• 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
آموزش استفاده از سرویس ایمیل موقت
#1
خانوم گل درود FlowerysmileFlowerysmile

امروز می خوام چند سرویس ایمیل دهی موقت خارجی رو براتون معرفی کنم و تصویری آموزش بدم . مزایای این ایمیل ها اینه که دیگه نیازی به ثبت نام نداره و شما هر وقت جایی لازم بود ثبت نام کنین اما نخواستین ایمیل بسازین می تونین از این سرویس ها استفاده کنین . مثلا برای سایت هایی که دانلود ازشون باید با ثبت نام همراه باشه خوبه اما برای سایت هایی که استفاده مداوم دارید اصلا توصیه نمیشه .

شروع می کنیم به آموزش :

* سرویس http://getairmail.com

یکی از راحت ترین سرویس ها هست . وارد که شدین بهتون یه آدرس ایمیل اختصاص میده . اگر هم خواستین یه ایمیل دیگه بده با یه کلیک اینکارو انجام میده .

[تصویر: 20140108093616_getairmail.jpg]

مطابق تصویر در کادری که بالا مشخص شده یه آدرس ایمیل داده . مقابلش هم یه دکمه هست که نوشته Copy to clipboard . با زدن اون دکمه آدرس در حافظه موقت کپی میشه و شما می تونین هر جا خواستین Paste کنین . بعد از ثبت نام در سایتی که انجام دادین چند ثانیه صبر کنین در کادر مشخص شده پایین ایمیل براتون میاد و با کلیک روی عنوان ، ایمیل باز میشه . هر بار هم که بخواین یه آدرس ایمیل دیگه ازش بگیرین کافیه روی دکمه Change Email Address که در کادر وسط مشخص شده کلیک کنید .


* سرویس http://www.mailinator.com

کار کردن با این کمی متفاوت هست . صفحه اول سایت بصورت زیر هست :

[تصویر: 20140108094241_mailinator1.jpg]

در کادری که مشخص شده یه نام به دلخواه به انگلیسی وارد می کنید و دکمه Check it رو کلیک می کنید . سپس یه صفحه جدید باز میشه برای شما مانند زیر :

[تصویر: 20140108094542_mailinator2.jpg]

در کادر بالا نام دلخواه شما نمایش داده میشه اما آدرس ایمیل شما در حقیقت میشه بصورت Yourname@mailinator.com مثلا در تصویر ایمیل میشه : khanoomgol@mailinator.com

ایمیل ها هم در پایین نمایش داده میشن . چنانچه خواستین ایمیل دیگه ای بده در کادر سمت راست زیر نوشته Change Public name یک نام جدید وارد کنید و Go رو کلیک کنید . دقت بفرمایید چنانچه ایمیل قبلا موجود باشه شما ایمیل های قبلی رو هم می بینین .

* سرویس http://temp-mail.org

کار کردن با این سرویس کمی از آب خوردن سخت تر هست فقط angelic
مانند تصویر زیر زمانی که وارد میشین همون ابتدا یک ایمیل به شما اختصاص میده مثل اونی که کادر سمت چپ مشخص شده :

[تصویر: 20140112075842_tempmail.jpg]

هر وقت هم ایمیلی براتون اومد می تونین با کلیک روی شکل پاکت نامه اون رو مشاهده کنین . برای اینکه ایمیل حذف بشه و ایمیل جدید دریافت کنین سمت راست Delete this account رو کلیک کنین براتون ایمیل جدید می سازه .


* سرویس http://www.mintemail.com

خیلی راحت هست و مانند تصویر :
[تصویر: 20140112080311_mintemail.jpg]

زمانی که وارد سایت میشین یه ایمیل در کادری که مشخص شده بهتون اختصاص میده . وسط صفحه هم اگه ایمیلی بیاد نشون میده . برای ایمیل جدید کافیه صفحه رو رفرش کنین


* سرویس http://www.incognitomail.com

در این سرویس در صفحه اول گزینه وجود داره :
[تصویر: 20140112080548_incognitomail.jpg]

با گزینه بالایی Get temporary Email یه ایمیل خودش براتون میسازه و گزینه پایینی طبق نامی که در کادر پایین وارد می کنین براتون یه ایمیل اختصاص میده . اگه ایمیلی بیاد هم وسط صقحه نشون میده .

[تصویر: 20140112080718_incognitomail2.jpg]

برای دریافت ایمیل جدید می بایست مانند تصویر دکمه Delete Email Address رو کلیک کنین


* سرویس http://www.fakemailgenerator.com


[تصویر: 20140112081110_fakemailgenerator.jpg]

در این سرویس هر بار که وارد سایت بشین یا رفرش کنین یه ایمیل جدید بهتون میده اما تفاوتش اینه که با چند دامنه مختلف . یعنی شما می تونین از هر نام 10 بار استفاده کنین به اینصورت که هر بار از منوی کشویی یکی از دامنه ها رو انتخاب کنین و کپی کنین آدرس ایمیل رو .


* سرویس http://mytempemail.com

این وب سایت 2 مدل ایمیل صادر می کنه ، یکی تصادفی و یکی با نام دلخواه .

[تصویر: 20140112081238_mytempemail.jpg]

با کلیک بر روی Random Temp Email هر بار یه ایمیل تصادفی میسازه .

[تصویر: 20140112081340_mytempemail2.jpg]

در صفحه بالا هم چنانچه ایمیلی داشته باشین براتون نمایش میده . اگه بخواین یه ایمیل جدید داشته باشین در اون کادر که مشخص کردم باید دکمه Random Temp Email رو کلیک کنین .


* سرویس http://inbox.si


این سرویس در حقیقت کپی هست از روی incognitomail که در بالا توضیح دادم .

شاد و پیروز باشین FlowerysmileFlowerysmile


#2
Flowerysmile