تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 79 رای - 2.75 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش طراحی حنا و نمونه های مختلف زیبا
Package_favorite 
به 3 روش میشه طراحی با حنا انجام داد
1. قلم
2. قیف
3. شابلون
طرز تهیه حنا:
حنا باید حنای مخصوص طراحی باشه که بیشتر لوازم ارایشی ها توی خیابون منوچهری دارن
رنگ حنای طراحی سیاه هستش
روش تهیه اش به این صورت هستش که مقداری حنا توی یه ظرف میریزیم چند تا قطره اکسیدان 2 (6%) بهش اضافه میکنیم تا یه مواد غلیظ به دست بیاد با این مواد طراحی میکنیم بعد یک تکه نایلون میگذاریم روی قسمت طراحی شده خیلی اروم که نقاشی خراب نشه میگذاریم کاملا توی هوای محیط خشک بشه بعد از خشک شدن نایلون رو برمیداریم و حنای خشک شده رو میشوریم این روش 15 روز میمونه توی حموم نباید روی طرح لیف بکشید چون خیلی زود پاک میشه اگر به جای اکسیدان از اب استفاده کنید خیلی زودتر طرحتون پاک میشه
بعد از این کار میتونید طرحتون رو با لاکهای مخصوص همین کار طرح بدید یا با نگین میتونید طرحتون رو خوشگل کنید
چند تا طرح :

پاسخ }
حنای رنگی

حنای معمولی

چند مدل طراحی

[عکس: 20130219053739_20120305120433_hena2.jpg]

فایل‌های پیوست عکس(ها)

پاسخ }
[عکس: 20120305121548_pakisthani-mehndi-designs-9.jpg]

[عکس: 20120305121641_8.jpg]

[عکس: 20120305121716_pakisthani-mehndi-designs-7.jpg]
معنی سبز زندگی...معنی با تو بودنه
پاسخ }
الگوهای حنا که میتونیین یه کوچولو رو مچ دست..یا ساق پا کار کنین

[عکس: 20120305122048_indian-henna-design-vecto...ng-com.jpg]

[عکس: 20120305122559_Mehndi-Patterns1.jpg]

[عکس: 20120305122306_practice_sheet_one.jpg]

[عکس: 20120305122328_small_designs.jpg]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۱۵-۱۲-۱۳۹۰, ۰۲:۵۲ ب.ظ)honar نوشته:  عزیزم ممنون .مطالبت عالی بود .فقط گلم این حناهای رنگی ییا معمولی رو از کجا باید تهیه کرد؟
من بندرعباس زندگی میکنم و اینجا خودشون رو دستاشون با روش سنتس این طرحها رو مکشن منم 1بارخواستم حنایی رو که خورشون آماده کرده بودن تو قیف کاغذی فروختن . به این شکل که شما عکسشو گذاشتی تا حالا ندیده بودمFlowerysmile

این حنا ها عزیزم بیشتر فروشگاه هایی که لوازم ارایش مخصوص ارایشگاه ها میفروشن دارن توی تهران مرکزش خیابون منوچهری و کوچه مروی هستش توی بندر عباس نمیدونم گلم ولی حناهای اونجا خیلی بهتر از این جاس
پاسخ }
(۱۵-۱۲-۱۳۹۰, ۰۲:۵۲ ب.ظ)honar نوشته:  عزیزم ممنون .مطالبت عالی بود .فقط گلم این حناهای رنگی ییا معمولی رو از کجا باید تهیه کرد؟
من بندرعباس زندگی میکنم و اینجا خودشون رو دستاشون با روش سنتس این طرحها رو مکشن منم 1بارخواستم حنایی رو که خورشون آماده کرده بودن تو قیف کاغذی فروختن . به این شکل که شما عکسشو گذاشتی تا حالا ندیده بودمFlowerysmile

من دوستم با حنای هندی بیرنگ کار میکنه...توش چند قطره چای میریزه...میگه فوت کارهhih

بعد یه محلولی رو روی محل مورد نظر میماله بعد طرح رو رو کاغذ کالک که کشیده بر میگردونه روی بدن..جایی که قراره طراحی بشه...بعد چند ثانیه بر میداره کاغذو طرح افتاده رو تنتون!!!hih

بعد با قلموهای نقاشی حنا رو میزاره.... من رو ساق پام از این طرح کوچیکا گذاشتم پیش همون دوستم که کارش اینه...واقعا قشنگه
برای کسایی که تتو نمیخوان ولی 2 هفته ای تنوع ایجاد میشه....1 (49)
پاسخ }
(۱۵-۱۲-۱۳۹۰, ۰۳:۱۱ ب.ظ)shivaa نوشته:  

من دوستم با حنای هندی بیرنگ کار میکنه...توش چند قطره چای میریزه...میگه فوت کارهhih

بعد یه محلولی رو روی محل مورد نظر میماله بعد طرح رو رو کاغذ کالک که کشیده بر میگردونه روی بدن..جایی که قراره طراحی بشه...بعد چند ثانیه بر میداره کاغذو طرح افتاده رو تنتون!!!hih

بعد با قلموهای نقاشی حنا رو میزاره.... من رو ساق پام از این طرح کوچیکا گذاشتم پیش همون دوستم که کارش اینه...واقعا قشنگه
برای کسایی که تتو نمیخوان ولی 2 هفته ای تنوع ایجاد میشه....1 (49)
شیوا جون محلول خاصی برای برگردوندن عکس لازم نیست با مام رولت های ابکی مثل fa میشه این کا رو کرد

پاسخ }
(۱۵-۱۲-۱۳۹۰, ۰۳:۱۲ ب.ظ)noonoosh نوشته:  برا کسی که شب حنابندونشه خیلی خوبه ولی اگه بشه یه کاری کرد که با شستن از بین بره خیلی بهتره چون فرداش عروسیهههههههههههههه

عزیزم من خواهرم روز عروسیش دور بازوش کار کردن بایه مواد اکلیلی خیلی فوق العاده شده بود
[عکس: 20131003221144_15c4c2e5-6e2b-45a6-9cba-2251ede00488.jpg]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۱۵-۱۲-۱۳۹۰, ۰۴:۰۴ ب.ظ)honar نوشته:  
(۱۵-۱۲-۱۳۹۰, ۰۳:۱۲ ب.ظ)noonoosh نوشته:  برا کسی که شب حنابندونشه خیلی خوبه ولی اگه بشه یه کاری کرد که با شستن از بین بره خیلی بهتره چون فرداش عروسیهههههههههههههه

عزیزم من خواهرم روز عروسیش دور بازوش کار کردن بایه مواد اکلیلی خیلی فوق العاده شده بود

بهش میگن چسب اکلیلی توی بازار هست خیلی هم خوشگل میشه
پاسخ }

پاسخ }