امتیاز موضوع:
  • 24 رای - 3.17 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرایشگاه و گل فروشی و تالارو........ در تبریز
چشاتون خوشگل میبینه خانمی

فرناز جان کار خانم فرد رو باید ببینی. با رنگا بازی میکنه و اونقد خوشگل میشی که اصلان معلوم نمیشه گریم شدی یا یه آرایش معمولیhih
پاسخ }
احسنت و بارک الله.

راستی اینم بگم که چون نقاشی هم میکنه و صورت افراد رو میشناسه و بعد آستین بالا میزنه واسه آرایش و واقعا هم روی کارش حساسه و همه چیز رو مختص به همون فرد تهیه میکنه . مژه ، کرم ، سایه و...
پاسخ }
سلام بچه ها من عروسی برادر شوهرمه دوست دارم جای خوبی برم حالا که این همه تعریف می کنین شمارشو برام بدین ممنون می شم
دوست عزیز سبزترین وهمیشگی ترین بهارها را برایت آرزو مندم
پاسخ }
سلام دوستان میخواستم یه ارایشگاه خوب معرفی کنم به اسم پروا.آدرسشم روبروی تالار آذر ساتراپ کوی زمرد کارشون واقعا عالیه.من واسه عروسیه خواهرم رفته بودم واسه گریم عالی شده بودم خیلی فرق کرده بودم.پیشنهاد میکنم حتما یه سری بزننین.قیمتاشم مناسبه
هرگز برای عاشق شدن دنبال باران و بابونه نباش ، گاهی در انتهای خارهای یک کاکتوس به غنچه ای می رسی که زندگیت را روشن می کند
پاسخ }
منم رفتم عکسای خانوم فرد رو دیدم...گفت برای تست بیا.......منم در اولین فرصت میخوام برم
(به خدا نگویید مشکل بزرگی دارم...به مشکل بگویید "خدای بزرگی" دارم...)
پاسخ }
(۰۵-۰۵-۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ ب.ظ)aminegar نوشته:  چشاتون خوشگل میبینه خانمی

فرناز جان کار خانم فرد رو باید ببینی. با رنگا بازی میکنه و اونقد خوشگل میشی که اصلان معلوم نمیشه گریم شدی یا یه آرایش معمولی

سلام aminegar جان لطفا اگه ممكنه آدرس و شماره خانوم فرد رو به من هم بدين
در ضمن قيمتش چطوره؟
به نظرت كار دستش در حد فريما هست؟Dunnof

پاسخ }
(۰۶-۰۵-۱۳۹۱, ۰۴:۲۷ ب.ظ)عروس مهتاب نوشته:  منم رفتم عکسای خانوم فرد رو دیدم...گفت برای تست بیا.......منم در اولین فرصت میخوام برم

عروس خانوم خدا بخواد منم چند وقت ديگه قراره برم خونه خودم.
ميشه بگين عكسهاي خانوم فرد رو كه ديدين كارش در چه حد بود؟ براي تست رفتين؟ اگه رفتين به ما هم بگين چطور شد. ممنون خانومي

پاسخ }
(۰۹-۰۵-۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ب.ظ)شادي عروس نوشته:  
(۰۶-۰۵-۱۳۹۱, ۰۴:۲۷ ب.ظ)عروس مهتاب نوشته:  منم رفتم عکسای خانوم فرد رو دیدم...گفت برای تست بیا.......منم در اولین فرصت میخوام برم

ميشه بگين عكسهاي خانوم فرد رو كه ديدين كارش در چه حد بود؟ براي تست رفتين؟ اگه رفتين به ما هم بگين چطور شد. ممنون خانومي

ایشالا خوشبخت بشی عزیزم.تو البومش کاراش بد نبود .فکر کنم ارایشش بهتر از اون چیزی هست که تو عکسا بود.چند روز پیش به من اس داد که بیا این هفته واسه تست ولی چون من باید قبلش واسه اصلاح صورت برم وقت نکردم. چند روز بعد یعنی عروسیته؟
(به خدا نگویید مشکل بزرگی دارم...به مشکل بگویید "خدای بزرگی" دارم...)
پاسخ }
از دوستان کسی می دونه کار فرناز خواهر فریما چطوره؟
کارش و سبکش شبیه فریماست؟
پاسخ }
(۱۰-۰۵-۱۳۹۱, ۰۶:۳۱ ب.ظ)عروس مهتاب نوشته:  
(۰۹-۰۵-۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ب.ظ)شادي عروس نوشته:  

ایشالا خوشبخت بشی عزیزم.تو البومش کاراش بد نبود .فکر کنم ارایشش بهتر از اون چیزی هست که تو عکسا بود.چند روز پیش به من اس داد که بیا این هفته واسه تست ولی چون من باید قبلش واسه اصلاح صورت برم وقت نکردم. چند روز بعد یعنی عروسیته؟

عزيزم عروسي من بعد عيده ولي ميخوام از الان تا در نشده بعضي كارامو كرده باشم.
اگه رفتين تست طف ميكني بگي نتيجش چي شد؟ ممنون ميشم و اينكه چه جور تست ميكنه كامل يا فقط 1 چشم و يا اينكه اصلا پول نميگيره؟(1782)

پاسخ }