تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3.09 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آيا به نظر خودتان جزو افراد شاد هستيد؟
#1
آيا به نظر خودتان جزو افراد شاد هستيد يا فکر مي‌کنيد که مسووليت‌هاي سنگين زندگي اجازه شادبودن را به شما نمي‌دهد؟ بهتر است که به جاي فکرکردن به جواب اين سوال آزمون زير را انجام بدهيد تا متوجه بشويد که سطح شادي‌تان چقدر است...


شما مي‌توانيد براي هر سوال، 6 نوع پاسخ متفاوت داشته باشيد و در نهايت با جمع‌کردن امتيازهايي که کسب كرده‌ايد جواب آزمون را در مورد خودتان تفسير کنيد:

امتـيـاز?هـا

اصلا برايم اهميتي ندارد: 0 امتياز

هرگز: 1 امتياز

گاهي اوقات: 3 امتیاز
معمولا: 4 امتياز

بيشتر اوقات: 5 امتياز

هميشه: 6 امتياز

سـوال هـا

1 چقدر فکر مي‌کنيد که براي خودتان و ديگران مهم هستيد؟

2 چقدر احساس باارزش بودن داريد؟

3 چقدر احساسات خوب و اميدوارکننده داريد؟

4 چقدر احساس مي‌کنيد که کارها بدون شما انجام نمي‌شوند؟

5 چقدر در زندگي‌تان به دنبال اهداف خاص و دست‌يافتني هستيد؟

6 چقدر فکر مي‌کنيد که آدم قابل‌احترامي هستيد؟

7 چقدر فکر مي‌کنيد امکان رسيدن به اهدافتان در زندگي زياد است؟

8 چقدر فکر مي‌کنيد که قدرت تفکر شما روي بهبود زندگي‌تان تاثير دارد؟

9 چقدر فکر مي‌کنيد که خودتان را دوست داريد؟

تـفـسـيـر آزمـون


امتياز 0 تا 6: واقعا چرا اينقدر ناراحت و نااميد هستيد؟! بهتر است که خيلي زود به يک مشاور روان‌شناس مراجعه کنيد و از همين فردا هم سبک زندگي‌تان را تغيير دهيد. زندگي شما به تزريق شادي واقعي و فوري نياز دارد!

امتياز 7 تا 13: شما به‌طور وحشتناکي از يأس و نارضايتي از زندگي رنج مي‌بريد و اين موضوع اصلا براي سلامت روان‌تان خوب نيست. شما با اين سطح از نااميدي در زندگي‌تان به مشکل بر خواهيد خورد!


امتياز 14 تا 21: شما دوست داريد که آدم شادي باشيد اما اين سطح رضايت از خود و زندگي‌تان نمي‌تواند باعث غرور و سربلندي شما و نشان‌دهنده شادبودنتان در زندگي باشد. برخي از مسايلي که باعث دور شدن شما از شادي شده‌اند، بسيار پيش پا افتاده و قابل حل هستند بنابراين از همين امروز اين مسايل را شناسايي كنيد و موانع رسيدن به شادي‌تان را کنار بزنيد. به ياد داشته باشيد که گذشتن از خطاي ديگران، نگاه‌کردن به زندگي زيردستان، قانع بودن به داشته‌ها در زندگي و روزي يکي دو ساعت صحبت‌کردن با همسر يا پدر و مادر مي‌تواند سطح شادي شما را در زندگي‌تان به مراتب بالاتر از چيزي که هست ببرد.


