تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آزمايش ژنتيك
Personal 
سلام خوب هستيد
سال نو مبارك
من ي خواستگار دارم كه وقتي استرس ميگيره دچار لكنت ميشه
وشنواييش هم كم ميشه
و در بچگي پاش ايكس بوده كه عمل كرده
و چشماش هم ضعيفه
و ي داداش هم داره كه كمي از نظر ذهني مشكل داره
به نظر شما آيا آزمايش ژنتيك ميتونه نشون بده كه ما در آينده صاحب فرزند سالمي خواهيم شد يا نه؟
ممنون ميشم اگه جواب سوالمو بديد
DunnofDunnofDunnofDunnof

cryingcryingcryingcryingcrying
پاسخ }
سلام
الانو نمی دونم اما تو دوران بارداری آزمایش غربالگری می تونه مشخص کنه که بچه چه عیوبی داره. مواردی از جمله منگولیسم و فلج بودن و 18 کروموزمی بودنFlowerysmile
هر کی از مطالب من خوشش اومد، شاخه گلی به زیبایی صلوات هدیه کنه به روح پدر و خواهرم.
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم والعن اعدائهم اجمعین
Flowerysmile
پاسخ }
(۲۲-۰۱-۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ ب.ظ)nazanin437 نوشته:  سلام خوب هستيد
سال نو مبارك
من ي خواستگار دارم كه وقتي استرس ميگيره دچار لكنت ميشه
وشنواييش هم كم ميشه
و در بچگي پاش ايكس بوده كه عمل كرده
و چشماش هم ضعيفه
و ي داداش هم داره كه كمي از نظر ذهني مشكل داره
به نظر شما آيا آزمايش ژنتيك ميتونه نشون بده كه ما در آينده صاحب فرزند سالمي خواهيم شد يا نه؟
ممنون ميشم اگه جواب سوالمو بديد
DunnofDunnofDunnofDunnof

cryingcryingcryingcryingcrying
خانمی اگه واقعا قصد ازدواج باهاش داری حتما آزمایش ژنتیک رو انجام بده خیلی ساده است مثل یه آزمایش خون ساده.
پاسخ }
سلام خانمی
من یه برادر دارم که کمی مشکل داره و موقع ازدواجم آزمایش ژنتیک رو انجام دادم اینطوری خیالت راحت تره
الانم دو تا دسته گل سالم دارم
حتما حتما این کار رو انجام بده
بحث بچه چیزی نیست که بشه در موردش ریسک کرد
توی این آزمایش همه موارد مشکل دار بررسی میشه(1782)
قبول شدن درکارشناسی ارشد رو جذب میکنمgag
من بهمن دانشجوی ارشدم، بگو انشالله و بفرست صلوات قشنگه رو
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام نازنین جان . اگه مشهد باشی سمت خیابون حرعاملی , نبش شهید کریمی 30 یه بنیاد خیریه پیشگیری از معلولیت و ژنتیک هست . اسمش مجتمع امام رضا (ع) .اگه خواستی بگو تا تلفنشم واست بگم
خیلی خوبه حتما برو.الان حتی کسایی که اصلا مشکل ندارن میرن حتی بعد از ازدواجم جواب میده.خوبیه این مرکز اینه که بعد از حامله شدن هم با کمک دکترت بهت مشاوره میده.اصلا جزو برنامشونهhih
موفق باشی عزیزم
خنده بهترين اسلحه جنگ با زندگيست
پاسخ }
سلام خانوم شما با مراجعه به مراکز ژنتیک ابتدا مشاوره شده و شجره نامه رسم میشه که این خیلی مهمه بعد اگه به ژن خاصی مشکوک بشن آزمایش انجام میشه اما بهتره از الان انتخابتون صحیح باشه تا ریسک خطر کمتر شه. با مشخصات فوق بدون شک این خانواده دارای ژن معیوب هستند و احتمال انتقالش به فرزندشان بسیییییار بالاست.
پاسخ }