امتیاز موضوع:
  • 33 رای - 2.97 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش قرار دادن عکس
بله اول باید عکس رو آپلود کنید از طریق آپلود سنتر بعد آدرس می ده طبق عکس بالا بعد اون آدرس رو مثل آموزش تو صفحه ی اول گذاشتم باید قرار بدید
خدایا
دلمو دست تو دادم دلمو آسمونی کن/ همیشه مهربون بودی دوباره مهربونی کن

}
(۱۶-۰۲-۱۳۹۱, ۰۹:۲۴ ق.ظ)مارال جون نوشته:  ببخشید اگه یه عکس اشتباهی گذاشتیم چه جوری باید پاکش کنم کمکم کنید

گزینه ویرایش رو میزنید...آدرسی که آپلود سنتر براتون نوشته رو پاک میکنید...دوباره عکس رو آپلود میکنید و تو کادرش قرار میدید

و گزینه به روز رسانی ارسال رو میزنیدFlowerysmile

معنی سبز زندگی...معنی با تو بودنه
}
(۲۵-۰۲-۱۳۹۱, ۰۲:۰۳ ب.ظ)amen نوشته:  من اصلا این عکس کوه و خورشید رو ندارمDash2

عزیزم تو قسمت ارسال پاسخت هون جایی که فونت و اندازه متنتو می تونی تغییر بدی یه عکسه که کوه و خورشید داره Flowerysmile
[عکس: 20140316174952_1017704_627334297340215_966572318_n.jpg]
}
یه سوال خانم گل
وقتی اپلود سنتر میرم و کیلیک رو میزنم اون عکس باید دوباره دانلود کنم
چطور اون عکس بدون دانلود کردن مستقیم بذارم؟
مث اون صفحه اول که توضیح دادین هم رفتم جواب ندادHanghead
"ﺩﺭ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺯﻥ یک ﺍﺛﺮ ﻫﻨﺮﯾﺴﺖ ﺷﮑّﯽ
ﻧﯿﺴﺖ.....
ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺑﻪﻃﻮﺭ ﮐﻠّﯽ یک ﺍﺛﺮ ﻫﻨﺮﯾﺴﺖ....
ﺑﻪﺷﺮﻃﯽ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻧﯿﺖ ﺭﺍ ﻗﺪﺭ ﺑﺪﺍﻧﺪ ﻭ
ﻧﮕﻬﺶ ﺩﺍﺭﺩ"
ﺳﯿﻤﯿﻦ ﺩﺍﻧﺸﻮﺭ

}
(۰۶-۰۳-۱۳۹۱, ۰۵:۵۰ ب.ظ)narin نوشته:  من فکر کنم اشکال کار رو پیدا کردم فکر می کنم کسانی که ویندوزشون xpاون دکمه کوه و خورشید رو ندارند
کسی تا حالا با ویندوز xp عکس گذاشته

عزیزم ربطی به ورژن ویندوزت نداره که .... این امکان از خود سایته ... خیلیا با ویندوز XP عکس میذارن ...
}
(۱۵-۰۳-۱۳۹۱, ۰۵:۱۴ ب.ظ)مریم جمالی نوشته:  سلام وخسته نباشید من چندکارازنقاشیهاوگل باکاغذوزیورالات که تازه ازمربیم یادگرفتم میخوام بزارم ولی بلدنیستم جطوری بزارم راهنماییم کنید مرسیFlowerysmile

سلام دوستم
اول اینجا رو بخون که یاد بگیری چطوری عکست رو آپلود کنی.
http://www.khanoomgol.com/Thread-%D8%A2%...A%A9%D8%B3

حالا که آپلود و یاد گرفتی صفحه اول همین تاپیک و بخون که بتونی عکستو قرار بدی ....

فقط عزیزم دقت کن اون عکسها رو توی تاپیک مربوط به خودش بذاری ...Flowerysmile
}
با سلام .من برای قرار دادن عکس ابتدا روی عکس کوه و خورشید میزنم و بعد لینک عکسم رو قرار میدم اما عکس رو نشون نمیده .باید چیکار کنم.
}
سلام . من عکسام رو قبلا کپی کردم تو سیستم آدرس ندارم که بخوام جای اون علامت کوه و خورشید بذارم . لطفا راهنماییم کنیدDash2
}
(۲۷-۰۳-۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ب.ظ)گیتی جون نوشته:  سلام . من عکسام رو قبلا کپی کردم تو سیستم آدرس ندارم که بخوام جای اون علامت کوه و خورشید بذارم . لطفا راهنماییم کنیدDash2

عزیزم میتونی عکسها رو توی تاپیکایی که گذاشتی پیدا کنی، روش کلیک راست کن و Copy image URL رو پیدا کن ..... حالا اون آدرس رو که کپی کردی میتونی تو قسمت کوه و خورشید بذاری ....Flowerysmile
}
نه پریسا جون منظورشون اینه که تو هارد ذخیره کردن چون کاربر جدید هستن و اولین ارسالشونه
عکس رو باید آپلود کنید آموزشش تو انجمن راهنما هستFlowerysmile

اینم لینکش:

آموزش آپلود عکس
خدایا
دلمو دست تو دادم دلمو آسمونی کن/ همیشه مهربون بودی دوباره مهربونی کن

}