امتياز 22 تا 31: بيشتر افراد جوامع مختلف در اين سطح از شادي و رضايت در زندگي‌شان هستند به دليل اينکه معمولا ما آدم‌ها در زندگي‌مان گيج و سردرگم هستيم و نمي‌توانيم به راحتي تصميم بگيريم که کدام راه به صلاحمان است و در نهايت باعث رضايت‌مان مي‌شود. انسان‌هايي که در اين سطح از رضايت قرار دارند، معمولا از نوعي ترس براي تصميم‌گيري و انجام دادن کارهايشان رنج مي‌برند و همين ترس، اجازه شاد بودن را به آنها نمي‌دهد. افراد اين گروه، معمولا از عوض کردن خانه يا حتي خودروي خود هم مي‌ترسند مبادا با فروش آنها، ديگر خانه يا خودروي مناسبي پيدا نكنند! بنابراين اگر شما مي‌خواهيد که يک سر و گردن از نظر رضايت دروني و رسيدن به موفقيت‌هاي مورد نظرتان در زندگي نسبت به ديگران بالاتر باشيد، بهتر است که کمي به خودتان بياييد و از همين امروز، از پيله ترستان بيرون بياييد و قدرت ريسك‌پذيري‌تان را بالا ببريد تا به شادي و رضايت بيشتري در طول زندگي‌تان برسيد!

امتياز 32 تا 41: شما معمولا آدم شادي هستيد اما گاهي هم از دست زمين و زمان شکايت داريد. بهتر است هميشه اين نکته را به خاطر بسپاريد که زندگي، بالا و پايين دارد و اگر بتوانيد کمي خودتان را با شرايط زمانه، بيشتر وفق بدهيد. حتما هميشه آدم شادي خواهيد بود و اين شادي باعث رسيدن شما به اهداف بزرگ‌تان در زندگي هم خواهد شد.

امتياز 42 تا 48: شما بيشتر وقت‌ها، آدم خيلي شادي هستيد و ديگران هم به خاطر همين روحيه شادتان، شما را دوست دارند و هميشه دور و برتان هستند. اما گاهي اوقات کار خيلي زياد باعث خستگي و از کوره‌دررفتن شما مي‌شود. بنابراين بايد خيلي مراقب باشيد که اين از کوره‌دررفتن‌ها روحيه شادتان را تحت‌تاثير قرار ندهد و اطرافيانتان را از شما نرنجاند. بهتر است که وقتي خسته هستيد،‌ به جاي بودن در جمع خانواده يا دوستان، به پارک برويد و کمي قدم بزنيد يا حتي يک ساعت بخوابيد!

امتياز 49 تا 54: به شما تبريک مي‌گوييم. شما جزو شادترين افراد روي کره زمين هستيد که هيچ چيزي نمي‌تواند شادي و خوشي شما را خراب کند يا آن را تحت‌تاثير قرار بدهد. شما اعتمادبه‌نفس بالايي داريد و بايد از اين بابت به خودتان بباليد! بودنتان در جمع‌هاي دوستانه يا خانوادگي به معناي قرارداشتن يک بمب خنده در ميان آنهاست و به همين خاطر هم ديگران از صميم قلب عاشق شما و روحيه شادتان هستند.


منبع: success quiz

گردآوری : پایگاه اینترنتی پرشین وی

http://www.persianv.co
پاسخ }
#2
hihامتيازم 42 تا 48 فود
چه معنی داره تو این دنیا کسی با کسی قهر باشه !
چه معنی داره تو این دنیا کسی تنها باشه !
چه معنی داره تو این دنیا آدم ها یک روز بیان و یک روز برن !
چه معنی داره تو این دنیا دل بعضی ها اینقدر تنگ باشه !
اصلا چه معنی داره تو این دنیا دل بعضی ها از سنگ باشه !
پاسخ }
#3
45hih
[عکس: sunflower3.gif]
پاسخ }
#4
امتیاز من 40 بید و دقیقا هم درستClap
زندگی میکنم ...

حتی اگر بهترین هایم را از دست بدهم!!!

چون این زندگی کردن است که بهترین های دیگر را برایم میسازد

بگذار هر چه از دست میرود برود؛

من آن را میخواهم که به التماس آلوده نباشد...

حتی زندگی را !!!
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
تشریفات مجالس خدمات عروسی
#5
من 53 شدم ای ول راس میگه همشوClap
پاسخ }