• 94 رأی - میانگین امتیازات: 1.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کار بر روی سفال
سلام دوستان.میخام یه جاشمعی سفالی رنگ کنم پایش رو آبی کردم قسمت بالا رو سفید،حالا موندم چه طرحی روش بکشم،میشه کمکم کنید؟
  پاسخ
سلام
به من گفتین اکرولیکHanghead
یعنی رنگای دیگه جواب نمیده برا سفال؟
بعد اینکه جای قلمم رو کارم می مونهcrying
بنظرتون چی کار کنم؟Dunnof
  پاسخ
سلام.من با گواش هم کار کردم.رنگت رو رقیق کن تا خط نیفته.وقتی که خشک شد روغن جلا یا اسپری بزن.
  پاسخ
سلام
وقت بخیر
یه سوال فوری راجع به اینه کاری داشتم
من اینه ی خورد شده رو وقتی روی سفال می چسبونم با چسب چوب فضای بین اینه ها خالی میمونن و زیبا نمی شن با چه ملاط یا با چه روشی میشه فضای بین این ها رو پر کرد ؟
ممنون
  پاسخ
[تصویر:  20150715123551_20120416074346_00133.jpg]

من فقط این یه طرحو داشتم (البته عکس کار من نیست20) ولی میتونی تو همین سایت طرحهای مختلف دیگه ای هم ببینی94

من خودم با گواش کار کردم روی سفال خام البته... رنگتو رقیق میکنی و با قلم موی مناسب سفالتو رنگ میکنی... قلم موهای سرگرد شماره های پایین برای ظریف کاری مناسبن... مثلا شماره 000 (سه صفر) و شماره 1 و 2 هم برای قسمت هایی که رنگ بیشتری میخوان...
برای انتقال طرح رو سفالم میتونی از کاربن استفاده کنی... البته کاربن زرد بهتر از قرمز و وآبیه برای این کار83
مگر می شود
زندگی مرا به هم ریخته آفریده باشد
خدای دانه های انار!
[تصویر:  anar.jpeg]
  پاسخ
(۱-۴-۱۳۹۴, ۱۱:۴۷ عصر)bitamastan نوشته است: سلام
وقت بخیر
یه سوال فوری راجع به اینه کاری داشتم
من اینه ی خورد شده رو وقتی روی سفال می چسبونم با چسب چوب فضای بین اینه ها خالی میمونن و زیبا نمی شن با چه ملاط یا با چه روشی میشه فضای بین این ها رو پر کرد ؟
ممنون

111111
منم همین پرسش را دارم
کمک کمک کمک لدفن20
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقاشی روی ظروف چینی و سفال سیلور رز 15 35,402 ۳۰-۱-۱۳۹۶, ۰۲:۱۶ عصر
آخرین ارسال: Hadiis.a
  نمونه کاراعضا بر روی سفال مامان علی 27 18,245 ۱۱-۴-۱۳۹۵, ۰۲:۴۹ عصر
آخرین ارسال: آشپزی صدف
Restart-1 ترک ساده روي سفال Linda 16 29,306 ۱۱-۶-۱۳۹۴, ۱۱:۱۹ صبح
آخرین ارسال: سارا ساروی
  پرسش و پاسخ در مورد کار روی ظروف چینی و سفال سیلور رز 2 1,797 ۱۳-۳-۱۳۹۴, ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: fafai
Ksmiletris طرح و آموزش کنده کاری روی سفال marall 62 69,579 ۲۰-۱۰-۱۳۹۳, ۰۸:۴۲ عصر
آخرین ارسال: mamane kiana
  فهرست تاپیکهای موجو در انجمن موزاییک و سفال afsoon_b82 0 1,237 ۵-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۳۹ صبح
آخرین ارسال: afsoon_b82