خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آموزش روش های بند انداختن صورت بدون نیاز به دیگران

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 106

ارسال: #1
آموزش روش های بند انداختن صورت بدون نیاز به دیگران
شاید خیلی وقتها برای یک اصلاح ساده صورت مجبور شوید مدت زمان طولانی را در سالنهای آرایش که البته اگر خودتان یاد بگیرید کمتر وقت شما را بگیرد اختصاص دهید، با سه روش ساده که در اینجا به شما ارائه می شود می توانید خودتان به راحتی این کار را در منزل انجام دهید…

چیزهایی که لازم دارید یک دوک نخ مخصوص اصلاح، مقداری الکل، پنبه ی تمیز و یک هد بند یا تل پهن جهت جمع شدن کامل موها در اطراف صورت می باشد.

بهتر آن است برای شروع تمرین و یادگیری ابتدا این کار را روی پاها انجام دهید.

روش اول: راحت ترین راه این است که ۵۰-۶۰ سانت از نخ اصلاح را جدا کرده و آن را با پنبه ای که به الکل آغشته شده ضد عفونی کنید و انتهای نخ را به هم گره دهید تا یک خط بسته درست شود سپس با انگشتان شصت و نشانه ی هر دودست با این نخ بسته یک مستطیل درست کنید و همچنان که انگشتان دو دست در دو عرض مستطیل قرار دارند نخ را بپیچانید به طوریکه ضربدری در وسط ایجاد شود، با این کار شما یک پروانه درست کرده اید آن را روی پوست قرار دهید و با باز و بسته شدن خود را اصلاح کنید .

شاید در ابتدای کار کمی برایتان سخت به نظر آید اما با تمرین بسیار آسان و راحت خواهد شد.

روش دوم:یک سر بند ضد عفونی شده را به پایه ی میزی که روی آن آینه تان قرار گرفته ببندید و انتهای سر دیگر نخ در دست چپ، تقریبا میانه ی این نخ کشیده شده را با دست راست که به حالت باز است و حتما

در آرایشگاهها دیده اید بپیچانید تا یک مثلث درست شود حال به آرامی آن را با کشیدن نخ دست چپ و باز و بسته شدن مثلث روی صورت بازی دهید تا موها بین پیچش نخ گیر کرده و از ریشه خارج شوند.

روش سوم: بنشینید و پاها را دراز کنید، یکسر نخ را به شصت پا گره زده و بقیه را در حالی که قسمت انتهایی آن در دست چپ و قسمت میانی با دست راست مثلثی شکل شده روی صورت بلغزانید تا موهای صورت آرام آرام گرفته شوند.

نکته :تنها کافیست روش صحیح گرفتن نخ در دستانتان را که می توانید با دقت از افرادی که این کار را انجام میدهندیاد بگیرید،سپس می توانید اینکار را با دو روش آخر انجام دهید اما توصیه ی ما یادگیری روش اول است که بسیار برای شما آسان و راحتتر خواهد بود.
امضای ياس سفيد
[تصویر:  8d8a23fd6082.gif]
می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه ؟ لبخندی که بی اراده رو لبهای یک عاشق نقش می بنده تا در نهایت سکوت فریاد بزنه : دوستت دارم
۱۰-۷-۱۳۹۰, ۰۲:۵۹ عصر
یافتن سپاس نقل قول
9 کاربر از ياس سفيد به دلیل این ارسال سپاس کرده.
نفس_20, 369, نفیسه خانوم گل, minaarash, سساش, setare.blue, Atefe joon, تنهاامید, بی هنر
مدیر بازنشسته

مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسی

اعتبار: 2212

ارسال: #2
RE: آموزش روش های بند انداختن صورت بدون نیاز به دیگران
(۲-۲-۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ عصر)sohi نوشته شده توسط:  بچه ها من وقتی بند میندازم بعد دو سه روز صورتم جوشهای ریزو درشت درمیاد بزرگارو مجبور میشم در بیارم چیکارکنم بعداز بند هم الکل میزنم ولی تاثیرنداره میشه ازتجربه هاتون استفاده کنم .چیکار کنم پوستم صاف شه......Heartshape2[/font][/size]

عزیزم من ژل بعد از اصلاح سینره میزنم ... دیگه جوش نمیزنه .... تاثیرش رو پوست من فوق العاده ست ...
۲-۲-۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ عصر
وب سایت کاربر یافتن سپاس نقل قول
3 کاربر از Alisa به دلیل این ارسال سپاس کرده.
369, Parifam, Atefe joon
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 73

ارسال: #3
عسل بانو جون من از یه روش دیگه استفاده میکنم که خیلی راحته.
با عکس برات توضیح میدم.
یه کمد آینه دار دارم:
[تصویر:  20130322160255_DSC04381.JPG]
که یه سر نخ رو به دستگیره اش گره میزنم
[تصویر:  20130322160929_DSC04382.JPG]
از وسط نخ با پیچوندن نخ یه دایره درست میکنم و دستم رو از دایره بیرون نمیارم.
[تصویر:  20130322160526_DSC04383.JPG]
و ادامه اش(قسمتی که مشخص کردمو) رو با دست چپم میگیرمو چند دور دور انگشت اشاره میپیچونم تا میزون بشه:
[تصویر:  20130322155835_DSC04411.JPG]
بعد جلوی آینه قرار میگیرم.دایره ی درست شده رو کاملا روی صورت(جایی که میخوام اصلاح کنم)میخوابونم و نخی که تو دست چپمه رو میکشم تا دایره کوچیک بشه و با کوچیک شدنش موهای صورت رو بگیره.
[تصویر:  20130322160617_DSC04403.JPG]
دوباره دستی که توی دایره است رو باز میکنیم و دایره رو روی قسمت دیگه ای که هنوز مو داره قرار میدیم و بازم نخ دست چپ رو میکشیم.
این عمل رو انقدر تکرار میکنیم تا به نتیجه ی دلخواه برسیم.
برای درک بهتر مثلا اینجا دارم سیبیل هاپومو برمیدارمlaf
[تصویر:  20130322160714_DSC04387.JPG]
[تصویر:  20130322160728_DSC04398.JPG]
خونه تهنا بودم،با مکافات عکس انداختم.امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم.Flowerysmile
امضای بــــاران☂
بالاخره به آرزوم رسیدم.خدایا شکرت(1782)
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۱-۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ عصر، توسط بــــاران☂.)
۲-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۲۰ عصر
وب سایت کاربر یافتن سپاس نقل قول
26 کاربر از بــــاران☂ به دلیل این ارسال سپاس کرده.
تامارا, mahshidjoon, roz gol7, رویا سالاری, پریا پارسا, زهراخانوم, mehrbanoo1, M0NA, maneli, dokhmal, minai, /عسل بانو/, بانو طناز, سساش, nargesrz, setare.blue, Rosy, shamim_13, mahasalbanoo, مامان راستین, at123, Atefe joon, hany 65, IiI Sa H aR IiI, fariba 293, مامان حدیث جون
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 848

سلام خانوم گلا من نزدیک به 8ساله دارم از بندانداز بانو استفاده میکنم خییییلی ازش راضیم اون موقع قیمتش 1000تومن بود الان نمیدونم چند شده

[تصویر:  20130621191857_band.jpg]
۳۱-۳-۱۳۹۲, ۰۸:۵۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول
3 کاربر از گل گندم61 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
laleh joon, shamim_13, Atefe joon
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 239

ارسال: #5
(۳۱-۳-۱۳۹۲ ۰۷:۰۶ عصر)آیسان6700 نوشته شده توسط:  سلام خانم گلای عزیز من دستگاه اپیلاتور دارم که 2سر جداگانه داره برای صورت و بدن کسی تو دراز مدت ازش استفاده کرده ببینه ضررداره یانه؟مثلا موهای صورتو کلفت میکنه بعداها یانه؟

سلامFlowerysmile
من سه ساله که مرتب دارم از دستگاه اپیلاسیون برای برداشتن موهای صورتم استفاده میکنم هیچ تاثیر منفی رو صورتم نداشته. بعضی ها میگن پوستو تیره می کنه اصلا اینطور نیست مخصوصا که پوست من سفید و فوق العاده حساسه اگر تیره میشده سریع خودشو نشون میداد.البته من همیشه قبل و بعد از اپیلاسیون کردن با فرچه ای که داره و الکل سر دستگاه و با پنبه و الکل دورش رو تمیز می کنم.Wavesmile
امضای عصیانگر
بالشی کنار بالشت می گذاری
حوا نیز اینگونه آدم را وسوسه کرد
غلت می زنی در بستری که - منم
حوا نیز اینگونه آدم را تسخیر کرد
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۴-۱۳۹۲ ۰۸:۳۲ صبح، توسط عصیانگر.)
۱-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ صبح
یافتن سپاس نقل قول
3 کاربر از عصیانگر به دلیل این ارسال سپاس کرده.
آیسان6700, Atefe joon, مه گل

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 5

ارسال: #6
(۳۱-۳-۱۳۹۲ ۰۸:۵۳ عصر)گل گندم61 نوشته شده توسط:  سلام خانوم گلا من نزدیک به 8ساله دارم از بندانداز بانو استفاده میکنم خییییلی ازش راضیم اون موقع قیمتش 1000تومن بود الان نمیدونم چند شده

حذف نقل قول عکس

سلام گل گندم جان میشه بگی نخشو چچوری عوض میکنی که مثل اولش بند بندازه آخه منم دارم ولی نخشو که عوض کردم بااینکه سفت میبندم بازم روپوست خوب نمیشینه(1782)
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۶-۱۳۹۲ ۰۲:۲۹ عصر، توسط Galaxy.)
۱۱-۵-۱۳۹۲, ۰۲:۵۱ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از arella به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Atefe joon

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد