خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آموزش بافت بلوز وشلوار بچه گانه توسط رویا صادقی

مدیریت انجمن

وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 5700

ارسال: #1
آموزش بافت بلوز وشلوار بچه گانه توسط رویا صادقی
[تصویر:  20140105184546_Image120.jpg]
سلام خانمهای هنرمند
چند نفر از دوستان درخواست بافت این بلوز شلوار رو داشتند
این مدل رو من از خودم در اوردم یعنی مدل بافتش رو ولی خیلی قشنگ شده بود کامواش کاموای کتان بود
پشت وجلوی کار رو جدا جدا بافته شده
تعداد دونه ها برای جلوی لباس بستگی به این داره که چه اندازه میخواهید ببافید من یادم نیست که چندتا سر انداختم ولی هر چی هست فقط تعدادش باید زوج باشه اول ده رج اول رو جودانه بافتم بعدش دونه ها رو به دو قسمت تقسیم کردم یه طرف رو جو دانه بافتم و یه طرف رو ساده یعنی مثلا اگر 35 دانه باشه 17 تاش رو جودانه بافتم 17 تاش رو بافت ساده زدم تا اینکه 17 رج بافته بشه و یه مربع تشکیل بشه از هر کدوم از مدلهای ساده و جو دانه بعدش جای این دو تا بافت رو عوض کردم یعنی اگه اول جودانه بوده بعدش ساده حالا اول ساده میبافیم بعدش جودانه تا به یقه برسیم از همونجا اون هفده دانه به اضافه 5 تا دونه میبافیم حالا اگر بافت زیرش جو دانه است ساده و اگر ساده است جودانه میبافیم به اندازهی بلندی یقه جا دکمه هم میزاریم
وقتی به سرشونه رسید و کورش کردید. طرف بعد رو داخل میل میگیرید و 5 تا دونه از زیر سجاف قبلی میگیریم و میبافیم.
قسمت پشت رو هم همینطور میبافیم.تا به بالا برسه دانهها به 4 قسمت تقسیم میشه نصف دونههای وسط میمونه برای یقه یعنی یک چهارم اول رو کور میکنیم دو قسمت وسط رو نگه میداریم یک چهارم اخری رو هم کور میکنیم و دونهای یقه جلو و پشت رو با هم میگریم و میبافیم تا بستگی به خودتون داره که دوست داشته باشید بلندی یقه چقدر باشه و آخر سر هم کور میکند.
من خودم توی بافتنیهام سعی میکنم درز نخوره به همین خاطر از خود حلقه آستین دونه میگیرم و میبافم که بازم طبق همون مدل قسمت جلو آستین رو میبافیم.
برای شلوارش هم هیمنطور به تعدادی که لازمه دانه سر میندازیم و حدود 10 رج کشباف دولا میبافیم.و بازم همون مدلی رو که برای توی بلوز داشتیم رو ادامه میدیم تا به اندازهی که میخواهیم بلندی فاق شلوار باشه بعدا دونها رو به دو قسمت تقسیم میکنیم و دوباره همون بافت قبلی رو ادامه میدیم تا پاچهها هم بافته بشه و درزها رو میدوزیم.
ببخشید اگر بد توضیح دادم هر جایی که فکر میکنید توضیح میخواد بگید خانم های هنرمند من در خدمتم.Flowerysmile(1782)
دستور اختصاصی خانوم گل
هرگونه کپی برداری ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد
امضای رويا صادقي
کانال فروشگاهی ملزومات گلهای کریستالی/تل/تاج/رومیزیآموزش رایگان و ارسال پکهای آموزشی به سراسر ایران
فروشگاه ملزومات گلهای کریستالی
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۱۰-۱۳۹۲ ۱۲:۲۴ عصر، توسط Atefe joon.)
۱۷-۴-۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ عصر
یافتن سپاس نقل قول
13 کاربر از رويا صادقي به دلیل این ارسال سپاس کرده.
afsoon_b82, mamane kiana, honar, avajoon, مامي اروين, kapsul, Atefe joon, fateme1363, مهرناز مامانی, niloofar00, شیانمهر, mozhgan57, mina63
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 10

RE: آموزش بافت بلوز وشلوار بچه گانه توسط رویا صادقی
ممنون از راهنماییت فقط من تا حالا بلوز نبافتم قسمت حلقه آستین و یقه مشکل دارم همینطور آستین رو نمیدونم چطور ببافم اگه ممکنه بیشتر توضیح بدین . دوست دارم این مدلو ببافم (1782)(1782)
امضای atijan1363
1 (49)
۲-۷-۱۳۹۳, ۱۰:۵۳ صبح
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از atijan1363 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mina63
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 1291

ارسال: #3
RE: آموزش بافت بلوز وشلوار بچه گانه توسط رویا صادقی
سلام ،میشه بیشنر راهنمایی کنید برای حلقه استین چند تا باید کور کرد و در مورد یقه راهنمایی کنید لطفا
۲۷-۸-۱۳۹۳, ۰۳:۰۶ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از maman hamin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mina63

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش بافت پاپوش بزرگسال(دو میل)توسط مامان اروین مامي اروين 3 14,611 ۱۸-۱۰-۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ عصر
آخرین ارسال: mahsan3
  آموزش کلاه بافت نقاب دارتوسط رویا صادقی atefeh2020 6 14,868 ۴-۱۰-۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ صبح
آخرین ارسال: afsoon_b82
  آموزش بافت سارافون توسط کاربر afsoon_b82 afsoon_b82 1 3,171 ۲۴-۷-۱۳۹۴ ۰۷:۱۸ صبح
آخرین ارسال: afsoon_b82
  آموزش بافت بلوز بچه گانه توسط avajoon avajoon 3 8,076 ۲-۵-۱۳۹۴ ۰۵:۱۶ عصر
آخرین ارسال: آنیسای من
  آموزش بافت پاپوش کیمونو توسط کاربر یلداجونی یلداجونی 2 3,847 ۲۲-۳-۱۳۹۴ ۰۲:۱۳ عصر
آخرین ارسال: مینا25
  آموزش بافت پالتوی آستین کیمانو توسط کاربر شکوفه آفتابگردان شکوفه افتابگردان 0 1,958 ۳-۱۲-۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ صبح
آخرین ارسال: شکوفه افتابگردان
  آموزش بافت پاپوش توسط مرضیه آبی مرضیه آبی 1 3,647 ۱۷-۱۰-۱۳۹۳ ۰۶:۳۶ عصر
آخرین ارسال: اسما حسینی
  آموزش بافت دستکش یک انگشتی توسط کارن کارن 1 17,787 ۶-۱۰-۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ صبح
آخرین ارسال: mina63

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد