خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آموزش عروسک بافتنی توسط کاربر taty

وضعیت : آفلاین
مدال ها

آموزش عروسک بافتنی توسط کاربر taty
سلام به همه خانوم گلا میخوام آموزش این عروسک رو براتون بزارم قرار بود به ی تعداد خاص که رسیدیم شروع کنیم ولی خب انقدر که باید تعدادمون اضافه نشد ولی به خاطر همون تعدادی که خواستن میزارم ان شاالله از فردا شروع میکنم . باز هم اگر کسی خواست با ما همراه باشه خصوصی پیام بده تا با انگیزه بیشتری کارمونو شروع کنیم:(kiss): . و امیدوارم اینکه ی تایپیک جدید باز کردم کار اشتباهی نباشه hih[تصویر:  20130831173103_CAM00021.jpg1.jpg]

تغییر نام تایپیک
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱-۱-۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ عصر، توسط Atefe joon.)
۹-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۳۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول
26 کاربر از taty به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mamane kiana, Atefe joon, Galaxy, mahsa6, 162, مامان مهدی یار, but_magic, mansore66, negin.s, غزل خانووومی, Farfarr, بی هنر, سهيلا جون, Parifam, sarashahaneh, رها نبوی, saeedeh92, بید مجنون, mina63, خانوم خونه آقاش, azam1360, مامان ویدا, مهرنوش طلا, کیجا, آپامه12345, عاطفه ab

مدال ها

RE: آموزش عروسک بافتنی
بعضی خانوما پیام دادن که بافتنیشون خوب نیس میتونن با ما همراهی کنن یا نه . باید در جواب بگم چون تو بافت این عروسک هیچ طرح و مدلی بکار نرفته فقط کافیه که بافت ساده از زیر و رو رو بلد باشن همین .

در ضمن خانومایی که میخوان شروع کنن ما تقریبا به هفت رنگ کاموا احتیاج داریم حالا بسته به سلیقه خودتون هر رنگی که خواستین. البته بهتره برای صورت و دستها از رنگ سفید یا اگه کرم خیلی کمرنگ باشه استفاده کنید. و هرچی هم کامواتون ضخیم تر باشه عروسکتون هم بزرگتر میشه . و اینکه کاموا و میلتون با هم تناسب داشته باشه . برای پر کردن عروسک هم از هر چیزی میتونید استفاده کنید . که البته من از پرز قالی استفاده کردم از لحاف دوزی ها خریدم. از پنبه هم میتونید که البته بهتره اما گرون درمیاد پنبه کیلویی 7 تومن و پرز قالی 3 تومن فکر کنم ی کیلو کافی باشه . و اینکه از این الیافها که نمیدونم اسمش چیه فکر کنم لایکو استفاده نکنید چون خیلی نرمه اون استحکام لازم رو به عروسک نمیده . پس وسایلمون چی شد؟؟؟؟
۹-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۵۱ عصر
یافتن سپاس نقل قول
14 کاربر از taty به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mamane kiana, fatemeh.88, Atefe joon, فاطمه خاتون, کارن, مامان مهدی یار, بی هنر, a.moghimi, mina63, خانوم خونه آقاش, azam1360, مریم جون_سبز, بزرگ, کیجا

مدال ها

بسم الله
جلسه اول [align=center]
خب خانوما همه بیدارید؟؟؟ صبحانه خوردین؟؟؟ حاضر غایب کنم یا همه هستن؟؟؟ Choirبه هر حال ما شروع میکنیم .
[align=right]برای شروع از پای راست شروع میکنیم . با کاموای مورد نظرتون که بهتره هم رنگ دست و صورت باشه :
_ 35 دونه سر بندازید ( البته چون این قسمت زیر دامنه و دیده نمیشه زیاد هر رنگ دیگه ای هم بود موردی نداره )و 5 رج ساده ( ی رج زیر و ی رج رو ) ببافید .
_ رج ششم رو هم از زیر ببافید .
_ در ادامه با یک رج زیر شروع میکنیم و 28 رج دوباره ساده میبافیم .
به همین راحتی ی پا رو بافتین angelic
خب حالا کامواتونو پاره کنید و اوناییکه بافتید رو میل نگه دارید و پای چپ رو هم مثل پای راست ببافید.
فکر کنم اگه امروز شروع کنید تا فردا تمومه جلسه بعد پس فردا سئوال بود در خدمتم در ضمن خانوما ی کاغذ مداد کنارتون باشه هر رج که می بافید ی علامت رو کاغذ بزنید که که اشتباه نکنید . این کار خیلی بهتون کمک میکنه.
پایان جلسه اول
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۶-۱۳۹۲ ۰۹:۴۴ صبح، توسط taty.)
۱۰-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ صبح
یافتن سپاس نقل قول
14 کاربر از taty به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Atefe joon, عشق فاطمه, arella, پگاه 64, mamane kiana, mansore66, مهربون یار, مهرنوش طلا, بی هنر, SARAAA70, mina63, بزرگ, کیجا, nasrinnn

مدال ها

(۱۰-۶-۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ صبح)شمیم بهار نوشته شده توسط:  سلام تاتی جون من یه سوال دارم رج اول رو رو ببافیم یا زیر ؟و رج ششم بافتش هر چی باشه باید حتماً زیر ببافیم منظورتون همینه ؟؟ و رج هفتم رو هم باید از رو ببافیم

شروع رج اول از زیر. رج ششم هم از زیر و رج هفتم هم از زیر میشه به عبارتی سه تا رج پشت هم از زیر

(۱۲-۶-۱۳۹۲ ۱۰:۳۷ صبح)شمیم بهار نوشته شده توسط:  سلام عزیزم من درست متوجه نشدم یعنی الان که من هر دو پا رو بافتم و روی یک میل کنار همه (البته به هم وصل نیست دو تا پای جدا از هم کنار همه)برای شروع تنه باید با رنگی که دوست دارم همه 70 تا دونه رو ببافم یعنی طوری که دو تا پا به هم وصل بشه ؟ درست فهمیدم ؟ و یه سوال دیگه شروع تنه رو از زیر ببافم یا از زو ببافم ؟ ممنون گلم(1782)

بله خانم باید دو تا پا به هم وصل شه برای رج بعد هم باید ببینی رج آخر دوتا پاها چیه ! اگه زیره باید رو ببافی و اگه رو باید زیر ببافی دیگه

(۱۳-۶-۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ صبح)mamane kiana نوشته شده توسط:  سلام . 1 سئوال ..الان این که بافته میشه 1 لایه است دیگه ؟ یعنی نباید در این مرحله 2 لایه باشه که وسطش پر بشه؟؟؟ و لایه بعذی رو بعدا میبافیم؟ بعد ممکنه لطفا از زیر دامن عروسک هم عکس بگذارید تا این جلسه دوم ملموس تر بشه؟
ممنونم از آموزشتونFlowerysmile

بله خانمم یک لایه است نه لازم نیست لایه دیگه ای بافته بشه دو لبه هر پا جدا گانه به هم دوخته میشه در آخر و پر میشه . چشم عکس هم میزارم
۱۰-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ عصر
یافتن سپاس نقل قول
16 کاربر از taty به دلیل این ارسال سپاس کرده.
مامان مهدی یار, پگاه 64, mansore66, mamane kiana, فاطمه خاتون, fatemeh.88, Atefe joon, شمیم بهار, 22132, غزل خانووومی, بی هنر, sarashahaneh, mina63, مهرنوش طلا, آپامه12345, nasrinnn

مدال ها

جلسه دوم
خب خانوما آماده اید برای قدم بعدی؟؟ پاها رو بافتید یانه؟ ایشالا که آماده باشید.
بخش پایینی تنه
_ دونه های هر دو پا رو باید طوری روی میل بندازید که اول پای چپ بعد پای راست رو ببافید که جمعا این دو تا پا با هم میشن 70 تا دونه
_ کاموای پاها رو پاره کنید و رنگی که میخواین برای تنه استفاده کنید رو وصل کنید البته تو کتاب بخش پایین و بالای تنه رو از دو رنگ استفاده کرده اما من برای هر دو از مخلوط زرد و کرم استفاده کردم بخش پایین تنه چون زیر دامن دیده نمیشه. اگه میخواین مثل من از دو رنگ استفاده کنید باید هر دو رج رنگتونو عوض کنید.
_ حالا 25 رج ساده ببافید .
بخش بالای تنه
_ حالا اگه رنگ بخش پایینی و بالایی تنتون فرق داره کاموای قبل پاره کنید و کاموای تنه تون رو وصل کنید وگرنه که با همون 6 رج دیگه اضافه کنید .
خانوما همچنا کاغذ و قلم هم کنارتون باشه که گیج کننده اس یخورده
. اگر کسی هم شروع کرده تو خصوصی بگه که من بدونم نوشته هام بی فایده نیستن و انگیزه بگیرم Flowerysmile
۱۲-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۱۸ صبح
یافتن سپاس نقل قول
11 کاربر از taty به دلیل این ارسال سپاس کرده.
شمیم بهار, Atefe joon, mansore66, mamane kiana, بی هنر, پکیده, ثریا ابراهیم پور, mina63, خانوم خونه آقاش, آپامه12345, nasrinnn

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'

مدال ها

(۱۳-۶-۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ صبح)شمیم بهار نوشته شده توسط:  سلام خانومی یعنی الان که بافت تنه رو شروع میکنم اگه این راه رو باید به زیر ببافم همون زیر بافته بشه فقط با یه رنگ دیگه ؟ و کلاً 31 رج ساده بافی بشه ؟ (مثل اینکه پاها و تنه به هم وصله با یه نوع بافت فقط با دو رنگ متفاوت ) درست متوجه شدم ؟ من اینطوری بافتم درسته ؟ و مشتاق جلسه سومم Flowerysmile

آفرین به تو شاگرد زرنگ درست متوجه شدی
۱۳-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ صبح
یافتن سپاس نقل قول
5 کاربر از taty به دلیل این ارسال سپاس کرده.
شمیم بهار, mamane kiana, mina63, بزرگ, nasrinnn

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ژورنال عروسک بافتنی غزلک 56 23,852 ۲۵-۲-۱۳۹۵ ۰۱:۲۳ عصر
آخرین ارسال: عاطفه ab
  آموزش بافت عروسک(پسر ملوان) Farfarr 7 11,989 ۲-۱۰-۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ عصر
آخرین ارسال: afsoon_b82
  آموزش عروسك بافتنی خرگوش و خرس توسط کاربر خانم بهار خانم بهار 4 2,450 ۱۳-۳-۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: رز68
  آموزش عروسک بافتنی گوله برفی فاطمه خاتون 1 3,294 ۲-۱۲-۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ عصر
آخرین ارسال: شقایق سرخ
  تکمیل عروسک های بافتنی پایه (مو ، چهره و ..) Sh!vA 0 2,438 ۱۴-۱۰-۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ عصر
آخرین ارسال: Sh!vA
  فهرست تاپیکهای موجو در زیر انجمن عروسک های بافتنی afsoon_b82 0 1,422 ۵-۱۲-۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ صبح
آخرین ارسال: afsoon_b82
Package_favorite اموزش عروسک بافتنی جادوگر kazeroon 0 2,747 ۸-۱۰-۱۳۹۲ ۰۳:۳۸ عصر
آخرین ارسال: kazeroon
  آموزش عروسک بافتنی دلقک kazeroon 1 5,132 ۲۲-۹-۱۳۹۲ ۰۸:۰۷ عصر
آخرین ارسال: kazeroon

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد