تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش بستن شال و روسری زیر چادر
Package_favorite 
سلام خانوم گلی های عزیز
لطفا راهنمایی کنید
من هر کاری می کنم و به هر صورتی که شال یا روسریم رو میبندم باز هم بعد چند دقیقه میره عقب ، دیگه نمیدونم چکار کنم هر دفعه میرم بیرون کلافه میشم
میشه بگین چطوری ببندمش ممنونتون میشم Flowerysmile
پاسخ }
من لبنانی میبندم و مشکلی ندارم گلم
http://nini90.blogfa.com
کوچولوی ناز من محمد متین
پاسخ }
سلام ، من هم مثل شما همین مشکل رو دارم. وزن چادر باعث به هم ریختگی روسریم میشه. خودم سعی می کنم از هد بند استفاده کنم. از وقتی چادر آستین دار استفاده می کنم، مشکلم حل شده. همه وزن چادر روی روسری نمی افته که بکشه عقب. فکر کنم اگر رو بگیریم ، با چادر معمولی هم مشکلمون کمتر بشه.
موفق باشید
چو بر روی زمین باشی توانایی غنیمت دان
که دوران ناتوانی ها بسی زیر زمین دارد
پاسخ }
Package_favorite 
من هم مشکلم همین بود (البته برای شال) تا اینکه از یکی از دوستان که چنین مشکلی نداشت پرسیدم. راه حلش اینه که شال رو مثل روسری سرت کنی. یعنی لبه شال رو مثل روسری سه گوش کنی و روی سرت بندازی.
برای روسری هم اول سعی کن روسری هات از جنس ساتن و لیز نباشه و دوم اینکه همیشه از طلق روسری استفاده کن، خیلی عالیه Wavesmile
سلام به همگی
بالاخره بعد از 9 ماه دوری برگشتم. از همه کسایی که تاپیک گذاشتند و پیام دادند عذرخواهی میکنم که نتونستم جوابشون رو بدم...83
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
هدبند بهترین راه حله من همیشه هدبند میزنم روسریامم اکثرا ساتنه به صورت وفا هم میبندم
با تمام وجود گناه کردیم اما نه نعمت هایش را از ما گرفت نه گناهانمان را فاش کرد.
بیندیش اگر اطاعتش کنیم چه می کند؟
پاسخ }
از روسري نخي استفاده كنين نه ساتن
نخي سر نميخوره
چادر كش داشته باشه
اگه چادرهاي مدل جديد و استين دار باشه كه چه بهتر
مخصوصا عبا خيلي خوبه
من اول زير روسري روبا سنجاق محكم ميكنم بعد گوشه ي سمت راست روسري رو ميارم سمت چپ ويه سنجاق به لايه ي زيري ميزنم و اصلا تكون نميخوره
http://www.fan2ghekhoone.niniweblog.com
دفترخاطراتي براي فرزند نداشتمون
پاسخ }
شاید باورتون نشه اما من حتی با روسری نخی و چادر آستین دار هم ، باز روسری و شالم ناجور میشه زیر چادر...چقدرم رو قیافه ی آدم تاثیر میذاره...... :(
پاسخ }
سلام دوستان.منم واااقعا با این قضیه مشکل دارم.
دوسدارم خوبو شیک بپوشم مثلا از مقنعه های رنگی برای محیط دانشگاه یا رسمی استفاده کنم ولی چون اکثر نخیها رنگهای محدودی دارن نمیتونم....

اکثرا تنوع رنگ توی مقنعه های کرپ هست که اونم زیر چادر خوب واینمیسته.6

یکی از دوستام گفت از طلق استفاده کنم.گرچه میزوون کردنش خیلی سخت و حرص درآره ولی وقتی درست بشه خیلیی خوبو قشنگ وایمیسته حتی روسریهای ساتن.16
طلق بازاریش هست ولی اگر خودمون بخوایم با برگه های رادیولوژی درست کنیم هم میشه کسی از بچها ابعاد و اندازه دقیق طلق رو داره؟؟؟؟؟؟
و تو درپناه خدایی...
و خدا هرگز دیر نخواهد کرد...
به او "اطمینان" کن

"التماس دعا از همه"
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
آها یه چیزی یادم رفت بگم که من خودم برای محکم شدن شال روی سرم از سوزن ته گرد استفاده میکنم!!!
آره .
زیر چونه رو با گیره هایی که سفت هستن محکم میکنم اون قسمتی که شال روی سرمیفته مث مدل لبنانی رو با سوزن ته گرد سفتش میکنم..این برای شالها و روسریهای نخی خوب جواب میده ولی ساتن نه24

این شالها هم خوبن:
[عکس: education_scarf_close_1.png]
این گیره ها هم خوبن استفاده کردم ازشون راضیم:

[عکس: hejab14-zr.jpg]
و
[عکس: 210198.png]

اینام چندتامدل بستن که زیرچادر کمتر اذیت میکنن
[عکس: tie-your-hijab-with-bone-150x150.jpg] [عکس: fashion-hijab-tie-style-150x150.jpg]

-------------------------
سربند متناسب با رنگ شال را سر کنید؛ لبة شال را تا کنید طوری که یک طرفش
بلندتر از طرف دیگر باشد و آن را روی سر بیندازید.
[عکس: hejab9-zr.jpg]
با دست چپ، طرف کوتاه‌تر شال را بگیرید از زیر چانه به طرف گونة راست برده و
محکم نگه دارید. با دست راست، طرف بلندتر شال را از زیر چانه دور سر بچرخانید،
لبة شال را تا نزدیک گونة راست بیاورید و با سنجاق، آن را محکم و ثابت کنید.
(البته به این پیچیدگی که نوشتیم نیست، یک بار امتحان کنید.)

[عکس: hejab10-zr.jpg]

سربند تک رنگی که با رنگ زمینه روسری تناسب دارد سرکنید؛ روسری را تا کنید و
طوری سر کنید که یک طرف بلندتر از یک طرف دیگر باشد. بعد روسری را از وسط
زیر چانه با یک سنجاق قفلی کوچک ببندید. سپس طرف بلندتر روسری را دور سر
چرخانده و با یک سنجاق تزئینی در پشت سر یا کنار گونه ببندید و اطراف آن را
مرتب کنید، طوری که روی سینه را بپوشاند.

مدلهای مختلف سربند هم گاهی بدرد بخورن
[عکس: hejab3-zr.jpg]

ولی هرکدوم از دوستان که تو کار طلق هست خوشحال میشم راهنماییم کنه .برای درست کردنش و میزوون کردنش روی سر؟؟؟1083
و تو درپناه خدایی...
و خدا هرگز دیر نخواهد کرد...
به او "اطمینان" کن

"التماس دعا از همه"
پاسخ }
من خیلی وقته از طلق استفاده میکنم و خیلی هم راضیم.Dancegirl

فیکس کردنش هیچ کاری نداره فقط کافیه بین دوتا لایه ی روسری ، دقیقا اون قسمتی که روی سر میوفته بذاری و روسری رو عادی سرت کنی که من معمولا لبنانی میبندم..یعنی سمت چپو زیر چونه محکم نگه میدارم و سمت راستو میارم سمت چپ و همونجا یه سوزن میزنم .. معمولا تکون نمیخوره و صاف میمونه.
در مورد طلق هم که تو بازار آماده هست..ولی اگر بخوای درست کنی میتونی از یه عکس رادیولوژی یا هر مدل طلق سفتی ، یه مستطیل 30 در 6 سانت ببری و گوشه هاشو گرد کنی و ازش استفاده کنیFlowerysmile
مي خواهم شاد باشم! نه يک روز بلکه هزاران سال.. مي خواهم آواز شاد بودنم چنان در شهر بپيچد که رو سياه شوند آنان که سر غمگين کردنم شرط بسته اند!Dreamyeyesfریحانه
پاسخ }