خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آسمان نیمه ابری ایران در 13 فروردین

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 511

Restart-1 آسمان نیمه ابری ایران در 13 فروردین
آسمان نیمه ابری ایران در 13 فروردین
کد خبر: ۲۳۵۳۳۲
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۱ - ۰۰:۵۴
بر اساس نقشه های پیش یابی طی24 ساعت آینده، آسمان اكثر نقاط كشور و تهران، در روز 13 فروردین ماه، نیمه ابری و با وزش باد همراه است.

به گزارش روز شنبه ایرنا و به نقل از پایگاه اینترنتی سازمان هواشناسی كشور، وزش باد شدید به ویژه در نواحی مركزی، نیمه شرقی و دامنه های جنوبی البرز، رخ خواهد داد.

بر اساس این گزارش؛ آسمان استان‌های آذربایجان شرقی، غربی، اردبیل، ایلام، فارس، كرمان، اصفهان، مركزی، هرمزگان، همدان، قم ، البرز و تهران، فردا 13 فروردین ما،ه نیمه ابری همراه با وزش باد پیش بینی شده است.

آسمان بوشهر نیز ابری، در پاره‌ای نقاط همراه با وزش باد و گرد و غبار و خراسان شمالی، جنوبی و رضوی، صاف تا قسمتی ابری، همراه با ورزش باد خواهد بود.

آسمان زنجان نیمه ابری همراه با بارش پراكنده و سیستان و بلوچستان صاف، همراه با وزش باد شدید خواهد بود.

آسمان كردستان و كرمانشاه، نیمه ابری همراه با بارش پراكنده،‌ خواهد بود.

همچنین، استان‌های گلستان، گیلان و مازندران، كمی ابری همراه با مه صبحگاهی و گاهی با بارش باران همراه خواهد بود و آسمان یزد نیز صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد پیش بینی شده است.

براساس اعلام سازمان هواشناسی كشور، سامانه بارشی كه از روز گذشته موجب وزش باد و بارندگی در نقاظ مختلف كشور شده است، از اوایل وقت روز یكشنبه از سمت شمال شرق كشور، خارج می‌شود.
امضای @hasti
دوست من همبازي بهشتي ام نميداني چقدر دلم برايت تنگ شده. هنوز آخرين جمله خدا توي گوشم زنگ ميزند:

از قلب كوچك تو تا من يك راه مستقيم است اگر گم شدي از اين راه بيا بلند شو از دلت شروع كن شايد دوباره همديگر را پيدا كنيم.
۱۳-۱-۱۳۹۱, ۰۲:۵۴ صبح
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد