امتیاز موضوع:
  • 10 رای - 2.7 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آغاز عرضه تلفن ثابت هوشمند در تهران
#1
Restart-1 
نسل جدید تلفن های ثابت هوشمند که بر پایه تکنولوژی – NGN – بنا شده از امروز دوشنبه در تهران و با نام تجاری «الو تهران» به متقاضیان عرضه می شود که این خطوط قابلیت تماس تصویری و ارسال پیامک را خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، اولین خدمات تلفن هوشمند که بر پایه نسل جدید شبکه های مخابراتی – NGN – عرضه می شود توسط شرکت ضحی کیش به عنوان یکی از اپراتورهای دارای پروانه فعالیت خدمات تلفن ثابت بخش خصوصی در تهران ارائه خواهد شد.

حق اتصال این خطوط که با کد 96 آغاز شده و دارای 8 شماره است مانند خطوط تلفن ثابت مخابرات 52 هزار تومان است اما تعرفه مکالمات از طریق این خطوط 50 درصد ارزانتر از خطوط فعلی تلفن ثابت در کشور بوده به نحوی که بابت خرید بسته های 500 دقیقه ای مکالمه شهری، بین شهری و موبایل با این خطوط، مشترک ماهانه مبلغ 19900 تومان می پردازد که این رقم برای تلفن های ثابت فعلی مخابرات رقمی حدود 46 هزار تومان خواهد بود. در همین حال مکالمه نامحدود با خطوط « الو تهران» در طی یک ماه نیز هزینه ای حدود 24 هزار و 900 تومان خواهد داشت.

تلفن ثابت هوشمند قابلیت مکالمه تصویری، تماس داخلی رایگان بین مشترکان، ارسال پیام کوتاه، قابلیت جابجایی، کنفرانس تلفنی سه جانبه و منشی تلفنی نرم افزاری را دارد و ضبط پیام و ارسال آن از طریق ایمیل و ارسال و دریافت فکس بدون نیاز به دستگاه و دریافت ریزمکالمات به صورت آنلاین از دیگر امکانات این خطوط است.

استفاده از خطوط تلفن ثابت «الو تهران» نیازمند دارا بودن خطوط اینترنت پرسرعت از سوی مشترک و گوشی های مخصوص این خطوط است که متقاضی برای دریافت آن باید به دفاتر خدمات ارتباطی سراسر تهران که طرف قرارداد با شرکت ضحی کیش هستند مراجعه کنند.

انتقال تکنولوژی نسل جدید تلفن های ثابت از طریق شرکت «جوم» سوئد در ایران صورت گرفته و این فناوری از سوی شرکت «جوم کیش» که نماینده انحصاری فروش خطوط الو تهران است، بومی سازی شده است.

شماره های رند خطوط الو تهران نیز با توجه به ترکیب شماره آن در سه نوع طلایی 500 هزار تومان، نقره ای 350 هزار تومان و برنز 150 هزار تومان به فروش می رسد.

تلفن هوشمند ثابت تا یک ماه آینده توسط شرکت تعاونی منتظران عدل گستر یکی دیگر از اپراتورهای بخش خصوصی در مشهد و بابل به نام «الو ایران» عرضه عمومی خواهد شد.

این اولین گام بخش خصوصی دارای مجوز تلفن ثابت در کشور است و تا پیش از این عرضه تلفن ثابت در انحصار شرکت مخابرات ایران بود که این خطوط بر بستر فیبر بوده و تنها قابلیت مکالمه را دارد اما خطوط تلفن ثابت تصویری بر بستر IP عرضه می شود و از طریق مودم اینترنت پرسرعت کارایی خواهد داشت.

براین اساس هم اکنون شرکت ضحی کیش با سه شرکت ارائه دهنده اینترنت پرسرعت آسیاتک، اوراکل و عصر ارتباط داده ها برای تامین اینترنت پرسرعت مشترکان این خطوط قرارداد منعقد کرده است.

حق السهم دفاتر خدمات ارتباطی نیز برای فروش خطوط «الو تهران» 5 هزار تومان بابت هر خط درنظر گرفته شده است.
زندگی میکنم ...

حتی اگر بهترین هایم را از دست بدهم!!!

چون این زندگی کردن است که بهترین های دیگر را برایم میسازد

بگذار هر چه از دست میرود برود؛

من آن را میخواهم که به التماس آلوده نباشد...

حتی زندگی را !!!
پاسخ }


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سرویس پیامک تلفن ثابت خود را فعال کنید نرگس بانو 0 600 ۱۷-۰۲-۱۳۹۱, ۰۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: نرگس بانو
Xeyes تعرفه‌ي جديد تلفن ثابت اعلام شد Darya 0 585 ۱۱-۰۸-۱۳۹۰, ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Darya
  آغاز نمایشگاه گل و گیاه در تهران Galaxy 0 630 ۳۰-۰۷-۱۳۹۰, ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Galaxy