داشتي خبرم كن (1782)gaggag
آخه من 8 ماه قبل عروسيم بود الان كلي برا خودم تجربه دارمhih

دوست عزیز شما برا عروسی کدوم ارایشگاه رفتی راضی بودی؟

عزیزم تالارت کجا بود؟
(به خدا نگویید مشکل بزرگی دارم...به مشکل بگویید "خدای بزرگی" دارم...)
پاسخ }
خانومایی که واسه عروسیشون پیش خانوم راد رفته بودن میشه بگن ارایششون چه رنگی بود؟
پاسخ }
بچه ها من هم رفتم عکس های خانوم فرد رو دیدم عالی بودن میخوام واسه عروسیم برم اونجا فقط گفت رنگ موتو خودت انتخاب کن موندم چه رنگی بزارم لطفا راهنماییم کنید چشمام قهوه ایی و رنگ پوستم گندمی و تا حالا موهامو رنگ نکردم به خاطر همین برای اولین بار نمیخوام زیاد زنونه باشه و قیافم بزرگ دیده بشه میخوام موهام خیلی قشنگ باشه لطفا ایده و عکس و هرچی دارین راهنماییم کنین
پاسخ }
سلام یگانه جان منم رنگ پوستم و چشام مثل شماست عروسیم هم 8تیر بود من از قبل مش داشتم یه رنگ قهوهای تیره هم گذاشتم که شبیه هایلایت شده بود عالی بود یعنی تو فریماه همه ازم میپرسیدن چه رنگی گذاشتی hihکجا کجاشتی اصولا واسه عروس من خودم رنگ تیره دوست دارم چون قیافه آدمو کوچیک میکنه و یه متانت بهش میده
نمیتوان برگشت و آغاز خوبی داشت "میتوان آغاز کرد و پایان خوبی داشت Heartshape2
پاسخ }
خانوم فرد ارایشاش چه رنگی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کار مش و ایناشم کسی دیده؟؟؟؟؟؟؟ جواب بدین دیگهههههه
پاسخ }
(۲۹-۰۴-۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ب.ظ)nasim.p نوشته:  
(۲۹-۰۴-۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ ب.ظ)عروس مهتاب نوشته:  خانوم فرد ارایشاش چه رنگی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کار مش و ایناشم کسی دیده؟؟؟؟؟؟؟ جواب بدین دیگهههههه

خانومي تست رايگان داره خوب رو خودت كار دستش رو ببين gag
از اونايي نيست كه بگه بشين تو كارت نباشه من آرايشگرم بلكه هر سبكي دوست داشتي برات كار ميكنه .
ولي سبك كار خودش لايت مد روز اروپاييه، خودش لايت دوست داره.
در مورد رنگ مو هم روش خاصي داره تكراري كار نميكنه به هر كي هر رنگ مويي بخوره كار ميكنه و البته سعي ميكنه سليقه عكاس عروس رو هم بدونه.

مرسی خانومی.منظورم اینه که نا حالا واسه مش هم رفتین پیشش؟ یا کار مشش رو دیدین؟
پاسخ }
Dunnofبچه ها خانوم فرد همون عروس اشراف تو فلکه خیام ال گلی؟
پاسخ }
هزینه خانوم فرد برای عروسی وعقدکنان یکیه؟درضمن ایشون شاگردفریماه بودن؟دیگه اینکه من ازلایت میترسم.... حس میکنم لایت واسه کسایی خوبه که ایرادی تو چهره ندارن فکرم اشتباهه؟
گوهر خود را مزن بر سنگ هر ناقابلی
صبر کن گوهر شناس قابلی پیدا شود
تخم در هر شوره زاری کاشتن بی حاصلی است
صبر کن تا یک زمین قابلی پیدا شود
پاسخ }