امتیاز موضوع:
  • 24 رای - 3.17 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرایشگاه و گل فروشی و تالارو........ در تبریز
aminegarWavesmile جان مرسي از اينكه شماره خانوم فرناز فرد رو به منم دادين (1782) سعي ميكنم بعد اينكه تماس گرفتم بگم چطور شد
پاسخ }
سلام دوستای خوبم من یه ماه پیش برا عروسی پسر دایی ام رفتم پریا تو کوی فیروز محشر شدم اینم بگم جشن عقدم رفته بودم آذر خانم(چهره ها) اما همه گفتن این از اون بهتره عروسی ام حتما میرم پریا پیش منیژه خانم(1782)
پاسخ }
سلام ندا بالا
(1782) می شه شماره تماس ارایشگاه پریا تو کوی فیروز رو بهم بدی؟راستی هزینه ارایش و شینیوناش با هم چند ه؟میخوام بذا عقده دختر عموم برم
پاسخ }
(۰۵-۰۵-۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ ب.ظ)nasim.p نوشته:  [quote='فرناز23' pid='451701' dateline='1343290935']
هزینه خانوم فرد برای عروسی وعقدکنان یکیه؟درضمن ایشون شاگردفریماه بودن؟دیگه اینکه من ازلایت میترسم.... حس میکنم لایت واسه کسایی خوبه که ایرادی تو چهره ندارن فکرم اشتباهه؟

نه فرناز جون قيمت عروسي با عقد كنونش زياد فرق ميكنه
شاگرد كيه نمي دونم ولي چند سبك مختلف رو ميتونه بهتر از خودشون كار كنه
من چند روز قبل اونجا بودم چند آلبومش رو ديدم اتفاقا برا نگار جون يه آرايش نسبتا پر كار كرده بود كه نگار محشر شده بود از خودش بپرس البته بري خودت ميبيني.hih
بهتره خودت بري بگي چه سليقه اي دوست داري همونو برات كار كنه ببيني چه شكلي ميشي يا اينكه بسپري دست خودش.
تستش كه رايگانه پول نميگيره يه عكس خوجل هم مفتي ميده برو تستت كنه ترست ميريزهlaf
شمارشو خواستي بگو بهت بدم.:(kiss)
سلام :من تازه عضو سایت شدم،میشه لطفا شماره خانوم فرد رو بهم بدی آخه عروسیم 2ماه بعده دنبال آرایشگاه خوب می گردم

پاسخ }
سلام عزیزم.منیژه خانم از بقیه بیشتر می گیره و پایه آرایشش 35 تومنه و شینیون پایه اش 15 تومن.من همون پایه رو گفتم کار کنه و عالی شدم.بقیه پایه آرایششون 15 تومنه.نمی دونم اینجا شماره دادن مجازه یا نه برا همین برات پیغام خصوصی می ذارم(1782)البته این آرایش گریمه برا عروس 200 تومن می گیرنhih
پاسخ }
خانومها از بابت معرفي آرايشگاه ممنون اگه ممكنه 1 آتليه خوب عروس هم بهم معرفي كنين خيلي ممنون ميشم(1782)
پاسخ }
اتلیه رهبر عالــــــــــــــــــــــــــیه
پاسخ }
عزیزان و دوستای گلم 6 ماه قبل عروسی خودم بود باور کنید یه سال فقط دنبال آرایشگاه بودم چون خیلی حساسم همه این /ارایشگاههایی که اینجا اسم بردید رفتم دیدم بجز سانی و چهره ها بقیه آرایشگاهها واسه حنابندون و پاتختی خوب هستن من شخصا با هزار دلهره رفتم فریما که همه می گفتن نرو تکراری عروساش ولی به جون خودم همه میگفتن خیلی متفاوت بود کارش با اینکه قیمتش زیاده اما اینو در نظر داشته باشید که هر وقت البومتون رو باز میکنید عاشق عکساتون باشید نه مثل خواهر من که ملاحظه شوشو رو کرد و نرفت فریما الان همیشه میگه چرا نرفتم ای کاش میرفتم من پاتختی رو هم رفتم آرایشگاه الیکا کوی فیروز باز برا پاتختی برید حتما اونجا که قیمتش هم اگه زیاد نکرده باشه 30 ت معمولی 40 ت نیمه گریم 50 تمام گریم 100 و 200 و 300 هم برا عروسه .آتلیه خودم هم رام رام هست خ ایل گولی روبروی ارایشگاه اسکان اتلیه رام رام کارش فوق العاده هست. باز اگه هر کس خواست ادرس بدم بیاید خونمون هم آلبومم و هم فیلم عروسیمو ببینید .hih
[عکس: 3d6e78666f1.jpg]
خدایا ممنونم ازت که منو به عشقم رسوندی
پاسخ }
خورشيد خانم خوب همه ميدونن كار فريما خوبه اما پولش هم خوبهVahidrk
من دنبال جايي هستم كه كارش مثل اون باشه اما پول كمتر بگيره .
چون بعد عروسي كلي خرج داريم انشااله كه نمي خوام پول الكي خرج كنم.
ميگن كار اين خانم فرد خوبه بچه ها يي كه رفتن پيشش ميگنكارش از فريما هم بهتره تست رايگان ميكنه ميخوام يه سرم برم ببينم شايد راست بگن اونا هم مثل تو خيلي خيلي تعريفش رو ميكننDunnof
پاسخ }
(۱۵-۰۵-۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ ب.ظ)fatiii نوشته:  اتلیه رهبر عالــــــــــــــــــــــــــیه

عزيزم ميشه آدرسش رو بدي
قيمت هاش چطوره؟

پاسخ }