تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 3.25 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آسمان نیمه ابری ایران در 13 فروردین
Restart-1 
آسمان نیمه ابری ایران در 13 فروردین
کد خبر: ۲۳۵۳۳۲
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۱ - ۰۰:۵۴
بر اساس نقشه های پیش یابی طی24 ساعت آینده، آسمان اكثر نقاط كشور و تهران، در روز 13 فروردین ماه، نیمه ابری و با وزش باد همراه است.

به گزارش روز شنبه ایرنا و به نقل از پایگاه اینترنتی سازمان هواشناسی كشور، وزش باد شدید به ویژه در نواحی مركزی، نیمه شرقی و دامنه های جنوبی البرز، رخ خواهد داد.

بر اساس این گزارش؛ آسمان استان‌های آذربایجان شرقی، غربی، اردبیل، ایلام، فارس، كرمان، اصفهان، مركزی، هرمزگان، همدان، قم ، البرز و تهران، فردا 13 فروردین ما،ه نیمه ابری همراه با وزش باد پیش بینی شده است.

آسمان بوشهر نیز ابری، در پاره‌ای نقاط همراه با وزش باد و گرد و غبار و خراسان شمالی، جنوبی و رضوی، صاف تا قسمتی ابری، همراه با ورزش باد خواهد بود.

آسمان زنجان نیمه ابری همراه با بارش پراكنده و سیستان و بلوچستان صاف، همراه با وزش باد شدید خواهد بود.

آسمان كردستان و كرمانشاه، نیمه ابری همراه با بارش پراكنده،‌ خواهد بود.

همچنین، استان‌های گلستان، گیلان و مازندران، كمی ابری همراه با مه صبحگاهی و گاهی با بارش باران همراه خواهد بود و آسمان یزد نیز صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد پیش بینی شده است.

براساس اعلام سازمان هواشناسی كشور، سامانه بارشی كه از روز گذشته موجب وزش باد و بارندگی در نقاظ مختلف كشور شده است، از اوایل وقت روز یكشنبه از سمت شمال شرق كشور، خارج می‌شود.
دوست من همبازي بهشتي ام نميداني چقدر دلم برايت تنگ شده. هنوز آخرين جمله خدا توي گوشم زنگ ميزند:

از قلب كوچك تو تا من يك راه مستقيم است اگر گم شدي از اين راه بيا بلند شو از دلت شروع كن شايد دوباره همديگر را پيدا كنيم.

پاسخ }